Wiadomości › Nasze zdrowie

Rośnie liczba osób zakażonych koronawirusem. Padł kolejny rekord

8 października 2020, 11:15
W czwartkowy poranek ministerstwo zdrowia przedstawiło najnowszy raport jeżeli chodzi o liczbę zakażeń koronawirusem. Po raz kolejny padł rekord zakażeń. W całym kraju potwierdzono aż 4 280 przypadków zakażenia COVID-19, z czego 69 osób to mieszkańcy województwa lubuskiego.

Dwóch pensjonariuszy DPSu podłączonych do respiratorów

8 października 2020, 10:10
Na oddziale zakaźnym Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie przebywa obecnie 66 pensjonariuszy z Domu Pomocy Społecznej „Dom Kombatanta” z Zielonej Góry. Stan dwóch pacjentów pogorszył się, dlatego zostali przeniesieni na oddział intensywnej terapii i podłączeni do respiratorów.

W szpitalu w Gorzowie zmarła pensjonariuszka z „Domu Kombatanta”

6 października 2020, 13:05
We wtorek 6 października na oddziale zakaźnym Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie zmarła pensjonariuszka z Domu Pomocy Społecznej „Dom Kombatanta” z Zielonej Górze. Zakażona koronawirusem kobieta, została przetransportowana do gorzowskiego szpitala w niedzielne popołudnie.

Personel medyczny zakażony koronawirusem. Szpital prosi o pomoc zakonnice

5 października 2020, 18:15
Zarząd Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie zaapelował do sióstr zakonnych o pomoc przy opiece nad pacjentami zakażonymi koronawirusem. Wszystko przez to, że 30 pracowników medycznych gorzowskiego szpitala ma dodatni wynik na COVID-19 i zostało wyłączonych z codziennej pracy przy chorych.

Otwarte rany i odleżyny. Tragiczny stan pacjentów, którzy trafili do Gorzowa z Zielonej Góry

5 października 2020, 10:53
Do Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie zostało przetransportowanych 64 podopiecznych z Domu Pomocy Społecznej w Zielonej Górze, gdzie wykryto ponad 90 przypadków zakażeń koronawirusem. Jak się okazało, stan pacjentów jest tragiczny – mają m.in. odleżyny czy otwarte rany.

Koronawirus w Gorzowie i okolicach: 14 nowych przypadków

5 października 2020, 10:46
Lubuski Urząd Wojewódzki podaje najświeższe informacje o zakażeniach koronawirusem na terenie naszego regionu. Coraz więcej zakażonych osób jest na terenie powiatu gorzowskiego i samego miasta Gorzów Wielkopolski.

Po wyniki badań do dawnej stróżówki

4 października 2020, 14:03
Od czwartku 1 października wyniki badań badań laboratoryjnych i opisy badań radiologicznych można odbierać bez wchodzenia do szpitala. W dawnej stróżówce przy Dekerta został uruchomiony Centralny Punkt Odbioru Wyników.

Prawie 100 zakażeń koronawirusem. Tak źle jeszcze nie było

4 października 2020, 11:34
W niedzielny poranek ministerstwo zdrowia przedstawiło najnowszy raport jeżeli chodzi o liczbę zakażeń koronawirusem. Po raz kolejny padł rekord zakażeń w województwie lubuskim - tym razem przybyło aż 96 osób u których potwierdzono obecność COVID-19.

Rekord zakażeń koronawirusem

3 października 2020, 13:00
W sobotni poranek ministerstwo zdrowia poinformowało o kolejnym rekordzie, jeżeli chodzi o liczbę zakażeń koronawirusem. W województwie lubuskim przybyło aż 56 osób u których potwierdzono obecność COVID-19, z czego aż 16 osób to mieszkańcy Gorzowa oraz 8 osób to mieszkańcy powiatu gorzowskiego.

Pracownicy medyczni szpitala w Gorzowie zakażeni koronawirusem

2 października 2020, 10:07
Wzrasta ilość osób zakażonych koronawirusem na terenie Gorzowa. Wśród osób, u których potwierdzono obecność COVID-19 są również pracownicy medyczni Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie. Koronawirusa potwierdzono u 10 medyków, natomiast 20 osób jest na kwarantannie.


Fotoreportaże


x