Wiadomości › Deszczno

Kobylogórska znów w remoncie!

4 lipca 2014, 12:29
Do końca października br. trwać będzie przebudowa ulicy Kobylogórskiej. W ramach inwestycji, przebudowa będzie kontynuowana na odcinku od skrzyżowania z Zagrodową do skrzyżowania z ulicami Strażacką i Wylotową.

Śmieci w gminach po "nowemu"

1 lipca 2014, 16:06
Od dziś mieszkańcy pięciu gmin skupionych wokół Gorzowa muszą zmienić sposób segregacji odpadów. To wszystko dlatego, że nowy przetarg wygrała inna firma, która dzieli śmieci innymi kategoriami. Odwiedziliśmy z kamerą gminę Kłodawa i zobaczyliśmy, czy wszystko przebiega zgodnie z planem.

Śmieciowa rewolucja w gminach

30 czerwca 2014, 10:51
Od jutra (1 lipca), na terenie gmin Bogdaniec, Deszczno, Kłodawa, Lubiszyn oraz Santok dojedzie do małej, śmieciowej rewolucji. Zmieni się nieco sposób segregacji śmieci, a także firma, która będzie je od nas odbierać.

Podgorzowskie jeziora nie spełniają żadnych norm!

27 czerwca 2014, 15:42
Tak wynika z informacji przekazanej przez lubuski Sanepid. Żadne kąpielisko, ani też żadne miejsce przeznaczone do kąpieli nie zostało dopuszczone do użytkowania? O co chodzi?

Kierowali pod wpływem narkotyków

24 czerwca 2014, 12:18
Gorzowscy i kostrzyńscy policjanci otrzymali 74 testery narkotykowe. Ich przydatność potwierdziła się podczas długiego weekendu. Funkcjonariusze zatrzymali trzech kierujących pod wpływem środków odurzających. Wszystkim zostały zatrzymano prawa jazdy.

Pijany 20-latek z Deszczna zatrzymany po pościgu

9 czerwca 2014, 11:59
20-letni kierowca osobowego renault nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Pościg skutecznie zakończyli gorzowscy policjanci, zatrzymując mężczyznę. Kierowca miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie i nie posiadał uprawnień do kierowania.


Fotoreportaże