Wiadomości › Wypadki

Pościg za złodziejami [film]

15 listopada 2018, 18:14
Policyjny patrol próbował zatrzymać na terenie Drezdenka kierowcę volkswagena passata, który był odpowiedzialny za kradzieże paliwa na stacjach benzynowych. Kierowca zignorował sygnały i zaczął uciekać przed policjantami. Wszystko zakończyło się zderzeniem z samochodem ciężarowym kilka kilometrów dalej.

Matiz wymusił, audi uderzyło w drzewo [zdjęcia]

4 listopada 2018, 18:11
W niedzielny wieczór w Kłodawie koło Gorzowa doszło do wypadku. Kierujący audi zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Okazało się, że wszystkiemu był winny kierowca daewoo matiza, który zjechał na przeciwległy pas i zmusił kierowcę audi do ucieczki przed czołowym zdarzeniem.

Dachował audi po pijaku

2 listopada 2018, 08:05
W piątkowy poranek w miejscowości Bolemin koło Gorzowa doszło do dachowania samochodu osobowego marki audi. Okazało się, że 19-letni kierowca był pod wpływem alkoholu.

Tragedia na torach [film i zdjęcia]

1 listopada 2018, 11:33
W czwartek na przejeździe kolejowym w miejscowości Sarbiewo doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kobieta kierująca citroenem wjechała wprost pod nadjeżdżający szynobus relacji Gorzów – Poznań. Jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne, w tym dziecko.

Wymuszenie pierwszeństwa na Wyszyńskiego

30 października 2018, 22:55
Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego i Owocowej w Gorzowie. Zderzyły się tam dwa samochody – renault i toyota. Do szpitala została zabrana kobieta w ciąży, która podróżowała osobową toyotą.

Potrącenie na rondzie Górczyńskim

25 października 2018, 19:32
Do niebezpiecznego potrącenia doszło na przejściu dla pieszych przy ul. Górczyńskiej w Gorzowie. Kierowca audi potrącił prawidłowo przechodzącą przez pasy kobietę. 39-latka ze złamaną nogą została zabrana do szpitala.

Potrącił, nie udzielił pomocy i uciekł

25 października 2018, 10:45
Po trzech miesiącach policjantom z Gorzowa udało się zatrzymać kierowcę samochodu ciężarowego, który pod koniec lipca potrącił 50-letnią rowerzystkę przy ul. Walczaka. Kierowca ciężarówki nie zatrzymał się, nie udzielił pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia. Teraz odpowie przed sądem.

Po pijaku i z zakazem, uderzył audi w drzewo [zdjęcia]

24 października 2018, 12:01
We wtorek w miejscowości Tarnów koło Gorzowa doszło do wypadku. Kierowca osobowego audi na łuku drogi uderzył w drzewo. Mężczyzna był kompletnie pijany, a do tego nie posiadał uprawnień do kierowca oraz był już dwukrotnie skazany za prowadzenie pojazdów pod wpływem alkoholu.

Po pijaku uderzyli w drzewo [zdjęcia]

23 października 2018, 12:43
Groźny wypadek w okolicach Gorzowa. Dwóch mężczyzn będących pod wpływem alkoholu jechało osobowym audi, które na zakręcie wyleciało z drogi i uderzyło w drzewo. Żaden z mężczyzn nie przyznaje się do prowadzenia pojazdu.

Dramatyczny wypadek na drodze z Gorzowa

22 października 2018, 15:47
Do poważnego wypadku doszło na trasie z Gorzowa do Barlinka. W okolicach miejscowości Łubianka kierowca volkswagena uderzył w drzewo. Trzy osoby zostały poszkodowane, w tym dziecko które nieprzytomne zostało przetransportowane śmigłowcem LPR do szpitala.


Fotoreportaże


x