Wszystko zaczęło się 10 lat temu…

23 maja 2020, 16:01
Jesteśmy lokalem gastronomicznym znajdującym się w dwóch miejscach w Gorzowie Wlkp. Pierwszy z nich mieści się przy ul. Witosa 50 w Kupcu Gorzowskim zaś drugi przy ul. Słonecznej 2. Oferujemy szeroki wybór pizz, makaronów oraz sałatek a wszystko w przystępnych cenach z niezapomnianymi wrażeniami smakowymi.

Oferujemy pizze w trzech rozmiarach 32cm, 45cm, oraz największa w mieście 60cm!!! Ciasto jest robione od podstaw przez naszych kucharzy. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nie jest ono ani cienkie ani grube. Postawiliśmy na polską pizze w której znajduję się dużo składników. Efektem tej pracy jest pizza ,,specjalność szefa” składająca się z sosu pomidorowego, cebuli, pieczarek, podwójnego bekonu, szynki i podwójnego sera .

Ta pizza zajęła 2 miejsce w plebiscycie na najlepszą pizze w woj. Lubuskim. Mamy nadzieję, że trafiliśmy w Państwa gust i przez kolejne lata pozostaniecie naszymi klientami co da nam jeszcze więcej energii do pracy i nowych pomysłów.

Zapraszamy do składania zamówień telefonicznych z dostawą do domu lub z odbiorem własnym. Zachęcamy też do składania zamówień on-line przez naszą stronę internetową www.mexicanagorzow.pl

Fotoreportaż


1/4 mexicana - odmrażamy Gorzów

1/4 mexicana - odmrażamy Gorzów

2/4 mexicana - odmrażamy Gorzów

2/4 mexicana - odmrażamy Gorzów

3/4 mexicana - odmrażamy Gorzów

3/4 mexicana - odmrażamy Gorzów

4/4 mexicana - odmrażamy Gorzów

4/4 mexicana - odmrażamy Gorzów

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości