Wiadomości › Wypadki

Wymuszenie i czołówka na Składowej [zdjęcia]

24 kwietnia 2018, 20:08
Na skrzyżowaniu ul. Składowej i Garbary w Gorzowie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Wszystko przez kobietę kierującą mercedesem, która wymusiła pierwszeństwo przejazdu, co doprowadziło jeszcze do zderzenia citroena i opla.

Zerwana konstrukcja spadła na samochody [zdjęcia]

24 kwietnia 2018, 08:33
Często zdarza się, że kierowcy ciężarówek nieprawidłowo oceniają wysokość wiaduktu, czy mostu, pod którym muszą przejechać. We wtorkowy poranek z tym problemem nie poradził sobie kierowca jednej z firm, który przewoził koparkę.

Ciężarówką wjechał pod prąd i cofał na S3 [zdjęcia]

16 kwietnia 2018, 09:49
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek na trasie S3 koło Skwierzyny. Kierowca ciężarówki pomylił zjazdy i wjechał pod prąd na drogę ekspresową. Kiedy zorientował się, zaczął cofać i zablokował drogę.

Kierowca seata uderzył w motocyklistę [zdjęcia]

14 kwietnia 2018, 15:27
W sobotnie popołudnie na skrzyżowaniu koło katedry w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem motocyklisty i kierującego osobowym seatem. Kierowca seata wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w motocyklistę.

"Dzwon" na Kasprzaka [zdjęcia]

13 kwietnia 2018, 18:46
Do zderzenia volvo i audi doszło w piątkowe popołudnie na rondzie Kasprzaka w Gorzowie. Wszystko przez wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę volvo. Trzy osoby, w tym dwójka dzieci doznały jedynie powierzchownych obrażeń.

Szynobus roztrzaskał przód opla [zdjęcia]

11 kwietnia 2018, 16:42
W środowe popołudnie przy ul. Podgórnej w Gorzowie doszło do zderzenia samochodu osobowego marki opel z szynobusem. Przód auta został całkowicie zniszczony. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Wjechała na „czerwonym” i uderzyła w motocyklistę

6 kwietnia 2018, 10:12
Do niebezpiecznego wypadku doszło w piątek w centrum Gorzowa. Kierująca volkswagenem wjechała na czerwonym świetle i zderzyła się z prawidłowo jadącym motocyklistą. Na miejsce zostało wezwane pogotowie oraz policja.

Zderzenie dwóch aut na Armii Polskiej [zdjęcia]

4 kwietnia 2018, 18:41
Do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – daewoo oraz volkswagena doszło przy ul. Armii Polskiej w Gorzowie. Na miejscu jest pogotowie oraz policja.

Potrącenie 77-latki na Marcinkowskiego

30 marca 2018, 17:32
W piątkowe popołudnie przy ul. Marcinkowskiego w Gorzowie doszło do potrącenia 77-latki, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. Starsza pani została zabrana do szpitala, ma złamaną nogę.

Kierowca BMW uderzył w barierki na S3 [zdjęcia]

30 marca 2018, 06:36
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w piątkowy poranek na trasie S3 koło Gorzowa. Kierujący samochodem osobowym BMW uderzył w barierki. W aucie podróżowały łącznie cztery osoby, w tym dziecko.


Fotoreportaże