Wiadomości › Wypadki

Poważne potrącenie na rondzie Gdańskim

24 stycznia 2019, 10:14
W czwartkowy poranek na rondzie Gdańskim w Gorzowie doszło do potrącenia mężczyzny przez kierowcę nissana. Potrącony mężczyzna w ciężkim stanie trafił do gorzowskiego szpitala. Natomiast policjanci będą wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Ford roztrzaskał się o BMW i betonowy słup [film i zdjęcia]

15 stycznia 2019, 23:16
Do poważnego wypadku doszło we wtorkowy wieczór przy ul. Walczaka w Gorzowie. Kierujący fordem najpierw rozbił się o BMW wyjeżdżające ze stacji paliw, a następnie o betonowy słup. Dwie osoby zostały ranne.

Wypadek na Złotego Smoka

12 stycznia 2019, 13:35
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło przy ul. Złotego Smoka w Gorzowie. W wyniku zderzenia audi i busa marki volkswagen doszło do przewrócenia się busa na bok. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Zderzenie 4 aut przy ul. Myśliborskiej

7 stycznia 2019, 16:00
W poniedziałkowe popołudnie przy ul. Myśliborskiego doszło do zderzenia czterech samochodów - volkswagena, BMW i dwóch citroenów. Na szczęście nikomu nic się nie stało, jednak na drodze występują spore utrudnienia.

Nie chciał potrącić sarny, rozbił się o drzewa

5 stycznia 2019, 20:48
Do poważnego wypadku doszło w sobotni wieczór pod Gorzowem. Na drodze z Wawrowa do Janczewa kierowca opla nie chciał potrącić sarny i stracił panowanie nad autem. Samochód ostatecznie rozbił się o dwa drzewa i dachował.

Po pijaku potrąciła dwie osoby i uciekła

1 stycznia 2019, 12:54
Nad ranem w Nowy Rok 43-letnia kobieta kierująca audi potrąciła w Gorzowie dwie osoby, a następnie odjechała z miejsca zdarzenia. Kobieta twierdziła, że jedzie do domu i zaraz wróci. Okazało się, że 43-latka jest kompletnie pijana.

Potrącenie na Piłsudskiego

28 grudnia 2018, 16:56
W piątkowe popołudnie na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie doszło do potrącenia pieszego. Kobieta kierująca fordem mondeo potrąciła mężczyznę przechodzącego przez pasy. Ranny mężczyzna został zabrany do szpitala.

Pijana kobieta rozbiła renault na S3

22 grudnia 2018, 23:21
W sobotni wieczór na trasie S3 w rejonie węzła Gorzów Zachód doszło do zdarzenia drogowego. Obywatelka Ukrainy kierująca renault megane rozbiła się o barierę energochłonną. Okazało się, że kobieta ma swoim organizmie 2 promile alkoholu.

Potrącenie kobiety na pasach [zdjęcia]

21 grudnia 2018, 18:50
W piątkowy wieczór na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Krzywoustego i Dąbrowskiego doszło potrącenia kobiety, która przechodziła przez pasy. Ranna piesza została zabrana do gorzowskiego szpitala.

Rodzina szuka świadków tragicznego wypadku

15 grudnia 2018, 21:48
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środowy wieczór 12 grudnia koło Starego Polichna. W wypadku uczestniczyły dwa volkswageny – lupo i golf. Kobieta kierująca lupo w stanie krytycznym została zabrana do gorzowskiego szpitala, gdzie walczy o życie. Rodzina 25-letniej Natalii szuka świadków wypadku.


Fotoreportaże


x