Wiadomości › Kostrzyn

Dlaczego zdradzamy?

27 grudnia 2014, 17:58
Po ciężkim tygodniu przychodzi weekend. Czas, kiedy można wyjść ze znajomymi klubu. A tam głośna muzyka, pełen parkiet, kolorowe drinki i… czyhająca pokusa.

Pierwsza pomoc i zakupy w Święta...

24 grudnia 2014, 15:05
Okres Świąt ma to do siebie, że większość przychodni i sklepów jest zamkniętych. Jeśli jednak się rozchorowaliście lub pilnie musicie coś kupić, to przygotowaliśmy dla Was ściągę z tego co, gdzie i w jakich godzinach będzie otwarte.

Wesołych Świąt!

24 grudnia 2014, 14:39
Święta zbliżają się wielkimi krokami. Już niedługo usiądziemy do wigilijnej kolacji i śpiewając kolędy, przełamiemy się opłatkiem.

Wojewoda ostrzega przed orkanem

11 grudnia 2014, 14:02
Centrum zarządzania kryzysowego wojewody lubuskiego opublikowało ostrzeżenie przed silnym wiatrem. Wszystko przez Orkan Aleksandra, który zbliża się do Polski.

Za tydzień Woodstock, dziś była odprawa

24 lipca 2014, 17:02
1200 policjantów, setki strażaków, 4 punkty ambulatoryjne, 3 punkty medyczne, 6 karetek, 2 łodzie, 8 ratowników WOPR, dziesiątki pociągów... tak można wyliczać bez końca. Za tydzień rusza XX, jubileuszowy Przystanek Woodstock.

Walka o połączenia trwa

15 kwietnia 2013, 23:13
Stowarzyszenie Zachodni Ośrodek Polityki Regionalnej w trosce o szeroko rozumianą współpracę polsko-niemiecką oraz rozwój regionów przygranicznych apeluje o jak najszybsze uruchomienie bezpośrednich połączeń kolejowych na trasie Berlin-Gorzów Wlkp.-Piła oraz Berlin-Gorzów-Poznań.

Pełnoletni Przystanek Woodstock

1 sierpnia 2012, 09:43
Przystankowi Woodstock stuknie w tym roku symboliczna „osiemnastka”. Organizująca imprezę Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jak zwykle przygotowała masę atrakcji dla odwiedzających, zaczynając na warsztatach i spotkaniach ze znanymi osobistościami, a na koncertach światowych gwiazd kończąc

Pomost pomiędzy niedolą i szczęściem

19 maja 2012, 14:41
W nocy z 3 na 4 sierpnia uczestnicy Przystanku Woodstock będą mogli wysłuchać specjalnego, muzycznego projektu Natalii Przybysz, jednej z sióstr tworzących niegdyś zespół Sistars. Treścią projektu będą utwory Janis Joplin, a całość zostanie zaprezentowana z okazji 50-lecia artystycznego debiutu artystki.

Ranking jezior. Gdzie się wybrać, by miło spędzić czas

17 maja 2012, 00:36
Coraz bliżej do rozpoczęcia sezonu letniego. Na mordercze upały nie ma lepszego lekarstwa niż kąpiel w orzeźwiającej wodzie. Najlepiej oczywiście w jeziorze pod Gorzowem. A tych jest tu przecież całkiem sporo. Gdzie najlepiej się wybrać, by miło spędzić czas i odpowiednio się zrelaksować - podpowiada Filip Praski

Prezydenci Polski i Niemiec na Przystanku Woodstock?

28 marca 2012, 11:52
Wczoraj prezydent Polski Bronisław Komorowski w czasie spotkania z przebywającym w Polsce z oficjalną wizytą prezydentem Niemiec Joachimem Gauckiem zaproponował, by głowy Polski i Niemiec wzięły udział w otwarciu Przystanku Woodstock.


Fotoreportaże


x
-->