Wiadomości › Aktywny Gorzów

Dom grozy w centrum Gorzowa. Tutaj zacznie się prawdziwy strach

12 maja 2018, 20:00
Już w czerwcu 2018 roku pojawi się w naszym mieście nowe miejsce na spędzenie wolnego czasu ze znajomymi. Scary House Gorzów będzie rozrywką wyłączne dla osób o mocnych nerwach. Wizyta w domu strachu gwarantować będzie szybsze bicie serca i dreszcze przebiegające przez całe ciało.

Bieg Słowiański i utrudnienia w ruchu

11 maja 2018, 10:35
W sobotę 12 maja odbędzie się w Gorzowie kolejny Bieg Słowiański. W związku z imprezą, szykują się spore utrudnienia w ruchu przy ul. Słowiańskiej oraz na skrzyżowaniu ul. Słowiańskiej – Żwirowej – Roosevelta i Kosynierów Gdyńskich.

Fabryka Formy zastąpi Pure Jatomi

8 maja 2018, 12:32
Pod koniec czerwca 2018 roku w centrum handlowym Nova Park na Zawarciu otworzy się siłownia popularnej sieciówki – Fabryka Formy. Będzie to drugi klub tej siłowni w Gorzowie. Nowy najemca wykorzysta przestrzeń po poprzedniej siłowni.

Słowianka za droga?

13 kwietnia 2018, 13:29
Czytelnicy portalu gorzowianin.com skarżą się, że gorzowska „Słowianka” podniosła ceny niektórych usług, nikogo o tym nie informując. Chodzi głównie o Aqua Aerobik, którego cena wzrosła o prawie 40%. Sprawdziliśmy, dlaczego seniorzy muszą płacić więcej za wstęp na basen.

Zachodnia Liga MTB zaprasza do Morynia

7 kwietnia 2018, 11:27
Już w niedzielę kolejne zawody w ramach Zachodniej Ligii MTB 2018. Tym razem wyścig zostanie rozegrany 75 kilometrów od Gorzowa, na malowniczych terenach powiatu gryfińskiego.

Nie wypijemy piwa w plenerze

10 marca 2018, 17:05
Od piątku obowiązuje zakaz picia alkoholu w miejscach publicznych. Dotyczy to już nie tylko ulic, parków i placów, ale wszystkich miejsc poza wyznaczonymi do tego ogródkami czy lokalami. Każdy kto będzie chciał wypić sobie piwo na nadwarciańskich bulwarach w Gorzowie, zostanie ukarany mandatem.

Pure Jatomi Fitness znika z Gorzowa

6 marca 2018, 19:57
Jedna z największych i najbardziej popularnych siłowni w Gorzowie od jutra (7.03) zostaje zamknięta. Chodzi o klub Jatomi Fitness, który znajduje się w galerii Nova Park. Takie informacje przekazali nasi czytelnicy.

Złap formę na lato w KDK Fitness [film i zdjęcia]

17 lutego 2018, 13:17
W sobotę nastąpiło uroczyste otwarcie nowoczesnej sali do ćwiczeń siłowych w KDK Fitness w Gorzowie. Klienci siłowni będą mogli skorzystać z blisko 30 przeróżnych przyrządów do ćwiczeń, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

KDK Fitness ma już rok [film i zdjęcia]

21 października 2017, 16:15
W sobotę swoje pierwsze urodziny świętował klub KDK Fitness. Był oczywiście tor, szampan oraz życzenia. Nie zabrakło też upominków, w tym gadżetów od naszego portalu gorzowianin.com. Jeszcze w niedzielę będzie można przyjść do budynku Watrala i zobaczyć jak wygląda siłownia w ramach dni otwartych.

Pierwsze urodziny KDK Fitness [zdjęcia]

18 października 2017, 16:45
W najbliższy weekend swoje pierwsze urodziny będzie świętował klub fitness mieszczący się w budynku Watrala. KDK Fitness w ramach jubileuszu zaprasza w sobotę i niedzielę na dni otwarte.


Fotoreportaże


x
Praca!