Wiadomości › Zdrowie i uroda

Gorzowski szpital czeka na opinie

12 lipca 2018, 12:28
Gorzowski szpital zachęca, aby ocena jego działalności pozostała w jego murach. - Nie musicie pisać e-maili, czy korzystać z portali społecznościowych – przekonują władze szpitala. Jakość obsługi ocenić możemy w elektronicznym ankieterze, który ustawiony został przy windach.

Gorzowski PET już działa

21 czerwca 2018, 16:29
Długo oczekiwany PET/CT, umożliwiający precyzyjną diagnozę pacjentów z chorobą onkologiczną, w gorzowskim szpitalu dziś rozpoczął pracę. To wysokiej klasy urządzenie które pozwala wykryć i ocenić zmiany niemożliwe do zobrazowania za pomocą innych technik radiologicznych, i jedyne takie w lubuskich szpitalach. Pierwsi Pacjenci w Gorzowie już zostali poddani tym badaniom.

Fabryka Formy zastąpi Pure Jatomi

8 maja 2018, 12:32
Pod koniec czerwca 2018 roku w centrum handlowym Nova Park na Zawarciu otworzy się siłownia popularnej sieciówki – Fabryka Formy. Będzie to drugi klub tej siłowni w Gorzowie. Nowy najemca wykorzysta przestrzeń po poprzedniej siłowni.

Leżanki i fotele dla gorzowskiego szpitala

25 kwietnia 2018, 12:36
W ciągu najbliższych kilku tygodni do szpitala wojewódzkiego przy ul. Dekerta w Gorzowie trafi 45 foteli i 15 leżanek. To odpowiedź na potrzeby rodziców, którzy opiekują się swoimi dziećmi podczas ich pobytu w szpitalu.

25 łóżeczek od WOŚP trafiło do Gorzowa! [FILM]

6 kwietnia 2018, 13:55
Oddział Dziecięcy z Pododdziałem Neurologii Dziecięcej Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. otrzymał dziś od Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy bardzo cenny prezent w postaci 25 łóżeczek dziecięcych i szafek przyłóżkowych.

Dołożą ponad 2 mln do budowy bazy LPR

28 marca 2018, 08:00
Radni sejmiku województwa lubuskiego zdecydowali o zwiększeniu dofinansowania na budowę bazy dla śmigłowca LPR przy szpitalu na Dekerta. Wszystko po to, aby móc w końcu ruszyć z inwestycją, która i tak jest już opóźniona. A śmigłowiec z Gorzowa jest w czołówce, jeżeli chodzi o ilość lotów.

Włosy też się starzeją – jak sobie z tym radzić?

8 lutego 2018, 11:12
Dużo mówi się o starzeniu skóry, ale rzadko wspomina o destrukcyjnych procesach, którym ulegają włosy. Wbrew powszechnej opinii siwienie nie jest jedyną oznaką upływu czasu.

Utrudnienia w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym

7 stycznia 2018, 17:21
Przez najbliższe tygodnie pacjenci, którzy trafią do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego przy ul. Dekerta w Gorzowie będą musieli liczyć z utrudnieniami. Wszystko przez prace remontowo-budowalne, dzięki którym SOR powiększy się o ponad tysiąc metrów kwadratowych.

Nie będzie kolejek do rejestracji w szpitalu [zdjęcia]

14 listopada 2017, 14:01
Od wtorku w szpitalu przy ul. Dekerta w Gorzowie działa kolejkomat. Urządzenie wydaje numerki do konkretnej przyszpitalnej poradni wraz z informacją o liczbie osób czekających przed nami.

20-letnia gorzowianka w finale Miss Polonia

24 października 2017, 13:27
Pochodząca z Gorzowa Agata Borowiak znalazła się w gronie 20 finalistek prestiżowego konkursu piękności Miss Polonia 2017. 20-latka liczy na wsparcie mieszkańców głosowaniu na Miss Publiczności.


Fotoreportaże


x
Praca!