Projekt QUEEN SYMFONICZNIE z wielką orkiestrą


Projekt QUEEN SYMFONICZNIE z wielką orkiestrą

adres:
CEA Filharmonia Gorzowska
ul. Dziewięciu Muz 10
data:
12 lutego 2023
godz.:
16:00

bilety:
Kup bilet: KupBilecik.pl

12 lutego 2023 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE powróci do Gorzowa Wielkopolskiego. Rok po dwóch ostatnich wyprzedanych koncertach, projekt wystąpi ponownie w Filharmonii Gorzowskiej przy ul. Dziewięciu Muz 10!. Na sezon 2022/2023 zespół ponownie planuje nowości w liście utworów. Zapraszamy w  niedzielę 12 lutego 2023. Początek koncertów o 16:00 i 19:30


Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od 10 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen - zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na blisko 350 dotychczasowych koncertach pojawiło się przeszło 200000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca. Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu "Bohemian Rhapsody" w listopadzie 2018.

 
To dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetni także występ solisty Sebastiana Machalskiego wcielającego się w rolę Freddiego Mercury'ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono nowe utwory w wyjątkowych aranżacjach na 10 instrumentów. W drugiej części wystąpi również gitarzysta solowy Darek Wawrzyniak.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Kup bilet

KupBilecik.pl

Fotoreportaże