Wiadomości › Pod patronatem

Jarmark Strzelecki powraca

18 czerwca 2018, 21:32
Dni Strzelec Krajeńskich, czyli popularny Jarmark Strzelecki odbędzie się 23 czerwca na stadionie miejskim przy ul. Sportowej w Strzelcach Krajeńskich. Na scenie zobaczymy zespół Czerwone Gitary, a gwiazdą wieczoru będzie Ewa Farna. Impreza odbywa się pod patronatem portalu gorzowianin.com.

Dom grozy zaprasza. Odważysz się wejść? [zdjęcia]

12 czerwca 2018, 08:00
W środę 20 czerwca zostanie otwarte nowe miejsce rozrywki w naszym mieście, jednak dla osób o wyłącznie mocnych nerwach. Wizyta w Scary House Gorzów przy ul. Obotryckiej gwarantować będzie szybsze bicie serca.

Gorzowianie pokochali Food-Trucki

21 maja 2018, 07:58
Ładna pogoda, wolna od handlu niedziela i niezwykła popularność dań serwowanych prosto z kuchni na kołkach. Gorzowianie tłumnie odwiedzali kolejny zlot Food Trucków w naszym mieście. Impreza zorganizowana pod patronatem portalu gorzowianin.com okazała się strzałem w dziesiątkę.

Food trucki zapraszają na Plac Grunwaldzki!

19 maja 2018, 09:38
To już od dzisiaj! 19 i 20 maja mieszkańcy Gorzowa po raz kolejny będą mogli udać się w kulinarną podróż dookoła świata. Wszystko za sprawą Festiwalu Smaków Food Trucków, który co tydzień odwiedza inne miasta Polski. W najbliższy weekend pojawi się po raz trzeci w Gorzowie, tym razem w nowej lokalizacji – na Placu Grunwaldzkim.

Dom grozy w centrum Gorzowa. Tutaj zacznie się prawdziwy strach

12 maja 2018, 20:00
Już w czerwcu 2018 roku pojawi się w naszym mieście nowe miejsce na spędzenie wolnego czasu ze znajomymi. Scary House Gorzów będzie rozrywką wyłączne dla osób o mocnych nerwach. Wizyta w domu strachu gwarantować będzie szybsze bicie serca i dreszcze przebiegające przez całe ciało.

Motocykliści opanują Gorzów

13 kwietnia 2018, 20:56
Parada ulicami miasta, konkursy i pokazy ratownictwa medycznego - tak motocykliści z zachodniej Polski rozpoczną oficjalnie sezon w sobotę 14 kwietnia. Impreza pod hasłem „Moto Start” odbywa się pod patronatem portalu gorzowianin.com.

Kierowcy, motocykliści wracają na drogi [film]

7 kwietnia 2018, 12:20
Już za tydzień na ulice Gorzowa wyjadą setki motocyklistów. Wszystko w ramach oficjalnego rozpoczęcia sezonu motocyklowego. Uczestnicy „Moto Startu” przejadą ulicami miasta, aby przypomnieć pozostałym kierowcom o tym, że wracają na drogi. Impreza odbywa się pod patronatem portalu gorzowianin.com.

Festiwal Smaków Food Trucków ponownie w Gorzowie!

9 września 2017, 11:19
Przed nami druga edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Gorzowie. Już 9 i 10 września na parkingu przy Galerii Manhattan ustawią się food trucki, które przyjadą z całej Polski. W kulinarną podróż dookoła świata gości zabierze ponad 20 „restauracji na kółkach” ze zróżnicowaną kuchnią.

Food Trucki ponownie zawitają do Gorzowa!

22 sierpnia 2017, 09:41
Przed nami druga edycja Festiwalu Smaków Food Trucków. Impreza pod patronatem portalu gorzowianin.com odbędzie się w dniach 9-10 września na parkingu przy Galerii Manhattan.

Muzyka disco zawładnie plażą w Długiem

23 lipca 2017, 20:38
W ostatnią sobotę lipca plaża nad jeziorem Lipie w miejscowości Długie zamieni się w stolicę lubuskiego disco polo. Wszystko w ramach drugiej edycji Disco Długie Festival.


Fotoreportaże