Wiadomości › Wypadki

Wjechała na „czerwonym” i uderzyła w motocyklistę

6 kwietnia 2018, 10:12
Do niebezpiecznego wypadku doszło w piątek w centrum Gorzowa. Kierująca volkswagenem wjechała na czerwonym świetle i zderzyła się z prawidłowo jadącym motocyklistą. Na miejsce zostało wezwane pogotowie oraz policja.

Zderzenie dwóch aut na Armii Polskiej [zdjęcia]

4 kwietnia 2018, 18:41
Do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – daewoo oraz volkswagena doszło przy ul. Armii Polskiej w Gorzowie. Na miejscu jest pogotowie oraz policja.

Potrącenie 77-latki na Marcinkowskiego

30 marca 2018, 17:32
W piątkowe popołudnie przy ul. Marcinkowskiego w Gorzowie doszło do potrącenia 77-latki, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. Starsza pani została zabrana do szpitala, ma złamaną nogę.

Kierowca BMW uderzył w barierki na S3 [zdjęcia]

30 marca 2018, 06:36
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w piątkowy poranek na trasie S3 koło Gorzowa. Kierujący samochodem osobowym BMW uderzył w barierki. W aucie podróżowały łącznie cztery osoby, w tym dziecko.

89-latek potrącony na Piłsudskiego [zdjęcia]

26 marca 2018, 10:24
W poniedziałkowy poranek doszło do potrącenie pieszego przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie. Starszy mężczyzna przechodził przez jezdnię w niedozwolonym miejscu i wszedł prosto pod koła jadącego prawidłowo mercedesa.

Po pijaku rozbili cztery samochody [zdjęcia]

24 marca 2018, 16:05
Do zdarzenia drogowego doszło w sobotnie popołudnie na parkingu przy ul. Chopina w Gorzowie. Dwaj obywatele Ukrainy będący pod wpływem alkoholu uszkodzili zaparkowane samochody, a wszystko podczas cofania osobowym mercedesem.

Kierowca renault jechał pod prąd na S3. Mężczyzna zginął [zdjęcia]

13 marca 2018, 09:27
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wtorek na trasie S3 z Gorzowa do Zielonej Góry. Tuż przed zjazdem z trasy S3 na autostradę A2 zderzyły się czołowo renault i skoda. Wszystko przez to, że kierowca renault wjechał pod prąd.

"Śliski poranek" na drogach pod Gorzowem

9 marca 2018, 09:30
Jak donoszą kierowcy, o poranku jest bardzo ślisko na drogach — szczególnie tych w niższej kategorii odśnieżania. Tzw. "szklanka" pojawiła się np. na starej „trójce” - tam doszło do zderzenia osobówki z ciężarówką.

Zderzenie volkswagena z ciężarówką [zdjęcia]

9 marca 2018, 06:15
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w piątkowy poranek na drodze z Gorzowa do Myśliborza. Na tzw. „starej trójce” zderzył się samochód osobowy z ciężarówką. Na miejscu jest straż pożarna, policja i pogotowie.

Na Wróblewskiego dachowało audi [film i zdjęcia]

23 lutego 2018, 18:59
Pięć pojazdów zostało uszkodzonych na ulicy Wróblewskiego. Wszystko przez 82-latka, który wyjechał z bocznej drogi i wymusił pierwszeństwo przejazdu.


Fotoreportaże


x
Praca!