Usuwanie wgniecień po gradobiciach

Odchudzanie po ciąży - porady ogólne

31 października 2018, 09:07
Jeśli jesteś zainteresowana temat odchudzania po ciąży, to zapraszam do wpisu.

Odpoczynek w górach. Postaw na aktywność jak i chwilę relaksu.

27 października 2018, 13:16
Podobno w górach jesień jest najpiękniejszą porą roku. Aby się o tym przekonać warto zaplanować sobie na nadchodzące weekendy lub święta kilka dni odpoczynku właśnie w górskich miejscowościach. Polskie Beskidy, Karpaty czy Karkonosze od lat przyciągają rzesze turystów z kraju jak i z poza jego granic. To idealne miejsce dla miłośników aktywności fizycznej, dalekich wędrówek w nieznane i obcowania z naturą.

W Kamienicy Smaku nie przyjmujemy klientów - my mamy Gości!

8 października 2018, 19:28
Rozmowa z Oliwią Szczebiot właścicielką restauracji Kamienica Smaku w Gorzowie Wlkp.

Na czym polega dieta pudełkowa?

29 września 2018, 16:08
Catering dietetyczny, choć jeszcze niedawno znany był całkiem niewielu, dziś cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Korzystają z niego osoby, którym zależy na zdrowym stylu życia i ci, którym brakuje czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków. O tym, że ma wiele zalet, przekonują osoby, które już z niego skorzystały i zrzuciły dzięki temu nadprogramowe kilogramy.

Zatrucia grzybami leśnymi

13 września 2018, 15:31
Wczesna jesień to czas leśnych wędrówek, spacerów i bardzo popularnego w Polsce grzybobrania. A wiadomo, że grzyby prawdziwa uczta dla podniebienia, ale w pełni bezpieczna tylko dla tych, którzy się na grzybach znają. Spożycie trujących okazów w najlepszym wypadku może się skończyć poważnymi problemami żołądkowymi, a w najgorszym – nawet śmiercią.

Nie przegap

Kasia Kowalska Kasia Kowalska
30 października 2019
kup bilet

Polecamy


x