Wiadomości › Bogdaniec

Asfalt znów „płynie” pod Gorzowem [film]

27 lipca 2018, 16:08
W piątek 27 lipca na drodze wojewódzkiej nr 132 doszło do kolejnej sytuacji w której asfalt pod wpływem wysokiej temperatury zaczął się topić. Służba drogowa zajęła się doraźnym naprawianiem jezdni, w której zaczęły się tworzyć dziury.

Koniec śledztwa w sprawie śmierci trzech mężczyzn

29 czerwca 2018, 08:52
Prokuratura Okręgowa w Gorzowie Wielkopolskim umorzyła śledztwo w sprawie śmierci trzech mężczyzn w Kwiatkowicach. Wszystko przez to, że śledczym nie udało się ustalić skąd mężczyźni mieli dopalacze oraz marihuanę, a jedyny uczestnik imprezy który przeżył – nic nie pamięta.

Śledztwo w sprawie tragedii w Kwiatkowicach będzie umorzone?

25 czerwca 2018, 13:51
Powoli zbliża się do końca prokuratorskie śledztwo dotyczące śmierci trzech mężczyzn w Kwiatkowicach pod Gorzowem. Przesłuchano 28-latka, który jako jedyny przeżył narkotykową imprezę.

Ktoś zamalował kamerę na budynku straży [film]

30 grudnia 2017, 15:30
Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogdańcu doszło do nietypowego zdarzenia. Zamaskowana osoba zamazała sprayem kamerę monitoringu, która znajdowała się na budynku. Strażacy podejrzewają, że ktoś chciał włamać się do remizy lub okraść pobliski bankomat.

Pociąg jest, chociaż go nie ma

19 grudnia 2017, 15:37
Wyszukiwarka pokazuje, że do Poznania z Kostrzyna można pojechać przez... Rzepin, czy Zbąszynek. W systemach informatycznych PKP PLK nie istnieją bezpośrednie pociągi do Krzyża. Wszystko przez remont estakady kolejowej w Gorzowie.

Karetka z pacjentem ugrzęzła w błocie [zdjęcia]

18 grudnia 2017, 16:22
Pogotowie znów z problemami w przejeździe. Tym razem na drodze karetki nie stanął szlaban czy kamień, ale błoto w którym pojazd zakopał się. Do akcji ratowniczej pod Gorzowem został zaangażowany śmigłowiec LPR, straż pożarna i ciągnik rolniczy.

Właściciele zaniedbanej suczki skazani

5 grudnia 2017, 14:52
Na karę 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata skazał dziś gorzowski sąd małżeństwo, które dopuściło się zaniedbania suczki o imieniu Goja. Byli właściciele suczki muszą też zapłacić po 2 500 złotych nawiązki na fundację Anaconda.

Sześć osób poszkodowanych w wypadku

20 sierpnia 2017, 05:25
Sześć pijanych osób jechało jednym samochodem. Swoją podróż zakończyli na łuku drogi tuż za Bogdańcem koło Gorzowa. Do zdarzenia doszło kilka minut przed 4 rano.

Do Wysokiej też trafi obornik skażony ptasią grypą?

13 lutego 2017, 19:01
Najpierw obornikiem „uszczęśliwiono” mieszkańców Łupowa. Teraz wszystko wskazuje na to, że odpady po zagazowanym drobiu zakażonym ptasią grypą trafią do gminy Lubiszyn. Mieszkańcy Wysokiej twierdzą, że przygotowywany jest teren pod wywóz śmierdzących odpadów.

Łupowo - teren skażony czy bezpieczny?

30 stycznia 2017, 11:11
Lubuski Urząd Wojewódzki wyjaśnia i uspokaja. Obornik wywożony do Łupowa jest odkażony a miejsce gdzie jest składowany spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Dlaczego więc teren żwirowiska według osób tam pracujących jest terenem skażonym?


Fotoreportaże