wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Wiadomości › Wydarzenia

Natalia Nykiel kolejną gwiazdą Dni Gorzowa

13 kwietnia 2017, 17:13

Natalia Nykiel to kolejna gwiazda tegorocznych Dni Gorzowa. Ta 22-letnia wokalistka znana jest przede wszystkim z utworów „Bądź duży” oraz „Error”. Obydwa teledyski w serwisie YT obejrzano blisko 90 milionów razy. Czy młoda piosenkarka porwie gorzowian? Dowiemy się na przełomie lipca i czerwca.

Euforia Dźwięku z Westbamem na Dni Gorzowa

12 kwietnia 2017, 10:24

Znamy więcej szczegółów dotyczących tegorocznego święta miasta. Wiadomo już, że druga scena będzie rozstawiona na Wale Okrężnym. A pojawią się na niej legendy muzyki klubowej.

Powitanie lata z gwiazdami disco

10 kwietnia 2017, 11:43

Drugi rok z rzędu w Deszcznie koło Gorzowa odbędzie się powitanie lata w rytmie disco. Na imprezie pojawi się wiele popularnych gwiazd muzyki disco polo. Znamy już wszystkich pięciu artystów, którzy wystąpią na scenie.

Motocykle z całego zachodu zjechały do Gorzowa [film i zdjęcia]

1 kwietnia 2017, 14:22

W sobotę ulicami Gorzowa przejechała największa parada motocykli w zachodniej Polsce. Rozpoczęcie sezonu motocyklowego odbyło się pod patronatem portalu gorzowianin.com

Koncerty na fali z Sylwią Grzeszczak i Varius Manx

16 marca 2017, 16:08

Na początku czerwca w Kostrzynie nad Odrą odbędzie się święto miasta. Portalowi gorzowianin.com udało się ustalić dwie pierwsze gwiazdy, które wystąpią na scenie w amfiteatrze.

Pod naszym patronatem: Motocykliści wystartują 1 kwietnia

14 marca 2017, 17:15

To nie prima aprilis. 1 kwietnia na ulice Gorzowa wyjadą pasjonaci dwóch kółek. Po raz kolejny w naszym mieście odbędzie parada inaugurująca sezon motocyklowy.

Kurcze pieczone! To dopiero będzie impreza

14 marca 2017, 13:28

Chociaż do Święta Pieczonego Kurczaka w Deszcznie pozostało jeszcze kilka miesięcy, to portal gorzowianin.com ustalił, jakie muzyczne gwiazdy wystąpią na scenie. A będzie się działo.

Beata Kozidrak zaśpiewa dla gorzowian

12 marca 2017, 21:07

Znamy kolejnego wykonawcę, który zaśpiewa podczas tegorocznych Dni Gorzowa. Będzie to zespół Bajm wraz z Beatą Kozidrak na czele. Występ zaplanowano na drugi dzień imprezy.

Co na Dni Gorzowa?

9 marca 2017, 14:33

Święto miasta już za ponad trzy miesiące. A w tym roku, będzie to wydarzenie szczególne, bo obchodzimy jubileusz 760-lecia nadania praw miejskich. Dlatego też Miejskie Centrum Kultury zachęca mieszkańców do zgłaszania się i współtworzenia atrakcji podczas Dni Gorzowa.

Piękni i Młodzi zagrają pod Gorzowem

7 marca 2017, 21:47

Podgorzowskie Deszczno drugi rok z rzędu powita lato w rytmie disco polo. Tym razem impreza odbędzie się 3 czerwca i nie zabraknie gwiazd muzyki disco.