Wiadomości › Sulęcin

Wpadli z 10 kilogramami marihuany w bagażniku

1 grudnia 2020, 08:41
Odurzeni narkotykami, z 10 kilogramami marihuany w bagażniku, znacznie przekroczyli prędkość. Wpadli podczas policyjnej kontroli, bo swoim zachowaniem zwrócili uwagę policjantów.

Lista kolejowych życzeń Gorzowa i okolic

1 września 2020, 11:08
Osiem projektów do programu Kolej Plus zgłosiło województwo lubuskie. Wśród nich są takie pomysły jak odbudowa linii kolejowej z Gorzowa do Myśliborza oraz rewitalizacja linii kolejowej do Strzelec Krajeńskich. Czy któreś z tych pomysłów ma szansę na realizację?

Tragedia nad jeziorem w Lubniewicach

18 sierpnia 2020, 08:34
W poniedziałkowe popołudnie doszło do tragicznego zdarzenia nad jeziorem Lubiąż w miejscowości Lubniewice. 63-letni mężczyzna próbował przepłynął jezioro, ale nagle opadł z sił i zaczął się topić. Niestety pomimo szybkiej akcji reanimacyjnej nie udało się uratować życia mężczyzny.

Psy na łańcuchu pośrodku pola. Miały odstraszać dziki [zdjęcia]

13 sierpnia 2020, 16:00
OTOZ Animals z Gorzowa interweniował we wsi Kołczyn w sprawie dwóch psów, które były uwiązane na łańcuchu pośrodku pola. Czworonogi miały pilnować upraw ziemniaków przed dzikami. Zwierzęta zostały zabrane z pola przez „Animalsów”.

Pod wpływem alkoholu uderzył w płot. W samochodzie znajdowały się małe dzieci

13 lipca 2020, 10:08
Policjanci zatrzymali w Lubniewicach 29-letniego mężczyznę, który po pijaku uderzył volkswagenem w ogrodzenie posesji oraz uszkodził latarnię i zaparkowane auto. Okazało się, że pijany mężczyzna wiózł w samochodzie swoje dwie córki – w wieku 3 lat i roku. Mało tego, mężczyzna miał również przy sobie narkotyki.

Coraz więcej osób zakażonych koronawirusem

30 marca 2020, 09:47
W poniedziałkowy poranek 30 marca ministerstwo zdrowia poinformowało o 43 nowych przypadkach zakażenia korowawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Wśród tych osób są również 3 są z województwa lubuskiego.

W regionie pojawiło się pierwsze ognisko ptasiej grypy

24 marca 2020, 21:27
W gminie Krzeszyce w powiecie sulęcińskim potwierdzono pierwszy w tym roku przypadek ptasiej grypy. Ognisko wirusa wykryto na fermie indyków, gdzie utrzymuje się blisko 94 tys. młodych indyków. Wszystkie ptaki będą musiały zostać zutylizowane.

Pijany kierowca z zakazem i koza Frania w bagażniku

21 stycznia 2020, 10:58
Policjanci z Sulęcina zatrzymali do kontroli drogowej 33-letniego kierowcę volkswagena, który w bagażniku przewoził kozę Franię. Jak się okazało kierowca był pijany, a do tego posiadał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Jechał hulajnogą elektryczną po A2, bo zabrakło mu paliwa w aucie [film]

13 września 2019, 10:11
Policjanci zajmują się sprawą mężczyzny, który na początku września jechał autostradą A2 pod prąd na hulajnodze elektrycznej. Okazało się, że obywatelowi Litwy wcześniej zabrakło paliwa w samochodzie i postanowił pojechać po nie hulajnogą na stację benzynową.

Hulajnogą elektryczną pod prąd po autostradzie A2 [film]

9 września 2019, 12:05
Jeden z kierowców jadących autostradą A2 od strony Jordanowa w kierunku Świecka nagrał jak pod prąd, pasem awaryjnym jedzie mężczyzna na elektrycznej hulajnodze. Jazda takim urządzeniem po autostradzie czy drodze ekspresowej jest zabroniona. Natomiast mężczyzna wykazał się skrajną głupotą i nieodpowiedzialnością.


Fotoreportaże