Wiadomości › Wypadki

Pijani kierowcy doprowadzili do wypadku [film i zdjęcia]

14 października 2018, 17:28
W niedzielne popołudnie na skrzyżowaniu ul. Mieszka I i Mickiewicza w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – fiata i mercedesa. Kierowcy obu samochodów byli pod wpływem alkoholu.

"Dzwon" na Zawarciu [zdjęcia]

13 października 2018, 18:48
W sobotni wieczór na skrzyżowaniu ul. Grobla i Woskowa w Gorzowie doszło do poważnie wyglądającego wypadku. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe – peugeota i chevrolet. Trzy osoby zostały zabrane do szpitala.

Spłonął autokar przewożący dzieci [zdjęcia]

9 października 2018, 13:21
Do groźnego zdarzenia doszło w miejscowości Dobrojewo. Podczas wycieczki szkolnej, autobus którym były przewożone dzieci z Gorzowa zapalił się. Chociaż pojazd doszczętnie spłonął, to nikomu na szczęście nic się nie stało.

Potrącenie na krajowej „22”

7 października 2018, 20:01
W niedzielny wieczór na przejściu dla pieszych w Boleminie koło Gorzowa doszło do potrącenia pieszego. Ranny mężczyzna został przetransportowany do gorzowskiego szpitala.

Rozbite auta na Walczaka [zdjęcia]

4 października 2018, 09:40
W czwartkowy poranek przy ul. Walczaka w Gorzowie doszło do wypadku, w którym uczestniczyły łącznie cztery samochody osobowe. Na miejscu jest policja, pogotowie i straż pożarna.

Zderzenie skody i autobusu MZK [zdjęcia]

1 października 2018, 08:35
W poniedziałek rano doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki skoda i autobusu komunikacji miejskiej przy ul. Strażackiej w Gorzowie. Kierowca skody chciał wyprzedzić autobus, ale ostatecznie uderzył w jego tył.

Zderzenie busa i trzech samochodów osobowych

26 września 2018, 17:58
W środowe popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 132 koło Gorzowa doszło do wypadku z udziałem busa oraz trzech samochodów osobowych. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

Po pijaku wjechał w płot. Wiózł ze sobą dziecko

25 września 2018, 16:12
Kierowca volkswagena golfa uderzył w ogrodzenie posesji przy ul. Warszawskiej. Jak się okazało, mężczyzna był kompletnie pijany, a do tego wiózł w samochodzie dziecko oraz partnerkę. 34-latek straci prawo jazdy, a za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Tak doszło do wypadku w centrum Gorzowa [film]

24 września 2018, 21:32
W niedzielny wieczór na skrzyżowaniu ul. Chrobrego i Spichrzowej doszło do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem samochodu osobowego i busa. Czytelnik Tomek przysłał do redakcji portalu gorzowianin.com nagranie na którym widać moment zderzenia seata i renault.

Rozbił auto o płot i uciekł pieszo

23 września 2018, 21:01
Przy ul. Dobrej w Gorzowie doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca renault uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie porzucił auto i oddalił się z miejsca wypadku. Policjanci ustalają dlaczego kierowca uciekł. Nie wykluczone, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu.


Fotoreportaże


x