Wiadomości › Wypadki

Wypadek przy dworcu PKP [zdjęcia]

22 lutego 2018, 15:44
Do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe doszło w czwartkowe popołudnie przy dworcu PKP w Gorzowie. Pięć osób zostało zabranych do szpitala. Skrzyżowanie ul. Dworcowej i Jancarza jest zablokowane.

Kierowca opla uderzył w drzewo [zdjęcia]

22 lutego 2018, 14:25
Do groźnego wypadku doszło w czwartek na drodze z Wawrowa. Pięć osób zostało zabranych do szpitala w Gorzowie. Droga jest obecnie zablokowana, a policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.

Najmniejszy błąd może doprowadzić do tragedii

6 lutego 2018, 14:20
Wystarczy mały błąd, chwila nieuwagi lub roztargnienia, aby jazda samochodem zakończyła się tragedią. Trudne, zimowe warunki również nie poprawiają bezpieczeństwa. Przestrogą dla wszystkich niech będzie sytuacja z poniedziałku, kiedy na drodze krajowej nr 22 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W jego wyniku, śmierć poniosła młoda kobieta.

Kierowca pod wpływem amfetaminy. Policja szuka świadków [zdjęcia]

6 lutego 2018, 09:52
Mężczyzna, który kierował audi i pod koniec stycznia doprowadził do wypadku przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie był pod wpływem środków odurzających. 21-latek stracił prawo jazdy, a za jazdę pod wpływem narkotyków odpowie przed sądem. Policjanci szukają świadków wypadku.

Kierowca audi pod wpływem narkotyków [zdjęcia]

1 lutego 2018, 17:45
Mężczyzna, który kierował audi i doprowadził do wypadku przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie był pod wpływem środków odurzających. 21-latek stracił prawo jazdy, a za jazdę pod wpływem narkotyków odpowie przed sądem.

Wypadek z udziałem opla i audi [zdjęcia]

31 stycznia 2018, 13:58
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w środowe popołudnie przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Na miejscu jest pogotowie, policja i straż pożarna.

Śmiertelny wypadek kosztuje ponad 2 miliony złotych

28 stycznia 2018, 06:46
W całym 2017 roku wypadki drogowe w województwie lubuskim kosztowały nas astronomiczną kwotę 2 mld 169 milionów złotych. Na te koszty składają akcje ratownicze, leczenie, pogrzeby, naprawy i odszkodowania.

Jechali starą „trójką” i na zakręcie wypadli z drogi

27 stycznia 2018, 22:14
Do zdarzenia doszło przy zjeździe ze starej drogi krajowej numer 3, tuż przy rodzie na ulicy Szczecińskiej – w okolicach Orlenu i giełdy samochodowej. W golfie II jechały dwie osoby – kobieta i mężczyzna. Oboje byli kompletnie pijani.

Kierowca volvo wymusił pierwszeństwo i dachował [zdjęcia]

26 stycznia 2018, 08:24
Do niebezpiecznego wypadku doszło w piątkowy poranek przy ul. Kasprzaka w Gorzowie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe – ford i volvo. Trzy osoby zostały poszkodowane, w tym dwójka dzieci.

Auto dachowało na Szczecińskiej

22 stycznia 2018, 14:46
Do groźnego wypadku doszło w poniedziałkowe popołudnie przy ul. Szczecińskiej. Samochód osobowy marki citroen dachował, po tym jak zderzył się z innym autem.


Fotoreportaże


x
Praca!