Wiadomości › Zdrowie i uroda

25 łóżeczek od WOŚP trafiło do Gorzowa! [FILM]

6 kwietnia 2018, 13:55
Oddział Dziecięcy z Pododdziałem Neurologii Dziecięcej Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. otrzymał dziś od Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy bardzo cenny prezent w postaci 25 łóżeczek dziecięcych i szafek przyłóżkowych.

Dołożą ponad 2 mln do budowy bazy LPR

28 marca 2018, 08:00
Radni sejmiku województwa lubuskiego zdecydowali o zwiększeniu dofinansowania na budowę bazy dla śmigłowca LPR przy szpitalu na Dekerta. Wszystko po to, aby móc w końcu ruszyć z inwestycją, która i tak jest już opóźniona. A śmigłowiec z Gorzowa jest w czołówce, jeżeli chodzi o ilość lotów.

Włosy też się starzeją – jak sobie z tym radzić?

8 lutego 2018, 11:12
Dużo mówi się o starzeniu skóry, ale rzadko wspomina o destrukcyjnych procesach, którym ulegają włosy. Wbrew powszechnej opinii siwienie nie jest jedyną oznaką upływu czasu.

Utrudnienia w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym

7 stycznia 2018, 17:21
Przez najbliższe tygodnie pacjenci, którzy trafią do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego przy ul. Dekerta w Gorzowie będą musieli liczyć z utrudnieniami. Wszystko przez prace remontowo-budowalne, dzięki którym SOR powiększy się o ponad tysiąc metrów kwadratowych.

Nie będzie kolejek do rejestracji w szpitalu [zdjęcia]

14 listopada 2017, 14:01
Od wtorku w szpitalu przy ul. Dekerta w Gorzowie działa kolejkomat. Urządzenie wydaje numerki do konkretnej przyszpitalnej poradni wraz z informacją o liczbie osób czekających przed nami.

20-letnia gorzowianka w finale Miss Polonia

24 października 2017, 13:27
Pochodząca z Gorzowa Agata Borowiak znalazła się w gronie 20 finalistek prestiżowego konkursu piękności Miss Polonia 2017. 20-latka liczy na wsparcie mieszkańców głosowaniu na Miss Publiczności.

Pośpimy o godzinę dłużej. Być może ostatni raz

24 października 2017, 12:04
W nocy z 28 października na 29 października czeka nas zmiana czasu z letniego na zimowy. Co oznacza cofnięcie zegarków z godz. 3 w nocy na godz. 2. Być może będzie to ostatnia zmiana czasu, ponieważ politycy pracują nad projektem, który zakłada obowiązywanie czasu letniego przez cały rok.

Miasto dofinansuje zakup PET dla gorzowskiego szpitala

27 września 2017, 16:51
Prezydent Jacek Wójcicki zdecydował o przekazaniu 1,7 mln złotych na dofinansowanie zakupu urządzenia PET dla szpitala w Gorzowie. Jest to możliwe dzięki kolejnej, bardzo korzystnej sprzedaży miejskich nieruchomości.

Pomoc w nocy uzyskamy od razu w szpitalu

21 września 2017, 11:07
Dobra wiadomość dla pacjentów. Od 1 października osoby chcące skorzystać z opieki ambulatoryjnej w nocy lub w weekendy i święta nie będą już musiały jechać do przychodni przy ul. Piłsudskiego, a pomoc uzyskają od razu w szpitalu przy Dekerta

Nowy sprzęt za 250 tysięcy euro

7 września 2017, 21:58
Obraz z Gorzowa powędruje w świat. Dzięki nowoczesnym technologiom i współpracy z niemieckimi lekarzami, już niebawem na oddziale ginekologiczno-położniczym pojawi się nowoczesny sprzęt dzięki któremu będą możliwe konsultacje i badania na odległość.


Fotoreportaże


x
Praca!