Wiadomości › Deszczno

Dlaczego zdradzamy?

27 grudnia 2014, 17:58
Po ciężkim tygodniu przychodzi weekend. Czas, kiedy można wyjść ze znajomymi klubu. A tam głośna muzyka, pełen parkiet, kolorowe drinki i… czyhająca pokusa.

Pierwsza pomoc i zakupy w Święta...

24 grudnia 2014, 15:05
Okres Świąt ma to do siebie, że większość przychodni i sklepów jest zamkniętych. Jeśli jednak się rozchorowaliście lub pilnie musicie coś kupić, to przygotowaliśmy dla Was ściągę z tego co, gdzie i w jakich godzinach będzie otwarte.

Wesołych Świąt!

24 grudnia 2014, 14:39
Święta zbliżają się wielkimi krokami. Już niedługo usiądziemy do wigilijnej kolacji i śpiewając kolędy, przełamiemy się opłatkiem.

"Prezydencki sernik”

23 grudnia 2014, 15:28
W poniedziałkowy wieczór Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa pochwalił się na facebookowym profilu swoimi kulinarnymi zdolnościami. Wójcicki wrzucając zdjęcie do sieci żartował: „ żeby nie było że tylko praca i praca, sernik z kaszą manną doprowadzam do stanu gotowości”.

Odblaski ratują życie (wideo)

18 grudnia 2014, 20:28
W czwartkowe popołudnie razem z policjantami z drogówki i Automobilklubem Gorzowskim wybraliśmy się na patrol po podgorzowskich miejscowościach. Cel? Znaleźć pieszych bez odblasków i uświadomić im, że taka mała rzecz może uratować życie.

Wojewoda ostrzega przed orkanem

11 grudnia 2014, 14:02
Centrum zarządzania kryzysowego wojewody lubuskiego opublikowało ostrzeżenie przed silnym wiatrem. Wszystko przez Orkan Aleksandra, który zbliża się do Polski.

Przedszkole może być za darmo! Wystarczy mieszkać w gminie Deszczno!

21 września 2014, 11:29
Koszt przedszkola to w budżecie domowym wielodzietnej rodziny spory wydatek. Gmina Deszczno, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, od 1 września wprowadziła darmową edukację przedszkolną dla dzieci, których rodzice są posiadaczami Karty Mieszkańca.

Bolemin prawie pod wodą

9 sierpnia 2014, 22:07
To nie była wielka woda, taką jaką widzimy na południu kraju. Tu nie wylała nagle rzeka, nie przyjechały kamery telewizyjne. Ale ludzie walczyli z wodą tak samo intensywnie, jak Ci na południu. I też tracili dorobek swojego życia.

Z gazem nie ma żartów.

4 lipca 2014, 12:55
Rozszczelnienie butli z gazem propan-butan było bezpośrednią przyczyną wybuchu, do jakiego doszło w miniony czwartek, 3 lipca w Łupowie. Na szczęście w tym przypadku nikomu nic się poważnego nie stało, ale mogło dojść do tragedii.


Fotoreportaże