Wiadomości › Strzelce Kraj.

Rowerzystka z 4 promilami [film]

28 marca 2019, 11:13
Policjanci ze strzeleckiej drogówki zatrzymali 40-letnią kobietę, która jechała rowerem po całej szerokości drogi. Okazało się, że kobieta ma swoim organizmie 4 promile alkoholu. Niewiele brakowało by skończyła się skala w alkomacie. Z kolei partner kobiety miał w swoim organizmie 1,5 promila alkoholu.

Po pijaku i bez uprawnień uciekał przed policją

18 marca 2019, 13:36
Policjanci ze Strzelec Krajeńskich zatrzymali po pościgu pijanego 22-latka, który kierował samochodem marki opel. Mężczyzna miał w swoim organizmie 1,5 promila alkoholu oraz nie posiadał uprawnień do kierowania. Ale to nie jedyne przewinienia 22-latka.

19-latek roztrzaskał BMW o drzewo [zdjęcia]

18 marca 2019, 09:45
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Licheń w powiecie strzelecko-drezdeneckim. 19-letni kierowca BMW stracił panowanie nad kierownicą i rozbił auto o drzewo. Zginął na miejscu.

Podrabiali dowody wpłat w wydziale komunikacji [film]

13 marca 2019, 14:05
Starostwo powiatowe w Strzelcach Krajeńskich wykryło nieprawidłowości do jakich doszło w wydziale komunikacji. Podczas kontroli okazało się, że firma zajmujące się pośredniczeniem w rejestrowaniu samochodów na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego posługiwała się fałszywymi dowodami wpłaty. Takich przypadków oszustwa jest już ponad 100.

Kolejna dziupla zlikwidowana [zdjęcia]

1 marca 2019, 09:05
Tym razem policjanci wkroczyli do jednego z domów w Starym Kurowie. Na tyłach nowo wybudowanego domu mężczyzna ukrył dziuplę, w której rozkręcał i przechowywał skradzione pojazdy. W tej sprawie tymczasowo aresztowano 28-letniego mieszkańca tej miejscowości, który z przestępczego procederu uczynił sobie stałe źródło dochodu.

Po pijaku potrącił 4 osoby. Próbował uciec [film]

26 lutego 2019, 13:53
Prokuratura Rejonowa w Strzelcach Krajeńskich postawiła zarzuty 27-letniemu Kamilowi P., który w niedzielę potrącił 4 osoby w miejscowości Zwierzyn. Okazało się, że mężczyzna był już wcześniej karany za jazdę pod wpływem alkoholu. A także próbował uciec z miejsca zdarzenia. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Pijany kierowca wjeżdża w ludzi [film]

25 lutego 2019, 12:00
Do dramatycznie wyglądającego wypadku doszło w niedzielny wieczór w miejscowości Zwierzyn w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Pijany kierowca potrącił cztery osoby na chodniku – 43-letnią kobietę i trzech 15-letnich chłopców. Kamera monitoringu nagrała moment wypadku.

Pijany kierowca potrącił cztery osoby [film i zdjęcia]

24 lutego 2019, 19:16
Do dramatycznego wypadku doszło w niedzielę w miejscowości Zwierzyn w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Pijany kierowca renault potrącił czwórkę rowerzystów – 43-letnią kobietę i troje 15-latków. Kierowca miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. Ranni rowerzyści zostali zabrani do szpitala w Gorzowie i Drezdenku.

Z koparki wyciągnięto zwłoki operatora [zdjęcia]

13 lutego 2019, 11:19
W środowy poranek została wznowiona akcja poszukiwawcza ciała operatora koparki, która wpadła do stawu w miejscowości Sarbiewo. Grupie płetwonurków udało się wyciągnąć zwłoki mężczyzny. Na miejscu trwają działania służb.

Koparka wpadła do stawu [film i zdjęcia]

12 lutego 2019, 18:31
Do dramatycznego zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie w miejscowości Sarbiewo w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Podczas prowadzonych prac nad brzegiem stawu, do wody wpadła koparka razem z operatorem.


Fotoreportaże