Wiadomości › Sulęcin

Kierowca volkswagena miał 4 promile!

8 sierpnia 2019, 10:37
Policjant z Sulęcina zatrzymał kompletnie pijanego 52-latka, który wsiadł za kierownicę volkswagena mając w organizmie blisko 4 promile alkoholu. Mężczyzna swoją podróż zakończył w przydrożnym rowie.

Nastolatek niszczył co się dało [film]

4 kwietnia 2019, 19:02
W miniony weekend nastolatek z Gorzowa wybrał się nad jezioro w Lubniewicach wraz z dwoma kolegami. W pewnym momencie chłopak postanowił zniszczyć parę rzeczy - w tym ławkę, śmietniki i lampę. Na sam koniec zaczął kopać bramkę prowadzącą na pomost, co nagrały kamery monitoringu.

Podczas ucieczki przed policją wyskoczył z jadącego auta [film]

28 stycznia 2019, 09:01
Kierowca osobowego mercedesa nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. W pościg za kierowcą ruszył policyjny patrol. W pewnym momencie mężczyzna wyskoczył z jadącego auta i zaczął uciekać pieszo.

Kamery nagrały złodzieja [film]

20 listopada 2018, 10:41
W ciągu jednego dnia 23-letni mężczyzna okradł stację paliw i elektromarket. Wśród łupu mężczyzny był m.in. olej silnikowy, CB radio czy telewizor. Wszystkie kradzieże zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Chciał skoczyć z 35-metrowego słupa energetycznego [film i zdjęcia]

15 listopada 2018, 13:46
43-letni mieszkaniec Sulęcina próbował popełnić samobójstwo skacząc z 35-metrowego słupa energetycznego. Po kilku godzinach negocjacji, udało się mężczyznę ściągnąć na ziemię. 43-latek trafił pod opiekę pogotowia.

Przerwany transport narkotyków

25 października 2018, 08:32
Po raz kolejny, czujność i doświadczenie sulęcińskiej drogówki nie zawiodły. Policjanci, wytypowali do kontroli pojazd, w którym znajdowało się 10 kg marihuany wartej pół miliona złotych. Mężczyzna, który przewoził narkotyki usłyszał zarzut. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Wjechał w budynek. Nie miał prawa jazdy

22 października 2018, 10:21
Jazda 20–letniego kierowcy o włos nie doprowadziła do prawdziwej tragedii. Mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą i wjechał w ganek zajazdu, znajdującego się tuż przy drodze krajowej nr 22 w powiecie sulęcińskim. Kilka minut wcześniej, dokładnie w miejscu uderzenia, znajdowała się kobieta z dzieckiem.

Pościg za naćpanym i poszukiwanym kierowcą BMW

19 października 2018, 08:00
Policjanci z ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie prowadzili pościg za kierowcą osobowego BMW. Mężczyzna nie dość że był poszukiwany przez policję, to miał cofnięte uprawnienia do kierowca i był pod wpływem narkotyków.

Wypadli z łódki i zaczęli się topić

20 sierpnia 2018, 13:28
Dwaj mężczyźni, którzy wypłynęli łódką na jezioro Lubiąż w Lubniewicach i wpadli do wody byli pod wpływem alkoholu. Nieodpowiedzialni mężczyźni odpowiedzą za korzystanie ze sprzętu pływackiego w stanie nietrzeźwości i pokryją koszty akcji ratunkowej.

Ukradł kasetkę z pieniędzmi z kościoła

25 lipca 2018, 09:55
Włamał się do kościoła w Brzeźnie i ukradł kasetkę z datkami. Powód? Potrzebował pieniędzy na alkohol i papierosy. Sulęcińscy kryminalni zatrzymali złodzieja. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.


Fotoreportaże