Wiadomości › Witnica

"Spocony asfalt" i dziury w jezdni [film i zdjęcia]

23 maja 2018, 14:10
Do niecodziennej sytuacji doszło we wtorek 22 maja na obwodnicy Witnicy. Pod wpływem wysokiej temperatury warstwa ścieralna asfaltu zaczęła się topić i przyklejać do kół samochodów. Droga została zamknięta i doraźnie zabezpieczona przez wykonawcę.

Asfalt topił się pod kołami samochodów [zdjęcia]

22 maja 2018, 21:46
We wtorkowe popołudnie obwodnica Witnicy w powiecie gorzowskim została tymczasowo zamknięta. Wszystko przez stopioną warstwę ścieralną asfaltu, która przyklejała się do kół przejeżdżających samochodów.

Pijany dyżurny kierował ruchem pociągów

14 lutego 2018, 17:12
Straż ochrony kolei wraz z policją zatrzymała pijanego dyżurnego, który kierował ruchem pociągów w Nowinach Wielkich koło Gorzowa. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Pociąg jest, chociaż go nie ma

19 grudnia 2017, 15:37
Wyszukiwarka pokazuje, że do Poznania z Kostrzyna można pojechać przez... Rzepin, czy Zbąszynek. W systemach informatycznych PKP PLK nie istnieją bezpośrednie pociągi do Krzyża. Wszystko przez remont estakady kolejowej w Gorzowie.

Skoczył z mostu do Warty?

17 grudnia 2017, 18:11
Od kilku godzin trwa akcja poszukiwania mężczyzny, który miał skoczyć do Warty z mostu w Świerkocinie. Leżące na moście ubrania zauważył przechodzień, który zaalarmował służby.

Nie zobaczymy już zwierząt w Zoo Safari?

8 maja 2017, 13:25
Zamknięte do odwołania. Chodzi o jedną z największych atrakcji w okolicach Gorzowa, czyli Zoo Safari w Świerkocinie, które w sezonie letnim przyciągało tłumy. W tym roku tak już nie będzie i nie wiadomo czy w ogóle zoo zostanie ponownie otwarte.

Volkswageny i audi najbardziej pożądane przez złodziei

10 lutego 2016, 10:48
Tylko w zeszłym roku na terenie Gorzowa i powiatu gorzowskiego skradziono 82 auta. To liczba znacznie mniejsza, niż w 2014 roku, ale i tak pozostaje na wysokim poziomie. Sprawdziliśmy które auta są najczęściej kradzione z parkingów i spod naszych domów.

To już pewne. Pojedziemy pociągiem do Berlina!

9 lutego 2016, 12:00
Przez dziewięć miesięcy będzie kursować pociąg na trasie Gorzów – Berlin. Radni sejmiku województwa lubuskiego zgodzili się na zwiększenie dofinansowania połączenia o kwotę 640 tys. zł. Połączenie będzie obsługiwane przez spółkę Przewozy Regionalne oraz ich podwykonawcę - spółkę Arriva.

500+ w Gorzowie minister Rafalska rozwiewa wątpliwości

18 stycznia 2016, 13:47
Minister Elżbieta Rafalska przyjechała do Gorzowa aby rozmawiać z samorządowcami o wdrożeniu programu 500+. Przekazała też bardzo istotne informacji dotyczące terminów startu programu i wypłaty świadczeń.

Lubuski Festiwal Siatkówki

13 września 2015, 12:43
W piątek 18 września rozpocznie się już druga edycja imprezy skierowanej przede wszystkim do dzieci i młodzieży z lubuskich miejscowości. W Lubuskim Festiwalu Siatkówki chodzi przede wszystkim o promocję zarówno siatkówki, jak i aktywnego stylu życia wśród najmłodszych.


Fotoreportaże


x