Wiadomości › W wolnym czasie

Trzy dni świętowania [program Dni Gorzowa]

25 czerwca 2015, 11:17
Po czterech latach powracają Dni Gorzowa. Przed mieszkańcami trzy dni wspaniałej zabawy, a będzie w czym wybierać! Będą koncerty, rejsy statkiem, spektakle teatralne oraz wiele innych. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Ewelina Lisowska i Wet Fingers na święcie studentów

8 maja 2015, 20:20
Samorząd Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej zaprasza wszystkich studentów i mieszkańców Gorzowa do zabawy podczas trzydniowych Juwenaliów PWSZ 2015. Impreza startuje we wtorek 12 maja.

"Nadęty" imprezowy tramwaj

4 maja 2015, 17:05
We wtorek na ulice Gorzowa wyjedzie imprezowy tramwaj, a z wnętrza pojazdu będzie rozbrzmiewać muzyka na orkiestry dęte.

Antyradio już w Gorzowie

28 lutego 2015, 14:17
Na 98,4 MHz możecie już słuchać Antyradia. Rozgłośnia nadaje muzykę w formacie alternative rock. Na antenie obecne są m.in. audycje tematyczne i autorskie, codzienna lista przebojów oraz koncerty muzyki rockowej. W ciągu dnia Antyradio prezentuje 17 wydań serwisów informacyjnych „Prawda w Antyradiu” i regularne doniesienia o sytuacji drogowej.

W sobotę jubileuszowa "PiGi". Są jeszcze wejściówki

27 lutego 2015, 18:41
Już po raz dziesiąty do Gorzowa zjadą najlepsze studenckie kabarety z całej Polski. Impreza wystartuje o godz. 16 w auli PWSZ przy ul. Chopina. Wejściówki na X Przegląd Kabaretów Studenckich „PiGi” dostępne będą już tylko przy wejściu na aulę.

Zakochaj się w Gorzowie!

13 lutego 2015, 09:51
Ludzie dla Miasta zapraszają do wzięcia udziału w kolejnym wydarzeniu, które organizują. Społecznicy zachęcają każdego, kto ma tylko czas w sobotnie popołudnie o przyjście na ul. Chrobrego. Na gorzowian będą czekać konkursy, wystawy i wiele ciekawych imprez. Natomiast zakochani będą mogli wygrać weekend w SPA czy zawiesić swoją kłódkę miłości.


Fotoreportaże


x