Wiadomości › Wypadki

89-latek potrącony na Piłsudskiego [zdjęcia]

26 marca 2018, 10:24
W poniedziałkowy poranek doszło do potrącenie pieszego przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie. Starszy mężczyzna przechodził przez jezdnię w niedozwolonym miejscu i wszedł prosto pod koła jadącego prawidłowo mercedesa.

Po pijaku rozbili cztery samochody [zdjęcia]

24 marca 2018, 16:05
Do zdarzenia drogowego doszło w sobotnie popołudnie na parkingu przy ul. Chopina w Gorzowie. Dwaj obywatele Ukrainy będący pod wpływem alkoholu uszkodzili zaparkowane samochody, a wszystko podczas cofania osobowym mercedesem.

Kierowca renault jechał pod prąd na S3. Mężczyzna zginął [zdjęcia]

13 marca 2018, 09:27
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wtorek na trasie S3 z Gorzowa do Zielonej Góry. Tuż przed zjazdem z trasy S3 na autostradę A2 zderzyły się czołowo renault i skoda. Wszystko przez to, że kierowca renault wjechał pod prąd.

"Śliski poranek" na drogach pod Gorzowem

9 marca 2018, 09:30
Jak donoszą kierowcy, o poranku jest bardzo ślisko na drogach — szczególnie tych w niższej kategorii odśnieżania. Tzw. "szklanka" pojawiła się np. na starej „trójce” - tam doszło do zderzenia osobówki z ciężarówką.

Zderzenie volkswagena z ciężarówką [zdjęcia]

9 marca 2018, 06:15
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w piątkowy poranek na drodze z Gorzowa do Myśliborza. Na tzw. „starej trójce” zderzył się samochód osobowy z ciężarówką. Na miejscu jest straż pożarna, policja i pogotowie.

Na Wróblewskiego dachowało audi [film i zdjęcia]

23 lutego 2018, 18:59
Pięć pojazdów zostało uszkodzonych na ulicy Wróblewskiego. Wszystko przez 82-latka, który wyjechał z bocznej drogi i wymusił pierwszeństwo przejazdu.

Wypadek przy dworcu PKP [zdjęcia]

22 lutego 2018, 15:44
Do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe doszło w czwartkowe popołudnie przy dworcu PKP w Gorzowie. Pięć osób zostało zabranych do szpitala. Skrzyżowanie ul. Dworcowej i Jancarza jest zablokowane.

Kierowca opla uderzył w drzewo [zdjęcia]

22 lutego 2018, 14:25
Do groźnego wypadku doszło w czwartek na drodze z Wawrowa. Pięć osób zostało zabranych do szpitala w Gorzowie. Droga jest obecnie zablokowana, a policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.

Najmniejszy błąd może doprowadzić do tragedii

6 lutego 2018, 14:20
Wystarczy mały błąd, chwila nieuwagi lub roztargnienia, aby jazda samochodem zakończyła się tragedią. Trudne, zimowe warunki również nie poprawiają bezpieczeństwa. Przestrogą dla wszystkich niech będzie sytuacja z poniedziałku, kiedy na drodze krajowej nr 22 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W jego wyniku, śmierć poniosła młoda kobieta.

Kierowca pod wpływem amfetaminy. Policja szuka świadków [zdjęcia]

6 lutego 2018, 09:52
Mężczyzna, który kierował audi i pod koniec stycznia doprowadził do wypadku przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie był pod wpływem środków odurzających. 21-latek stracił prawo jazdy, a za jazdę pod wpływem narkotyków odpowie przed sądem. Policjanci szukają świadków wypadku.


Fotoreportaże