Wiadomości › Nie przegap

Po przerwie wraca Kłodawska Noc Rockowa

22 lipca 2021, 12:37
Przed nami weekend mocnych dźwięków w Kłodawie. A wszystko za sprawą Kłodawskiej Nocy Rockowej oraz Zlotu PRL, które zgromadzą 11 kapel i dziesiątki zabytkowych samochodów i motocykli. Start imprezy w sobotę 24 lipca o godz. 16.

Dobry Wieczór Gorzów! W weekend będzie się działo [program]

16 lipca 2021, 09:00
Przed nami kolejny weekend wydarzeń w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Tym razem na mieszkańców Gorzowa czekają koncerty nie tylko na scenie plenerowej na Starym Rynku czy Wartownia, ale również Scena Letnia gorzowskiego teatru, Filharmonia Gorzowska i amfiteatr.

Co jest grane w weekend w Gorzowie? [program]

8 lipca 2021, 10:56
Przed nami kolejny weekend wydarzeń w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Tym razem na mieszkańców Gorzowa czekają koncerty nie tylko na scenie plenerowej na Starym Rynku, ale również Scena Letnia gorzowskiego teatru czy Wartownia.

Dobry Wieczór Lubuskie, czyli Święto Województwa Lubuskiego na Starym Rynku

3 lipca 2021, 11:05
W sobotę 3 lipca na Starym Rynku w Gorzowie odbędą się wydarzenia w ramach Święta Województwa Lubuskiego. Gwiazdą wieczoru będzie Mela Koteluk i zespół Kwadrofonik, która wystąpi na scenie plenerowej. Nie zabraknie również innych atrakcji.

Dobry Wieczór Gorzów. Sprawdź, co się będzie działo w lipcu

29 czerwca 2021, 13:41
Lista lipcowych wydarzeń jest bardzo długa. Z gwiazd, które w tym miesiącu odwiedzą Gorzów warto wymienić Majkę Jeżowską, Renatę Przemyk, TEDE, Brodkę czy Piotra Bukartyka.

Wartownia już czeka na gorzowian. Sprawdź, co będzie działo się w weekend

24 czerwca 2021, 17:20
Przed nami pierwszy weekend wakacji, więc podpowiadamy jak można go spędzić w Gorzowie. Na mieszkańców w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów" czekają nie tylko koncerty na scenie plenerowej na Starym Rynku, ale również Wartowni, która powstała przy ul. Wał Okrężny.

Dobry Wieczór Gorzów. Co będzie grane w weekend?

11 czerwca 2021, 20:42
Przed nami kolejny weekend wydarzeń w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Tym razem na mieszkańców Gorzowa czekają koncerty nie tylko na scenie plenerowej na Starym Rynku, ale również w amfiteatrze. Zagrają m.in. Zamilska, Tea Time Boogie czy Król.

Kultura nocą nie śpi. Rusza Nocny Szlak Kulturalny 2021 [program]

11 czerwca 2021, 08:30
W sobotę 12 czerwca na mieszkańców Gorzowa czeka moc atrakcji kulturalnych w ramach XIII edycji Nocnego Szklaku Kulturalnego. Będą m.in. koncerty, wystawy, pokazy filmowe czy też warsztaty artystyczne, a wszystko to w 38 punktach rozmieszczonych w całym mieście. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Startuje Dobry Wieczór Gorzów. Sprawdź, co się będzie działo [program]

5 czerwca 2021, 12:04
W sobotni wieczór 5 czerwca na scenie plenerowej na Starym Rynku rusza cykl wydarzeń w ramach projektu „Dobry wieczór Gorzów”. W pierwszy weekend czerwca na mieszkańców Gorzowa czeka Festiwal Teatrów Ulicznych.

Orkiestra Dęta OSP Siedlice rusza z koncertami plenerowymi

4 czerwca 2021, 10:17
Muzycy z Orkiestry Dętej OSP Siedlice również w tym roku ruszają w plener i będą koncertować na gorzowskich osiedlach. Pierwszy koncert już w piątkowy wieczór w parku Górczyńskim.


Fotoreportaże