Wiadomości › Życie i styl

KDK Fitness ma już rok [film i zdjęcia]

21 października 2017, 16:15
W sobotę swoje pierwsze urodziny świętował klub KDK Fitness. Był oczywiście tor, szampan oraz życzenia. Nie zabrakło też upominków, w tym gadżetów od naszego portalu gorzowianin.com. Jeszcze w niedzielę będzie można przyjść do budynku Watrala i zobaczyć jak wygląda siłownia w ramach dni otwartych.

Pierwsze urodziny KDK Fitness [zdjęcia]

18 października 2017, 16:45
W najbliższy weekend swoje pierwsze urodziny będzie świętował klub fitness mieszczący się w budynku Watrala. KDK Fitness w ramach jubileuszu zaprasza w sobotę i niedzielę na dni otwarte.

Nowy sprzęt za 250 tysięcy euro

7 września 2017, 21:58
Obraz z Gorzowa powędruje w świat. Dzięki nowoczesnym technologiom i współpracy z niemieckimi lekarzami, już niebawem na oddziale ginekologiczno-położniczym pojawi się nowoczesny sprzęt dzięki któremu będą możliwe konsultacje i badania na odległość.

Ile w Gorzowie zapłacimy za komunię dziecka?

7 maja 2017, 09:58
Wystawne przyjęcia komunijne, sesje zdjęciowe w plenerze, kosztowne sukienki i drogie prezenty. Nadszedł czas komunii, która wielu z nas kosztuje majątek. W naszym społeczeństwie wciąż panuje przeświadczenie – zastaw się a postaw się. Aby sprostać wciąż rosnącym wymaganiom, rodzice nierzadko decydują się na wzięcie komunijnego kredytu.

Nowoczesny sprzęt w gorzowskim szpitalu

20 kwietnia 2017, 21:35
290 tysięcy złotych kosztował nowoczesny aparat RTG, który trafił na oddział Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Nowoczesnego aparat RTG z ramieniem C zastąpi stary wysłużony aparat, który wiele lat temu oddział chirurgii dziecięcej gorzowskiego szpitala dostał w darze od Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Gdzie warto wybrać się z Gorzowa na weekend?

25 marca 2017, 10:17
Korzystna infrastruktura komunikacyjna Gorzowa Wielkopolskiego sprzyja weekendowym, mniej lub bardziej spontanicznym wypadom do różnych wyjątkowych miejsc w Polsce. Prezentujemy dwa wyjątkowe miasteczka, do których można dojechać bezpośrednio z Gorzowa - coś dla zwolenników architektonicznych zabytków i górskich wędrówek.

Pacjenci na SOR mają czekać krócej

9 marca 2017, 12:29
Gorzowski szpital przyznaje, ze nie jest zadowolony z czasu w jakim pacjenci przyjmowani są na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Jednak kierownictwo oddziału i władze lecznicy robią wszystko, aby ten czas był jak najkrótszy – tak zapewniali dziś dziennikarzy na specjalnie zwołanej konferencji prasowej.

Więcej jedzenia w Askanie [zdjęcia]

20 lutego 2017, 14:22
Nowa strefa food-court już funkcjonuje w galerii Askana. Teraz tłumaczenie dla tych, którzy mówią po polsku: W pierwszej gorzowskiej galerii handlowej została otwarta zmodernizowana strefa gastronomiczna. Teraz można tam zjeść "chińszczyznę" i kebaba, ale już niebawem pożerać będziemy mogli burgery.

2 miliony na Hematologię

13 lutego 2017, 17:24
Dodatkowe 2 miliony złotych ma otrzymać gorzowski oddział Hematologii. Pieniądze zostaną wykorzystane na zakup sprzętu, dzięki któremu znacznie skróci się czas oczekiwania na wyniki badań molekularnych, cytogenetycznych oraz badań histopatologicznych pacjentów oddziału.

Grypa w natarciu - będzie jeszcze gorzej.

24 stycznia 2017, 20:12
W przychodniach w Gorzowie coraz bardziej tłoczno. Grypa jest w natarciu. W naszym regionie do połowy stycznia zachorowało na nią blisko 4000 osób, podczas gdy w listopadzie liczba zachorowań w całym miesiącu to 5500 osób. Będzie jeszcze gorzej – szczyt zachorowań przypada na luty.
Fotoreportaże