Kostrzyn

Nie będzie specjalnych pociągów na Pol’and’Rock Festival

31 maja 2019, 14:31
W tym roku, po raz pierwszy od 25 lat nie będzie specjalnych pociągów, którymi można było dotrzeć na Pol’and’Rock Festival, czyli dawny Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Taką decyzję podjęła spółka Przewozy Regionalne. Decyzja krajowego przewoźnika szokuje Jurka Owsiaka i jest dla niego niezrozumiała.

Obywatel Bułgarii zginął od ciosów nożem

15 maja 2019, 13:00
We wtorkowy wieczór 14 maja przy ul. Jana Pawła II w Kostrzynie nad Odrą doszło do tragedii. Zabity został 32-letni obywatel Bułgarii, a jego 26-letnia partnerka, również obywatelka Bułgarii została ciężko ranna. Policja szuka sprawców zabójstwa.

Doktor Linda H. znalazła już zatrudnienie

12 marca 2019, 09:49
Jeszcze w ubiegłym tygodniu pacjenci szpitala w Gorzowie byli oburzeni zatrudnieniem doktor Lindy H. w ambulatorium. Lekarka odeszła z pracy po „medialnej nagonce”, która jak twierdzi nie pozwalała jej spokojnie pracować. Jak się okazało doktor Linda szybko znalazła zatrudnienie, tym razem ponownie w Kostrzynie nad Odrą.

W specjalnej hali zrobili hodowlę marihuany [zdjęcia]

8 stycznia 2019, 13:04
Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich w Dąbroszynie i Kostrzynie nad Odrą. Do sprawy zostali zatrzymani czterej mężczyźni, którzy usłyszeli zarzuty posiadania i wytwarzania narkotyków. Natomiast dwóch z nich odpowie także za udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

Podpalacz aut zatrzymany

5 grudnia 2018, 10:31
Policjanci z Kostrzyna nad Odrą zatrzymali mężczyznę, który w listopadzie podpalił trzy samochody na terenie miasta. Oprócz tego 32-latek groził dwóm osobom. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.

22-latek zaginął po festiwalu

20 sierpnia 2018, 10:01
Policja oraz rodzina poszukuje zaginionego Maksymiliana Brukowskiego, który ostatni raz był widziany w Kostrzynie nad Odrą po zakończeniu festiwalu Pol’and’Rock. 22-latek z Kalisza ostatni raz był widziany w środę 8 sierpnia na terenie Kostrzyna.

WOŚP nie zorganizuje kolejnego festiwalu Pol'and'Rock?

10 sierpnia 2018, 18:40
Jurek Owsiak w swoim internetowym wpisie, który opublikował w piątek, mocno zaskoczył fanów festiwalu Pol’and’Rock, czyli dawnego Woodstocku. Owsiak napisał, że organizacją przyszłorocznej 25. edycji festiwalu powinno zająć się miasto Kostrzyn nad Odrą, a nie tak jak do tej pory Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Pijany mężczyzna wyciągnięty z Warty

2 sierpnia 2018, 16:31
Brakiem odpowiedzialności oraz zdrowego rozsądku wykazał się 37-letni mężczyzna, który wskoczył do rzeki Warty w Kostrzynie nad Odrą. Okazało się, że mężczyzna jest pijany i nie ma siły walczyć z nurtem.

Pol’and’Rock Festival imprezą podwyższonego ryzyka

1 lipca 2018, 20:50
Po raz trzeci z rzędu, impreza w Kostrzynie nad Odrą ma statu podwyższonego ryzyka. To oznacza dla organizatora, czyli Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy większych nakładów w zabezpieczenie festiwalu. Jurek Owsiak podkreśla, że opinia komendanta policji z Gorzowa jest krzywdząca.

WOŚP czeka na opinię policji w sprawie festiwalu

18 czerwca 2018, 20:51
W ubiegłym tygodniu Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy złożyła wniosek o zaopiniowanie przez komendanta miejskiego policji w Gorzowie planu zabezpieczenia Pol’and’Rock Festival, czyli dawnego Woodstocku, który odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą w dniach 2-4 sierpnia 2018 roku.


Fotoreportaże