Wiadomości › Wypadki

Po pijaku i z zakazem, uderzył audi w drzewo [zdjęcia]

24 października 2018, 12:01
We wtorek w miejscowości Tarnów koło Gorzowa doszło do wypadku. Kierowca osobowego audi na łuku drogi uderzył w drzewo. Mężczyzna był kompletnie pijany, a do tego nie posiadał uprawnień do kierowca oraz był już dwukrotnie skazany za prowadzenie pojazdów pod wpływem alkoholu.

Po pijaku uderzyli w drzewo [zdjęcia]

23 października 2018, 12:43
Groźny wypadek w okolicach Gorzowa. Dwóch mężczyzn będących pod wpływem alkoholu jechało osobowym audi, które na zakręcie wyleciało z drogi i uderzyło w drzewo. Żaden z mężczyzn nie przyznaje się do prowadzenia pojazdu.

Dramatyczny wypadek na drodze z Gorzowa

22 października 2018, 15:47
Do poważnego wypadku doszło na trasie z Gorzowa do Barlinka. W okolicach miejscowości Łubianka kierowca volkswagena uderzył w drzewo. Trzy osoby zostały poszkodowane, w tym dziecko które nieprzytomne zostało przetransportowane śmigłowcem LPR do szpitala.

Pijani kierowcy doprowadzili do wypadku [film i zdjęcia]

14 października 2018, 17:28
W niedzielne popołudnie na skrzyżowaniu ul. Mieszka I i Mickiewicza w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – fiata i mercedesa. Kierowcy obu samochodów byli pod wpływem alkoholu.

"Dzwon" na Zawarciu [zdjęcia]

13 października 2018, 18:48
W sobotni wieczór na skrzyżowaniu ul. Grobla i Woskowa w Gorzowie doszło do poważnie wyglądającego wypadku. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe – peugeota i chevrolet. Trzy osoby zostały zabrane do szpitala.

Spłonął autokar przewożący dzieci [zdjęcia]

9 października 2018, 13:21
Do groźnego zdarzenia doszło w miejscowości Dobrojewo. Podczas wycieczki szkolnej, autobus którym były przewożone dzieci z Gorzowa zapalił się. Chociaż pojazd doszczętnie spłonął, to nikomu na szczęście nic się nie stało.

Potrącenie na krajowej „22”

7 października 2018, 20:01
W niedzielny wieczór na przejściu dla pieszych w Boleminie koło Gorzowa doszło do potrącenia pieszego. Ranny mężczyzna został przetransportowany do gorzowskiego szpitala.

Rozbite auta na Walczaka [zdjęcia]

4 października 2018, 09:40
W czwartkowy poranek przy ul. Walczaka w Gorzowie doszło do wypadku, w którym uczestniczyły łącznie cztery samochody osobowe. Na miejscu jest policja, pogotowie i straż pożarna.

Zderzenie skody i autobusu MZK [zdjęcia]

1 października 2018, 08:35
W poniedziałek rano doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki skoda i autobusu komunikacji miejskiej przy ul. Strażackiej w Gorzowie. Kierowca skody chciał wyprzedzić autobus, ale ostatecznie uderzył w jego tył.

Zderzenie busa i trzech samochodów osobowych

26 września 2018, 17:58
W środowe popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 132 koło Gorzowa doszło do wypadku z udziałem busa oraz trzech samochodów osobowych. Jedna osoba została zabrana do szpitala.


Fotoreportaże


x
Praca!