Wiadomości › Pod patronatem

Gorzowianie pokochali Food-Trucki

21 maja 2018, 07:58
Ładna pogoda, wolna od handlu niedziela i niezwykła popularność dań serwowanych prosto z kuchni na kołkach. Gorzowianie tłumnie odwiedzali kolejny zlot Food Trucków w naszym mieście. Impreza zorganizowana pod patronatem portalu gorzowianin.com okazała się strzałem w dziesiątkę.

Food trucki zapraszają na Plac Grunwaldzki!

19 maja 2018, 09:38
To już od dzisiaj! 19 i 20 maja mieszkańcy Gorzowa po raz kolejny będą mogli udać się w kulinarną podróż dookoła świata. Wszystko za sprawą Festiwalu Smaków Food Trucków, który co tydzień odwiedza inne miasta Polski. W najbliższy weekend pojawi się po raz trzeci w Gorzowie, tym razem w nowej lokalizacji – na Placu Grunwaldzkim.

Dom grozy w centrum Gorzowa. Tutaj zacznie się prawdziwy strach

12 maja 2018, 20:00
Już w czerwcu 2018 roku pojawi się w naszym mieście nowe miejsce na spędzenie wolnego czasu ze znajomymi. Scary House Gorzów będzie rozrywką wyłączne dla osób o mocnych nerwach. Wizyta w domu strachu gwarantować będzie szybsze bicie serca i dreszcze przebiegające przez całe ciało.

Motocykliści opanują Gorzów

13 kwietnia 2018, 20:56
Parada ulicami miasta, konkursy i pokazy ratownictwa medycznego - tak motocykliści z zachodniej Polski rozpoczną oficjalnie sezon w sobotę 14 kwietnia. Impreza pod hasłem „Moto Start” odbywa się pod patronatem portalu gorzowianin.com.

Kierowcy, motocykliści wracają na drogi [film]

7 kwietnia 2018, 12:20
Już za tydzień na ulice Gorzowa wyjadą setki motocyklistów. Wszystko w ramach oficjalnego rozpoczęcia sezonu motocyklowego. Uczestnicy „Moto Startu” przejadą ulicami miasta, aby przypomnieć pozostałym kierowcom o tym, że wracają na drogi. Impreza odbywa się pod patronatem portalu gorzowianin.com.

Festiwal Smaków Food Trucków ponownie w Gorzowie!

9 września 2017, 11:19
Przed nami druga edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Gorzowie. Już 9 i 10 września na parkingu przy Galerii Manhattan ustawią się food trucki, które przyjadą z całej Polski. W kulinarną podróż dookoła świata gości zabierze ponad 20 „restauracji na kółkach” ze zróżnicowaną kuchnią.

Food Trucki ponownie zawitają do Gorzowa!

22 sierpnia 2017, 09:41
Przed nami druga edycja Festiwalu Smaków Food Trucków. Impreza pod patronatem portalu gorzowianin.com odbędzie się w dniach 9-10 września na parkingu przy Galerii Manhattan.

Muzyka disco zawładnie plażą w Długiem

23 lipca 2017, 20:38
W ostatnią sobotę lipca plaża nad jeziorem Lipie w miejscowości Długie zamieni się w stolicę lubuskiego disco polo. Wszystko w ramach drugiej edycji Disco Długie Festival.

Wielka bitwa o Santok

17 maja 2017, 11:04
W sobotę 10 czerwca pod Gorzowa odbędzie się historyczna Bitwa o Santok. Impreza ma kultywować kulturę słowiańską, a przede wszystkim podkreślić walory Santoka i odbudowanego grodu. A wszystko to, odbędzie się pod patronatem portalu gorzowianin.com.

Food Trucki opanują Gorzów

11 maja 2017, 11:25
Smaki z wielu stron świata w jednym miejscu. Przy Galerii NovaPark odbędzie się zlot food trucków, które zaoferują szeroki wachlarz przysmaków. Impreza startuje ww piątek o 10. Potraw do niedzieli do godziny 20:00


Fotoreportaże


x