Bogdaniec

Dlaczego zdradzamy?

27 grudnia 2014, 17:58
Po ciężkim tygodniu przychodzi weekend. Czas, kiedy można wyjść ze znajomymi klubu. A tam głośna muzyka, pełen parkiet, kolorowe drinki i… czyhająca pokusa.

Pierwsza pomoc i zakupy w Święta...

24 grudnia 2014, 15:05
Okres Świąt ma to do siebie, że większość przychodni i sklepów jest zamkniętych. Jeśli jednak się rozchorowaliście lub pilnie musicie coś kupić, to przygotowaliśmy dla Was ściągę z tego co, gdzie i w jakich godzinach będzie otwarte.

Wesołych Świąt!

24 grudnia 2014, 14:39
Święta zbliżają się wielkimi krokami. Już niedługo usiądziemy do wigilijnej kolacji i śpiewając kolędy, przełamiemy się opłatkiem.

Odblaski ratują życie (wideo)

18 grudnia 2014, 20:28
W czwartkowe popołudnie razem z policjantami z drogówki i Automobilklubem Gorzowskim wybraliśmy się na patrol po podgorzowskich miejscowościach. Cel? Znaleźć pieszych bez odblasków i uświadomić im, że taka mała rzecz może uratować życie.

Wojewoda ostrzega przed orkanem

11 grudnia 2014, 14:02
Centrum zarządzania kryzysowego wojewody lubuskiego opublikowało ostrzeżenie przed silnym wiatrem. Wszystko przez Orkan Aleksandra, który zbliża się do Polski.

Szynobus na torach. Zobacz film i zdjęcia z nocnej akcji!

6 listopada 2014, 04:17
Specjalistyczny sprzęt ze Zbąszynka oraz grupa Kolejowego Ratownictwa Technicznego uczestniczyli w nocnej akcji przywracania na właściwe toru szynobusu, który w Motylewie zderzył się w środowy poranek z maszyną budowlaną. Akcja trwała do 2:20

W Gorzowie słońce - w gminie Bogdaniec armagedon (wideo i zdjęcia)

8 lipca 2014, 20:04
Kiedy w Gorzowie świeciło słońce, kilkanaście kilometrów dalej szalała burza. Tym razem nawałnica przeszła przed gminę Bogdaniec. Jak twierdzą świadkowie - wszystko trwało kilkanaście sekund.

Z gazem nie ma żartów.

4 lipca 2014, 12:55
Rozszczelnienie butli z gazem propan-butan było bezpośrednią przyczyną wybuchu, do jakiego doszło w miniony czwartek, 3 lipca w Łupowie. Na szczęście w tym przypadku nikomu nic się poważnego nie stało, ale mogło dojść do tragedii.

Wybuch butli z gazem w Łupowie

3 lipca 2014, 16:14
Do groźnego wybuchu butli z propanem-butanem doszło dziś (3 lipca 2014 roku) w podgorzowskim Łupowie. Zgłoszenie o tym zdarzeniu oficer dyżurny Komendy miejskiej PSP otrzymał kilka minut po godzinie 15-stej.

Śmieci w gminach po "nowemu"

1 lipca 2014, 16:06
Od dziś mieszkańcy pięciu gmin skupionych wokół Gorzowa muszą zmienić sposób segregacji odpadów. To wszystko dlatego, że nowy przetarg wygrała inna firma, która dzieli śmieci innymi kategoriami. Odwiedziliśmy z kamerą gminę Kłodawa i zobaczyliśmy, czy wszystko przebiega zgodnie z planem.


Fotoreportaże