Wiadomości › Wypadki

Trudne warunki na drogach

18 stycznia 2018, 14:32
Kolizja za kolizja. Opady śniegu sprawiły, że na gorzowskich drogach jest wyjątkowo niebezpiecznie. Policja apeluje o rozsądek i zdjęcie nogi z gazu.

Kierowca audi przebił barierki na Wyszyńskiego [zdjęcia]

17 stycznia 2018, 12:10
Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w środę przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie. Mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki audi zjechał na prawą stronę jezdni i przebił barierki. Auto zawisło na skarpie.

Dwie kobiety potrącone na pasach

6 stycznia 2018, 17:50
W sobotnie popołudnie na drodze krajowej nr 22 koło Gorzowa doszło do potrącenia dwóch kobiet przechodzących przez oznakowane przejście dla pieszych. Ranne kobiety zostały zabrane do szpitala.

Zderzenie mustanga z focusem [zdjęcia]

3 stycznia 2018, 17:51
W środowe popołudnie przy ul. Słowiańskiej w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – forda focusa i mustanga. Cztery osoby zostały zabrane do szpitala. Na miejscu jest policja.

Pijana piesza weszła prosto pod BMW [zdjęcia]

2 stycznia 2018, 21:02
We wtorkowy wieczór przy ul. Matejki w Gorzowie doszło do potrącenia osoby pieszej. Kobieta będąca pod wpływem alkoholu przechodziła przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Wtedy została potrącona przez kierującą BMW.

Tragiczny wypadek na drodze S3 [film i zdjęcia]

1 stycznia 2018, 20:03
21-letni mężczyzna mężczyzna kierujący peugeotem nie żyje. Wszystko działo się na drodze S3 w kierunku Szczecina. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wpadł w poślizg. W bok prowadzonego przez niego auta wjechał inny samochód.

Kierowca BMW "wylądował" na torach kolejowych [zdjęcia]

31 grudnia 2017, 15:46
Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło pod Gorzowem. Kierujący BMW chcąc uniknąć zderzenia z sarną, odbił w prawo, przez co wpadł w poślizg. Auto zatrzymało się na torach kolejowych.

Kierowca skody uderzył w wóz strażacki na S3 [film i zdjęcia]

29 grudnia 2017, 01:01
W czwartkowy wieczór na trasie S3 koło Skwierzyny doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Strażacy dostali wezwanie do auta, które uderzyło w barierki, a kiedy udzielali pomocy, w ich wóz strażacki wjechał inny samochód, który poruszał się od strony Międzyrzecza w kierunku Gorzowa.

Pijany kierowca na Śląskiej [zdjęcia]

22 grudnia 2017, 18:40
W piątkowy wieczór przy ul. Śląskiej w Gorzowie doszło do zdarzenia drogowego, którego sprawcą był pijany kierowca. Mężczyzna siedzący za kierownicą renault uderzył w dwa inne auta i zaczął uciekać.

Kolejne potrącenie przy "GLS"

18 grudnia 2017, 18:29
Dwa dni i dwa groźne zdarzenia na jednym przejściu dla pieszych. W poniedziałkowe popołudnie tuż po 17:30 na skrzyżowaniu Walczaka i Piłsudskiego została potrącona kobieta. Z obrażeniami nogi trafiła do gorzowskiego szpitala.


Fotoreportaże


x
Praca!