Wiadomości › Sulęcin

Przerwany transport narkotyków

25 października 2018, 08:32
Po raz kolejny, czujność i doświadczenie sulęcińskiej drogówki nie zawiodły. Policjanci, wytypowali do kontroli pojazd, w którym znajdowało się 10 kg marihuany wartej pół miliona złotych. Mężczyzna, który przewoził narkotyki usłyszał zarzut. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Wjechał w budynek. Nie miał prawa jazdy

22 października 2018, 10:21
Jazda 20–letniego kierowcy o włos nie doprowadziła do prawdziwej tragedii. Mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą i wjechał w ganek zajazdu, znajdującego się tuż przy drodze krajowej nr 22 w powiecie sulęcińskim. Kilka minut wcześniej, dokładnie w miejscu uderzenia, znajdowała się kobieta z dzieckiem.

Pościg za naćpanym i poszukiwanym kierowcą BMW

19 października 2018, 08:00
Policjanci z ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie prowadzili pościg za kierowcą osobowego BMW. Mężczyzna nie dość że był poszukiwany przez policję, to miał cofnięte uprawnienia do kierowca i był pod wpływem narkotyków.

Wypadli z łódki i zaczęli się topić

20 sierpnia 2018, 13:28
Dwaj mężczyźni, którzy wypłynęli łódką na jezioro Lubiąż w Lubniewicach i wpadli do wody byli pod wpływem alkoholu. Nieodpowiedzialni mężczyźni odpowiedzą za korzystanie ze sprzętu pływackiego w stanie nietrzeźwości i pokryją koszty akcji ratunkowej.

Ukradł kasetkę z pieniędzmi z kościoła

25 lipca 2018, 09:55
Włamał się do kościoła w Brzeźnie i ukradł kasetkę z datkami. Powód? Potrzebował pieniędzy na alkohol i papierosy. Sulęcińscy kryminalni zatrzymali złodzieja. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Po pijaku potrącił 3 osoby i uciekł

10 lipca 2018, 10:06
W nocy z piątku na sobotę trzech pieszych zostało potrąconych przez kierowcę samochodu osobowego. Kierujący uciekł z miejsca zdarzenia, jak się okazało był kompletnie pijany.

Zarzut zabójstwa za śmierć 78-latki [film]

12 lutego 2018, 11:36
Policjanci Wydziału Kryminalnego w Sulęcinie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie brutalnego zabójstwa 78-letniej mieszkanki Sulęcina. Mężczyzna usłyszał już zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. 29-latek przyznał się do zbrodni.

Związał, udusił i okradł 78-latkę

9 lutego 2018, 23:32
Do tragedii doszło w czwartek w Sulęcinie. 30-latek wszedł do domu starszej kobiety i ją zaatakował - kobieta została związana oraz zakneblowana, a następnie uduszona. Zabójca splądrował cały dom i ukradł kosztowności.

Chciał wyłudzić kredyt na skradzioną tożsamość

29 stycznia 2018, 13:50
Sulęcińscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który usiłował wyłudzić kredyt bankowy. Wcześniej 29-latek ukradł dokument tożsamości innej osobie, aby wykorzystać go przy wyłudzeniu pieniędzy. Mężczyźnie grozi do ośmiu lat pozbawienia wolności.


Fotoreportaże


x