Wiadomości

Gorzów: W mieście powstaną dwie nowe restauracje McDonald’s

16 lipca 2021, 08:04
fot. mcdonalds.pl
McDonald’s chce rozwinąć sieć swoich restauracji w Gorzowie. Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, w naszym mieście mają powstać dwie nowe restauracje. Pierwsza przy ul. Myśliborskiej na os. Europejskim, a druga przy ul. Kasprzaka tuż obok węzła S3. Tym samym w Gorzowie będą łącznie cztery restauracje tej popularnej sieciówki.

W czwartek 15 lipca portal gorzowianin.com informował o tym, że na os. Europejskim, a dokładnie przy ul. Myśliborskiej tuż obok ronda Europejskiego zostanie wybudowany sklep Netto z zespołem handlowo-usługowym. Inwestor złożył wniosek o pozwolenie na budowę i czeka na decyzję. Natomiast mieszkańcy czekają cały czas na budowę nowego dojazdu do os. Europejskiego.

Dzisiaj zdradzamy, co jeszcze znajdzie się w nowym kompleksie, który powstanie przy ul. Myśliborskiej pomiędzy rondem Europejskim, a sklepem Agata Meble i blokami przy ul. Londyńskiej. Zostanie tam wybudowana restauracja McDonald's. Również w tym przypadku inwestor czeka na pozwolenie na budowę i jeżeli tylko dostanie zielone światło, to budowa rozpocznie się jeszcze w 2021 roku.

Restauracja McDonald's z McDrive ma powstać od razu przy samym zjeździe z ronda Europejskiego, natomiast tuż za nią zostanie zlokalizowany sklep Netto. Będzie to bez wątpienia konkurencja dla znajdującego się naprzeciwko KFC. Budowa restauracji w tym miejscu jest nieprzypadkowa – jest to jeden z głównych wjazdów do miasta, więc klientów na pewno nie zabraknie. Będzie to tym samym trzecia restauracja McDonald's w Gorzowie.

Jednak to nie koniec nowości. W naszym mieście powstanie również czwarty McDonald's. Jak dowiedział się nieoficjalnie portal gorzowianin.com – zostanie zlokalizowany przy ul. Kasprzaka tuż obok stacji paliw BP przy węźle Gorzów Południe. W tym przypadku inwestor dopiero niedawno kupił teren i jeszcze nie wystąpił o pozwolenie na budowę. 

Również ta lokalizacja nie jest przypadkowa. W promieniu kilkudziesięciu kilometrów jadąc trasą S3 nie ma żadnej restauracji  McDonald's – najbliższa jest w Sulechowie po zjeździe z S3 oraz na MOP Sitno w kierunku Szczecina. Dlatego też ma to być inwestycja skierowana zwłaszcza do osób podróżujących trasą S3, którzy chcą zatrzymać się i zatankować paliwo, a przy okazji coś zjeść. 


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości