Wiadomości › Życie i styl

Słowianka za droga?

13 kwietnia 2018, 13:29
Czytelnicy portalu gorzowianin.com skarżą się, że gorzowska „Słowianka” podniosła ceny niektórych usług, nikogo o tym nie informując. Chodzi głównie o Aqua Aerobik, którego cena wzrosła o prawie 40%. Sprawdziliśmy, dlaczego seniorzy muszą płacić więcej za wstęp na basen.

Zachodnia Liga MTB zaprasza do Morynia

7 kwietnia 2018, 11:27
Już w niedzielę kolejne zawody w ramach Zachodniej Ligii MTB 2018. Tym razem wyścig zostanie rozegrany 75 kilometrów od Gorzowa, na malowniczych terenach powiatu gryfińskiego.

25 łóżeczek od WOŚP trafiło do Gorzowa! [FILM]

6 kwietnia 2018, 13:55
Oddział Dziecięcy z Pododdziałem Neurologii Dziecięcej Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. otrzymał dziś od Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy bardzo cenny prezent w postaci 25 łóżeczek dziecięcych i szafek przyłóżkowych.

Nie wypijemy piwa w plenerze

10 marca 2018, 17:05
Od piątku obowiązuje zakaz picia alkoholu w miejscach publicznych. Dotyczy to już nie tylko ulic, parków i placów, ale wszystkich miejsc poza wyznaczonymi do tego ogródkami czy lokalami. Każdy kto będzie chciał wypić sobie piwo na nadwarciańskich bulwarach w Gorzowie, zostanie ukarany mandatem.

Pure Jatomi Fitness znika z Gorzowa

6 marca 2018, 19:57
Jedna z największych i najbardziej popularnych siłowni w Gorzowie od jutra (7.03) zostaje zamknięta. Chodzi o klub Jatomi Fitness, który znajduje się w galerii Nova Park. Takie informacje przekazali nasi czytelnicy.

Złap formę na lato w KDK Fitness [film i zdjęcia]

17 lutego 2018, 13:17
W sobotę nastąpiło uroczyste otwarcie nowoczesnej sali do ćwiczeń siłowych w KDK Fitness w Gorzowie. Klienci siłowni będą mogli skorzystać z blisko 30 przeróżnych przyrządów do ćwiczeń, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Włosy też się starzeją – jak sobie z tym radzić?

8 lutego 2018, 11:12
Dużo mówi się o starzeniu skóry, ale rzadko wspomina o destrukcyjnych procesach, którym ulegają włosy. Wbrew powszechnej opinii siwienie nie jest jedyną oznaką upływu czasu.

Jak powstają wymarzone sukienki?

3 stycznia 2018, 22:01
Zastanawiałaś się kiedyś, jak to jest mieć sukienkę szytą na miarę? Idealnie dopasowaną, ręcznie wykończoną z materiału wysokiej jakości? Szykując się na dużą rodzinną uroczystość, poszukiwałam sukienki idealnej, w której będę czuła się wyjątkowo.

Czy jesteś szczęśliwy ze swojej pracy?

26 listopada 2017, 20:05
Utyskiwanie na poniedziałek i piątkowa euforia to już cotygodniowa tradycja naszych rodaków. Szacuje się, że w pracy spędzamy blisko 2 tysiące godzin rocznie. Czy jesteśmy z niej szczęśliwi? Niekoniecznie.

KDK Fitness ma już rok [film i zdjęcia]

21 października 2017, 16:15
W sobotę swoje pierwsze urodziny świętował klub KDK Fitness. Był oczywiście tor, szampan oraz życzenia. Nie zabrakło też upominków, w tym gadżetów od naszego portalu gorzowianin.com. Jeszcze w niedzielę będzie można przyjść do budynku Watrala i zobaczyć jak wygląda siłownia w ramach dni otwartych.


Fotoreportaże


x
Praca!