Wiadomości › Santok

Dlaczego zdradzamy?

27 grudnia 2014, 17:58
Po ciężkim tygodniu przychodzi weekend. Czas, kiedy można wyjść ze znajomymi klubu. A tam głośna muzyka, pełen parkiet, kolorowe drinki i… czyhająca pokusa.

Pierwsza pomoc i zakupy w Święta...

24 grudnia 2014, 15:05
Okres Świąt ma to do siebie, że większość przychodni i sklepów jest zamkniętych. Jeśli jednak się rozchorowaliście lub pilnie musicie coś kupić, to przygotowaliśmy dla Was ściągę z tego co, gdzie i w jakich godzinach będzie otwarte.

Wesołych Świąt!

24 grudnia 2014, 14:39
Święta zbliżają się wielkimi krokami. Już niedługo usiądziemy do wigilijnej kolacji i śpiewając kolędy, przełamiemy się opłatkiem.

Odblaski ratują życie (wideo)

18 grudnia 2014, 20:28
W czwartkowe popołudnie razem z policjantami z drogówki i Automobilklubem Gorzowskim wybraliśmy się na patrol po podgorzowskich miejscowościach. Cel? Znaleźć pieszych bez odblasków i uświadomić im, że taka mała rzecz może uratować życie.

Wojewoda ostrzega przed orkanem

11 grudnia 2014, 14:02
Centrum zarządzania kryzysowego wojewody lubuskiego opublikowało ostrzeżenie przed silnym wiatrem. Wszystko przez Orkan Aleksandra, który zbliża się do Polski.

Zmiana władzy w Santoku i...

30 listopada 2014, 23:35
Bezapelacyjne zwycięstwo Józefa Ludniewskiego. W Santoku już dwa tygodnie temu wiadomo było, że dojdzie do zmiany władzy. Sensacja w Lubiszynie. 59 głosami wygrywa Artur Terlecki

Z gazem nie ma żartów.

4 lipca 2014, 12:55
Rozszczelnienie butli z gazem propan-butan było bezpośrednią przyczyną wybuchu, do jakiego doszło w miniony czwartek, 3 lipca w Łupowie. Na szczęście w tym przypadku nikomu nic się poważnego nie stało, ale mogło dojść do tragedii.

Śmieci w gminach po "nowemu"

1 lipca 2014, 16:06
Od dziś mieszkańcy pięciu gmin skupionych wokół Gorzowa muszą zmienić sposób segregacji odpadów. To wszystko dlatego, że nowy przetarg wygrała inna firma, która dzieli śmieci innymi kategoriami. Odwiedziliśmy z kamerą gminę Kłodawa i zobaczyliśmy, czy wszystko przebiega zgodnie z planem.

Śmieciowa rewolucja w gminach

30 czerwca 2014, 10:51
Od jutra (1 lipca), na terenie gmin Bogdaniec, Deszczno, Kłodawa, Lubiszyn oraz Santok dojedzie do małej, śmieciowej rewolucji. Zmieni się nieco sposób segregacji śmieci, a także firma, która będzie je od nas odbierać.

Podgorzowskie jeziora nie spełniają żadnych norm!

27 czerwca 2014, 15:42
Tak wynika z informacji przekazanej przez lubuski Sanepid. Żadne kąpielisko, ani też żadne miejsce przeznaczone do kąpieli nie zostało dopuszczone do użytkowania? O co chodzi?


Fotoreportaże