Wiadomości › Wypadki

Roztrzaskane auta na rondzie Górczyńskim [zdjęcia]

28 sierpnia 2018, 22:14
Do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych - volkswagena i mitsubishi doszło we wtorkowy wieczór na rondzie Górczyńskim w Gorzowie. Siła uderzenia była tak duża, że volkswagen ściął znak i zatrzymał się na pasie zieleni.

Roztrzaskany kamper na S3 [film i zdjęcia]

13 sierpnia 2018, 10:20
W poniedziałek na trasie S3 tuż przed węzłem Gorzów Południe doszło do wypadku z udziałem kampera oraz samochodu dostawczego. Droga w kierunku Szczecina jest zablokowana.

Drzewo spadło na samochód [zdjęcia]

10 sierpnia 2018, 09:45
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na terenie powiat strzelecko-drezdeneckiego. Na jadące auto spadło drzewo. Małżeństwo, które podróżowało samochodem marki volvo może mówić o wielkim szczęściu.

Kierowca ciężarówki potrącił rowerzystkę i uciekł

31 lipca 2018, 11:24
We wtorkowy poranek przy ul. Walczaka doszło do dramatycznego potrącenia rowerzystki. Mężczyzna kierujący samochodem ciężarowym w nieprawidłowy sposób wykonał manewr wyprzedzania i potrącił jadącą na rowerze kobietę. Stan rowerzystki jest ciężki.

Dramatyczne potrącenie dwóch osób na pasach

28 lipca 2018, 13:10
W piątek późnym wieczorem przy ul. Kasprzaka w Gorzowie kierowca audi potrącił dwie osoby przechodzące przez przejście dla pieszych. Kobieta i mężczyzna zostali przetransportowani do gorzowskiego szpitala. Stan mężczyzny jest określany jako krytyczny.

Motocyklista zderzył się ze skodą [zdjęcia]

27 lipca 2018, 21:03
Do groźnego wypadku doszło w piątkowy wieczór w centrum Gorzowa. Na skrzyżowaniu ul. Chrobrego, Jagiełły i Wybickiego doszło do zdarzenia motocyklisty z samochodem osobowym marki skoda. Motocyklista został zabrany do szpitala.

Wyprzedzanie zakończone wypadkiem [zdjęcia]

26 lipca 2018, 16:02
W czwartkowe popołudnie na drodze krajowej nr 22 pod Gorzowem doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby zostały ranne, w tym 13-letnie dziecko. Ruch odbywa się wahadłowo.

Czołówka dwóch aut, trzecie w rowie [zdjęcia]

19 lipca 2018, 16:44
W czwartkowe popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 151 pomiędzy Gorzowem, a Barlinkiem doszło do wypadku w którym uczestniczyły trzy samochody osobowe. Dwie osoby zostały ranne.

Zderzenie trzech aut na S3

16 lipca 2018, 09:19
W poniedziałkowy poranek na trasie S3 tuż przed węzłem Gorzów Południe doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych – dwóch volkswagenów i audi. Droga w kierunku Szczecina jest zablokowana.

Śmiertelny wypadek na „starej trójce” [zdjęcia]

20 czerwca 2018, 13:49
Do tragicznego wypadku doszło w środę na „starej trójce” na odcinku pomiędzy Gorzowem, a Myśliborzem. Zderzyły się tam samochód osobowy marki renault z samochodem ciężarowym. Niestety kierowca osobówki zginął na miejscu.


Fotoreportaże


x
Praca!