Wiadomości

Motor Trade Insurance – ubezpieczenie dla firm z branży motoryzacyjnej

27 września 2018, 17:46
Prowadzenie biznesu bez względu na charakter wymaga zabezpieczenia się przed wieloma sytuacjami. Jeśli w ramach wykonywanych obowiązków pojawia się konieczność użytkowania pojazdów, przyda się ubezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, jakie mogą mieć miejsce na drodze. Jest ono szczególnie cenne, gdy pracownicy firmy mają styczność z pojazdami klientów.

Dla większości osób posiadających auto wystarczy standardowe ubezpieczenie pojazdu. Jeśli jednak specyfika wykonywanego zawodu wiąże się codzienną stycznością z samochodami, takie ubezpieczenie nie uchroni nas przed wszystkim co może nas spotkać. Wtedy z pomocą przychodzi Motor Trade Insurance – ochrona przed konsekwencjami wypadków i nie tylko.

Co to jest Motor Trade Insurance?
Jest to specjalistyczny rodzaj polisy stworzony z myślą o wszystkich firmach zajmujących się aktywnością związaną z różnymi typami pojazdów. Wielu przedsiębiorców w różnych branżach na co dzień korzysta z pojazdów. Pomagają one szybko przetransportować towar lub przewieźć grupę osób. Są też zawody, w których pracuje się z samochodami należącymi do osób trzecich. Należy do nich mechanik i dealer samochodowy, ale też lakiernik i blacharz. W trakcie wykonywania usługi przez każdego z nich może dojść do uszkodzenia pojazdu klienta. Wtedy wszelkie koszty związane z usunięciem powstałych szkód są pokrywane ze specjalistycznego ubezpieczenia.

Jaki rodzaj ubezpieczenia wybrać?

Zakres ubezpieczenia należy dostosować do własnych potrzeb i oczekiwań. Motor Trade, podobnie jak standardowe ubezpieczenia dla samochodów osobowych, może być w różnych wersjach. Najbardziej podstawowy poziom sprawdzi się w biznesach związanych z naprawami lub serwisem samochodów, a także kupnem i sprzedażą pojazdów w celach zarobkowych. Ubezpieczenie chroni osoby, które odniosłyby szkodę w kolizji z Tobą.

Średni poziom ubezpieczenia gwarantuje podstawową ochronę rozszerzoną o kradzież i spalenie pojazdu. Polisa pokrywa wszelkie szkody, jakie pojawią się wskutek wypadku. Jest jeszcze najwyższy poziom ubezpieczenia, który obejmuje wszystko co zostało wyżej wymienione, a także szkody własne.

Więcej na temat rodzajów ubezpieczeń Motor Trade i zakresu oferowanej ochrony przeczytasz na stronie https://www.insurancefactory.co.uk/motortrade-insurance.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości