Wiadomości › Nasze zdrowie

Wznowione przyjęcia na oddział neurologii

31 lipca 2020, 19:20
W piątkowe popołudnie zostały wznowione przyjęcia na dwa oddziały gorzowskiego szpitala - oddział neurologii oraz rehabilitacji neurologicznej. Przebadani pacjenci i personel nie mają koronawirusa.

Koronawirus w szpitalu w Gorzowie. Wstrzymane przyjęcia na dwóch oddziałach

30 lipca 2020, 15:31
W czwartek 30 lipca przybyło kolejnych 10 pacjentów zakażonych koronawirusem, a jedna osoba zmarła. Koronawirusa wykryto u kobiety przebywającej na oddziale neurologii w szpitalu w Gorzowie. W związku z tym oddział neurologii oraz rehabilitacji neurologicznej został zamknięty.

90-latek zakażony koronawirusem zmarł w szpitalu w Gorzowie

27 lipca 2020, 12:00
Zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem w województwie lubuskim. To 90-letni mieszkaniec powiatu świebodzińskiego, który zmarł w szpitalu zakaźnym w Gorzowie. Jest to już ósma ofiara śmiertelna u której stwierdzono COVID-19.

Koronawirus w gorzowskim szpitalu. Zamknięty oddział chirurgii dziecięcej

24 lipca 2020, 10:57
W piątek 24 lipca przybyło kolejnych 9 pacjentów zakażonych koronawirusem, a trzy osoby zmarły. Koronawirusa wykryto również u dziecka przebywającego na oddziale chirurgii dziecięcej w szpitalu w Gorzowie. W związku z tym oddział został zamknięty.

Gorzów: W szpitalu zmarła 90-latka zakażona koronawirusem

21 lipca 2020, 10:24
Liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie lubuskim niestety wciąż rośnie. Jest też kolejna ofiara śmiertelna. To 90-letnia kobieta, która przebywała na oddziale intensywnej terapii szpitala zakaźnego w Gorzowie.

Krew na wagę złota

17 lipca 2020, 15:05
Gorzowski szpital oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa apeluje do mieszkańców o oddawanie krwi. Tej szczególnie brakuje w okresie wakacyjnym. W szpitalu w Gorzowie krew niezbędna jest do leczenia niektórych grup pacjentów i przeprowadzania większości zabiegów operacyjnych.

Coraz więcej osób zakażonych koronawirusem

17 lipca 2020, 14:33
Tylko w piątek 17 lipca ministerstwo zdrowia poinformowało o 17 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Wśród pacjentów są m.in. mieszkańcy Gorzowa oraz gminy Bogdaniec.

Pierwszy zgon z powodu koronawirusa w Lubuskiem

15 lipca 2020, 10:57
W środowy poranek ministerstwo zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem i zgonach. Niestety w województwie lubuskim przybywa kolejnych zakażeń. Jest też pierwsza ofiara śmiertelna, która była zakażona koronawirusem.

25 nowych zakażeń koronawirusem w Lubuskiem

10 lipca 2020, 10:47
Piątkowy poranek to złe wiadomości płynące z ministerstwa zdrowia i gorzowskiego szpitala. W województwie lubuskim przybyło aż 25 osób zakażonych koronawirusem, z czego aż 23 osoby do pensjonariusze z Domu Pomocy Społecznej w powiecie świebodzińskim. Część z nich trafiła do szpitala zakaźnego w Gorzowie.

Łąki kwietne przy szpitalu [zdjęcia]

6 lipca 2020, 21:07
Władze gorzowskiego szpitala stawiają na łąki kwietne i nie będą regularnie kosić trawy, a pozwolą w niej rosnąć kwiatom. Trawa będzie przycięta tylko na lądowisku dla śmigłowca LPR.


Fotoreportaże


x