Wiadomości › Nie przegap

Kabaret Neo-Nówka świętuje swoje 20-lecie również w Gorzowie

7 września 2021, 18:58
W piątek 17 września w gorzowskim amfiteatrze nie zabraknie dużej dawki dobrego humoru, a wszystko za sprawą kabaretu Neo-Nówka, który świętuje swoje 20-lecie. Impreza jest biletowana. Start o godz. 19.

Weekendowe imprezy Gorzowie i okolicach [program]

3 września 2021, 12:44
Przed nami pierwszy weekend września, podczas którego nie zabraknie koncertów i innych ciekawych wydarzeń w Gorzowie i okolicach. W Kłodawie odbędzie się pożegnanie lata z koncertem Dawida Kwiatkowskiego, natomiast w Santoku zaplanowano zlot aut klasycznych. Z kolei Gorzów zaprasza na Nocny Szlak Kulinarny i koncerty w ramach cyklu Dobry Wieczór Gorzów.

Cyrk XXI wieku w Gorzowie. Wystąpią zwierzęta... hologramowe

3 września 2021, 11:46
Tego w Gorzowie jeszcze nie grali! 10 i 11 września na ulicy Górczyńskiej, tuż przy Lidlu odbędzie się niesamowite widowisko. Do cyrku powróciły zwierzęta, ale w formie hologramu!

Wyrusz na Nocny Szlak Kulinarny i spróbuj dań z miodem [lista lokali]

31 sierpnia 2021, 12:56
W pierwszy weekend września odbędzie się w Gorzowie „Nocny Szklak Kulinarny”, czyli zupełnie nowa impreza w naszym mieście. Do udziału w wydarzeniu zgłosiło się 25 lokali gastronomicznych z Gorzowa. Każdy z nich będzie musiał przygotować danie, napój lub przekąskę na bazie miodu. Cena nie będzie mogła przekraczać 10 zł.

Tak Gorzów pożegna wakacje [program]

27 sierpnia 2021, 11:40
Przed nami ostatni weekend wakacji podczas którego z całą pewnością nie zabraknie dobrej zabawy. Na mieszkańców Gorzowa będą czekać przede wszystkim wydarzenia na Starym Rynku i Wartowni. Wszystko w ramach cyklu „Dobry Wieczór Gorzów”.

Sprawdź, co będzie się działo w weekend w Gorzowie

20 sierpnia 2021, 08:46
Przed nami kolejny weekend pełen muzyczno-rozrywkowych propozycji - zarówno na Starym Rynku, Wartowni czy w filharmonii. Nie zabraknie również warsztatów dla najmłodszych. Z kolei na rzece Warcie odbędą się wyścigi smoczych łodzi. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Co to będzie za widowisko! Na Warcie będą ścigać się smocze łodzie

19 sierpnia 2021, 11:41
W niedzielę 22 sierpnia na rzece Warcie w Gorzowie odbędą się wyścigi smoczych łodzi. W imprezie mogą wziąć zarówno dzieci, jak i dorośli, pod warunkiem, że wcześniej zgłosili chęć udziału. Każda załoga smoczej łodzi musi liczyć minimum 8 osób. Start imprezy w niedzielę o godz. 9.45 na przystani Klubu Sportowego „Admira”.

Sierpniowy weekend z Dobry Wieczór Gorzów

6 sierpnia 2021, 09:24
Na gorzowian czeka pierwszy sierpniowy weekend z wydarzeniami w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Od piątku do niedzieli zaplanowano nie tylko koncerty na scenie plenerowej na Starym Rynku czy na Wartowni, ale również Kino po zmroku.

Weekend z Dobry Wieczór Gorzów

29 lipca 2021, 09:18
Na mieszkańców czeka kolejny weekend z wydarzeniami w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Zaplanowano nie tylko koncerty na scenie plenerowej na Starym Rynku czy na Wartowni, ale również przedstawienia na Scenie Letniej gorzowskiego teatru. A dla kinomanów zaplanowano „Kino po zmroku”.

W weekend będzie się działo. Sprawdź program wydarzeń

23 lipca 2021, 10:46
W weekend 23-25 lipca w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów" na mieszkańców Gorzowa czeka mnóstwo wydarzeń. Zaplanowano nie tylko koncerty na scenie plenerowej na Starym Rynku czy na Wartowni, ale również przedstawienia na Scenie Letniej gorzowskiego teatru. Ponadto odbędzie się piknik integracyjny w ramach projektu „Lubuska Integracja Cudzoziemców”.


Fotoreportaże