Międzyrzecz

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty

11 maja 2019, 18:48
W sobotnie popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 159 pomiędzy Skwierzyną, a Dobrojewem doszło do tragicznego wypadku z udziałem motocykla i samochodu marki ford fiesta. Mężczyzna kierujący motocyklem zginął na miejscu, a jego 11-letni syn który był pasażerem w ciężkim stanie trafił śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gorzowie.

Czołówka volkswagena i BMW [zdjęcia]

15 lutego 2019, 14:25
Na drodze wojewódzkiej nr 159 w miejscowości Dobrojewo doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych – volkswagena passata i BMW. Najciężej ranny został kierowca BMW, który ze złamaniami został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie.

15-latek z narkotykami

18 stycznia 2019, 10:21
Sąd Rodzinny i Nieletnich w Międzyrzeczu zajmie się sprawą 15-latka, który posiadał środki odurzające. Policjanci zabezpieczyli u nastolatka marihuanę, haszysz i amfetaminę

Próbował sprzedać viagrę, bo „mu nie pomogła”

9 stycznia 2019, 12:33
Mieszkaniec Międzyrzecza nie był zadowolony z efektu działania leku na potencję, więc postanowił go sprzedać za pośrednictwem portalu internetowego. Jak się okazuje, wprowadzanie do obrotu leku bez wymaganego pozwolenia to przestępstwo, więc mężczyźnie może grozić kara do 2 lat więzienia.

Małe Popowo błyszczy na święta [film]

24 grudnia 2018, 20:00
Mała wieś Popowo koło Skwierzyny, to bez wątpienia najpiękniej i najbardziej oświetlona miejscowość w całym województwie lubuskim. Wszystko przez to, że mieszkańcy Popowa tradycyjnie co roku na Święta Bożego Narodzenia ubierają swoje domy oraz posesje tysiącami światełek. Oświetlone są płoty, drzewa czy nawet psia buda. Mieszkańcy wsi cieszą się, bo Popowo swoimi świątecznymi ozdobami przyciąga wiele osób, które robią sobie zdjęcia na tle świątecznych ozdób.

Ciężarówką pod prąd na S3 [zdjęcia]

4 grudnia 2018, 10:02
We wtorkowy poranek kierowca samochodu ciężarowego wjechał pod prąd na drogę ekspresową S3 koło Skwierzyny. Kierowca ciężarówki w pewnym momencie chciał zawrócić i pojazd osiadł na poboczu, blokując drogę.

Wiózł w chłodni kradzione telewizory

4 października 2018, 10:26
Policjanci z Międzyrzecza zatrzymali na trasie S3 w okolicach Skwierzyny kierowcę ciężarówki, ponieważ podejrzewali że może być nietrzeźwy. Mężczyzna na widok radiowozu gwałtowni zwolnił. Jak się okazało, mężczyzna przewoził 450 kradzionych telewizorów.

Bójka dzieci na oczach kolegów

20 września 2018, 21:37
Dwóch chłopców bije się na oczach kilkudziesięciu osób, które stoją wokół i głośno dopingują. Jak się okazało, uczestnikami całego zajścia byli uczniowie z międzyrzeckich podstawówek w wieku od 10 do 13 lat. Sprawą zajmuje się sąd dzieci i nieletnich.

6 miesięcy więzienia za skatowanie psa kołkiem

18 września 2018, 11:13
We wtorek w Sądzie Rejonowym w Międzyrzeczu zapał wyrok w sprawie Bronisława M., który w ubiegłym roku w Skwierzynie skatował psa kołkiem. Oskarżony tłumaczył się, że zrobił to w nerwach, ponieważ pies zagryzał jego drób. Mężczyzna usłyszał wyrok 6 miesięcy bezwzględnego więzienia. Ponadto dostał 5-letni zakaz posiadania zwierząt oraz musi zapłacić 8 tys. zł na rzecz stowarzyszenie „Zwierzaki Niczyje”.

10-latek potrącił quadem 8-letnią dziewczynkę

17 września 2018, 12:45
Quady to bardzo popularne pojazdy, które pozwalają na jazdę po trudnym terenie i dostarczają mnóstwo frajdy. Każdy jednak musi zdawać sobie sprawę z zagrożeń, jakie niesie za sobą nieodpowiedzialna jazda tymi pojazdami. Szczególnie kiedy kieruje nim... 10 latek.


Fotoreportaże