Wiadomości › Wypadki

Poważny wypadek w Kłodawie [zdjęcia]

14 grudnia 2018, 17:11
Do poważnego wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych doszło na drodze z Kłodawy do Mironic. W zdarzeniu zostały poszkodowane dwie osoby. Na miejscu jest policja, straż i pogotowie.

Zderzenie dwóch volkswagenów [zdjęcia]

12 grudnia 2018, 19:02
Do poważnego wypadku doszło w okolicach Starego Polichna koło Gorzowa. Na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 158 i nr 159 zderzyły się dwa volkswageny. Trzy osoby zostały poszkodowane, w tym jedna ciężko.

Makabryczny wypadek pod Gorzowem [zdjęcia]

12 grudnia 2018, 12:23
W środowe południe na drodze z Wawrowa do Janczewa doszło do dramatycznego wypadku. Kierowca osobowego mercedesa uderzył w drzewo, następnie auto odbiło się od drzewa i całkowicie zmiażdżone zatrzymało się na polu.

Kierująca audi uderzyła w pojazd służby drogowej [zdjęcia]

1 grudnia 2018, 11:47
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na węźle Gorzów Północ. Kierująca audi wpadła w poślizg i uderzyła w pojazd służby drogowej zabezpieczającej wcześniejszy wypadek na drodze S3. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Ślisko na drogach [zdjęcia]

1 grudnia 2018, 08:54
Kilkadziesiąt zdarzeń drogowych odnotowali policjanci w sobotni poranek na terenie Gorzowa i okolic. Wszystko przez gołoledź, która w wielu przypadkach uniemożliwiła kierowcom jazdę. Policja apeluje o ostrożność za kierownicę.

Potrącenie na pasach przy Olimpijskiej

25 listopada 2018, 20:16
W niedzielny wieczór na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Olimpijskiej w Gorzowie doszło do potrącenia kobiety przez kierowcę renault. Poszkodowana kobieta została przetransportowana do szpitala. Natomiast 84-letni kierowca renault stracił prawo jazdy.

Ciężarówka rozwaliła ekrany akustyczne na S3 [zdjęcia]

21 listopada 2018, 19:53
W środowy wieczór na trasie S3 na wysokości ul. Sulęcińskiej doszło do wypadku z udziałem busa i samochodu ciężarowego. Pas drogi ekspresowej w kierunku Skwierzyny jest zablokowany. W zdarzeniu zostały poszkodowane dwie osoby.

Poważny wypadek na Myśliborskiej

17 listopada 2018, 22:33
W sobotni wieczór na rondzie przy ul. Myśliborskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki ford. Siła uderzenia była tak duża, że jedno z aut dachowało.

Kierowca roztrzaskał BMW o drzewo [film i zdjęcia]

17 listopada 2018, 18:16
Do groźnego wypadku doszło w sobotni wieczór przy ul. Słowiańskiej w Gorzowie. Kierowca BMW wypadł z drogi i rozbił auto o drzewo. Ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Wypadek we mgle i potrącenie ciężarnej [zdjęcia]

15 listopada 2018, 21:28
Do dwóch niebezpiecznych zdarzeń drogowych doszło na gorzowskim Zakanalu niemal w tym samym czasie. Przy ul. Strażackiej kierowca renault uderzył w słup, a przy ul. Poznańskiej doszło do potrącenia kobiety w ciąży.


Fotoreportaże


x