Wiadomości › Wypadki

20-letni motocyklista rozbił się o kapliczkę

1 maja 2018, 09:39
Do tragicznego wypadku doszło w nocy z poniedziałku na wtorek na drodze gruntowej w miejscowości Jeżyki koło Gorzowa. Motocyklista uderzył w płot i krzyż, zginął na miejscu.

Dramatyczne potrącenie na Kasprzaka

30 kwietnia 2018, 17:22
W poniedziałkowe popołudnie przy ul. Kasprzaka w Gorzowie doszło do potrącenia mężczyzny, który wysiadł z popsutego samochodu. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Czołówka i zmiażdżone auta pod Gorzowem [zdjęcia]

30 kwietnia 2018, 12:40
Do dramatycznie wyglądającego wypadku doszło na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Różanki Zderzyły się tam czołowo nissan i volkswagen, w zdarzeniu uczestniczyło również trzecie auto - osobowa toyota.

Pijany kierowca doprowadził do czołówki [zdjęcia]

28 kwietnia 2018, 08:33
Do bardzo poważnego wypadku doszło w sobotni poranek w Deszcznie koło Gorzowa. Doszło tam do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych. Ranne zostały dwie osoby. Na miejscu pracuje straż pożarna i policja.

Wymuszenie i czołówka na Składowej [zdjęcia]

24 kwietnia 2018, 20:08
Na skrzyżowaniu ul. Składowej i Garbary w Gorzowie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Wszystko przez kobietę kierującą mercedesem, która wymusiła pierwszeństwo przejazdu, co doprowadziło jeszcze do zderzenia citroena i opla.

Zerwana konstrukcja spadła na samochody [zdjęcia]

24 kwietnia 2018, 08:33
Często zdarza się, że kierowcy ciężarówek nieprawidłowo oceniają wysokość wiaduktu, czy mostu, pod którym muszą przejechać. We wtorkowy poranek z tym problemem nie poradził sobie kierowca jednej z firm, który przewoził koparkę.

Ciężarówką wjechał pod prąd i cofał na S3 [zdjęcia]

16 kwietnia 2018, 09:49
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek na trasie S3 koło Skwierzyny. Kierowca ciężarówki pomylił zjazdy i wjechał pod prąd na drogę ekspresową. Kiedy zorientował się, zaczął cofać i zablokował drogę.

Kierowca seata uderzył w motocyklistę [zdjęcia]

14 kwietnia 2018, 15:27
W sobotnie popołudnie na skrzyżowaniu koło katedry w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem motocyklisty i kierującego osobowym seatem. Kierowca seata wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w motocyklistę.

"Dzwon" na Kasprzaka [zdjęcia]

13 kwietnia 2018, 18:46
Do zderzenia volvo i audi doszło w piątkowe popołudnie na rondzie Kasprzaka w Gorzowie. Wszystko przez wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę volvo. Trzy osoby, w tym dwójka dzieci doznały jedynie powierzchownych obrażeń.

Szynobus roztrzaskał przód opla [zdjęcia]

11 kwietnia 2018, 16:42
W środowe popołudnie przy ul. Podgórnej w Gorzowie doszło do zderzenia samochodu osobowego marki opel z szynobusem. Przód auta został całkowicie zniszczony. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


Fotoreportaże


x
Praca!