Wynajmij sobie… dworzec

29 lipca 2021, 12:31, red
PKP oddaje w dobre ręce budynek po dworcu kolejowym na gorzowskich Wieprzycach. W internecie pojawiło się ogłoszenie o chęci wynajęcia części budynku. Czynsz to 1500 netto za miesiąc.

Jeżeli macie ochotę prowadzić swój biznes tuż przy przystanku kolejowym i pętli tramwajowej, bądź macie pomysł na zagospodarowanie tej nieruchomości, już za 1500 złotych (netto) miesięcznie możecie wynająć kilka pomieszczeń w budynku byłego dworca. Nie jest to co prawda centrum miasta, nie jest to też znana i chętnie odwiedzana dzielnica, ale jeżeli ktoś wpadnie na genialny pomysł, to może być to prawdziwy strzał w przysłowiową dziesiątkę. 

Jak czytamy w ogłoszeniu, wynająć można niewiele ponad 80 metrów kwadratowych. Pomieszczenia wymagają remontu i adaptacji do prowadzonej działalności. Kolejarze przekonują, że budynek dworca Gorzów Wielkopolski Wieprzyce to doskonałe miejsce na siedzibę firmy, bądź lekką gastronomię. Właściciel nieruchomości, czyli PKP wymagane będzie zawarcia przez najemcę odrębnych umów na dostawę mediów i usług. Przy podpisaniu umowy wymagana będzie kaucja w wysokości 3-miesięcznego czynszu brutto. Pomieszczenia dostępne są „od zaraz”.

Gorzów Wielkopolski Wieprzyce to obecnie tylko przystanek kolejowy. Wcześniej był tu dworzec, który został otwarty w 1912 roku. Według danych Urzędu Transportu Kolejowego, W roku 2017 przystanek obsługiwał maksymalnie 100 pasażerów na dobę.

  


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości