Wiadomości › Życie i styl

Jak powstają wymarzone sukienki?

3 stycznia 2018, 22:01
Zastanawiałaś się kiedyś, jak to jest mieć sukienkę szytą na miarę? Idealnie dopasowaną, ręcznie wykończoną z materiału wysokiej jakości? Szykując się na dużą rodzinną uroczystość, poszukiwałam sukienki idealnej, w której będę czuła się wyjątkowo.

Czy jesteś szczęśliwy ze swojej pracy?

26 listopada 2017, 20:05
Utyskiwanie na poniedziałek i piątkowa euforia to już cotygodniowa tradycja naszych rodaków. Szacuje się, że w pracy spędzamy blisko 2 tysiące godzin rocznie. Czy jesteśmy z niej szczęśliwi? Niekoniecznie.

KDK Fitness ma już rok [film i zdjęcia]

21 października 2017, 16:15
W sobotę swoje pierwsze urodziny świętował klub KDK Fitness. Był oczywiście tor, szampan oraz życzenia. Nie zabrakło też upominków, w tym gadżetów od naszego portalu gorzowianin.com. Jeszcze w niedzielę będzie można przyjść do budynku Watrala i zobaczyć jak wygląda siłownia w ramach dni otwartych.

Pierwsze urodziny KDK Fitness [zdjęcia]

18 października 2017, 16:45
W najbliższy weekend swoje pierwsze urodziny będzie świętował klub fitness mieszczący się w budynku Watrala. KDK Fitness w ramach jubileuszu zaprasza w sobotę i niedzielę na dni otwarte.

Nowy sprzęt za 250 tysięcy euro

7 września 2017, 21:58
Obraz z Gorzowa powędruje w świat. Dzięki nowoczesnym technologiom i współpracy z niemieckimi lekarzami, już niebawem na oddziale ginekologiczno-położniczym pojawi się nowoczesny sprzęt dzięki któremu będą możliwe konsultacje i badania na odległość.

Ile w Gorzowie zapłacimy za komunię dziecka?

7 maja 2017, 09:58
Wystawne przyjęcia komunijne, sesje zdjęciowe w plenerze, kosztowne sukienki i drogie prezenty. Nadszedł czas komunii, która wielu z nas kosztuje majątek. W naszym społeczeństwie wciąż panuje przeświadczenie – zastaw się a postaw się. Aby sprostać wciąż rosnącym wymaganiom, rodzice nierzadko decydują się na wzięcie komunijnego kredytu.

Nowoczesny sprzęt w gorzowskim szpitalu

20 kwietnia 2017, 21:35
290 tysięcy złotych kosztował nowoczesny aparat RTG, który trafił na oddział Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Nowoczesnego aparat RTG z ramieniem C zastąpi stary wysłużony aparat, który wiele lat temu oddział chirurgii dziecięcej gorzowskiego szpitala dostał w darze od Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Gdzie warto wybrać się z Gorzowa na weekend?

25 marca 2017, 10:17
Korzystna infrastruktura komunikacyjna Gorzowa Wielkopolskiego sprzyja weekendowym, mniej lub bardziej spontanicznym wypadom do różnych wyjątkowych miejsc w Polsce. Prezentujemy dwa wyjątkowe miasteczka, do których można dojechać bezpośrednio z Gorzowa - coś dla zwolenników architektonicznych zabytków i górskich wędrówek.

Pacjenci na SOR mają czekać krócej

9 marca 2017, 12:29
Gorzowski szpital przyznaje, ze nie jest zadowolony z czasu w jakim pacjenci przyjmowani są na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Jednak kierownictwo oddziału i władze lecznicy robią wszystko, aby ten czas był jak najkrótszy – tak zapewniali dziś dziennikarzy na specjalnie zwołanej konferencji prasowej.

Więcej jedzenia w Askanie [zdjęcia]

20 lutego 2017, 14:22
Nowa strefa food-court już funkcjonuje w galerii Askana. Teraz tłumaczenie dla tych, którzy mówią po polsku: W pierwszej gorzowskiej galerii handlowej została otwarta zmodernizowana strefa gastronomiczna. Teraz można tam zjeść "chińszczyznę" i kebaba, ale już niebawem pożerać będziemy mogli burgery.
Fotoreportaże