Wiadomości › Wypadki

Czołówka volkswagena i BMW [zdjęcia]

15 lutego 2019, 14:25
Na drodze wojewódzkiej nr 159 w miejscowości Dobrojewo doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych – volkswagena passata i BMW. Najciężej ranny został kierowca BMW, który ze złamaniami został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie.

Zderzenie dwóch ciężarówek na DK22 [zdjęcia]

15 lutego 2019, 08:07
Groźne zdarzenie drogowe na drodze krajowej nr 22 w okolicach Zdroiska koło Gorzowa, doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Droga jest zablokowana.

5 najbardziej niebezpiecznych miejsc w Gorzowie

14 lutego 2019, 11:18
Gdzie dochodzi do największej liczby wypadków i kolizji na terenie naszego miasta? Jak się okazuje, w Gorzowie jest 5 miejsc, w których kierowcy powinni szczególnie uważać. Wśród nich są aż 4 ronda, gdzie policja odnotowuje bardzo dużą ilość zdarzeń drogowych.

Rozbił audi o płot i wjechał na teren przedszkola

13 lutego 2019, 20:21
Kierujący audi najpierw rozbił auto o słup, a następnie przebił się przez ogrodzenie i wjechał na teren przedszkola. Wszystko działo się w Janczewie pod Gorzowem. Nie wiadomo dlaczego doszło do wypadku, ponieważ kierowca audi uciekł z miejsca zdarzenia pieszo.

Kompletnie pijany jechał ciężarówką po S3

11 lutego 2019, 17:11
W poniedziałkowe popołudnie na drodze ekspresowej S3 z Gorzowa do Myśliborza doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego. Kierowca uderzył w bariery energochłonne rozdzielające pasy jezdni. Okazało się, że mężczyzna jest kompletnie pijany, wydmuchał 3 promile.

Zderzenie mercedesa i ciężarówki na S3 [zdjęcia]

11 lutego 2019, 11:08
W poniedziałkowe przedpołudnie na węźle Gorzów Zachód trasy S3 doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki mercedes i samochodu ciężarowego. Poszkodowane zostały dwie osoby z mercedesa.

Roztrzaskane renault pod Gorzowem [zdjęcia]

11 lutego 2019, 08:53
W poniedziałkowy na drodze wojewódzkiej nr 151 na odcinku Gorzów - Barlinek, tuż przed miejscowością Łubianka doszło do poważnego wypadku. Kierowca renault dachował. Siła uderzenia była tak duża, że z auta wypadł silnik. Droga na Barlinek jest zablokowana.

Rozbił renault o słup i uciekł pieszo [film i zdjęcia]

9 lutego 2019, 16:28
W sobotnie popołudnie przy Al. Konstytucji 3 Maja w Gorzowie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego renault megane. Kierowca rozbił auto o słup i uciekł z miejsca zdarzenia pieszo, porzucając rozbity samochód.

Chrysler uderzył w radiowóz

2 lutego 2019, 21:27
W sobotni wieczór na rondzie Gdańskim w Gorzowie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem policyjnego radiowozu i samochodu osobowego chrysler. Na miejsce został przysłany drugi patrol policji i karetka.

Kierowca peugeota dachował

26 stycznia 2019, 22:25
W sobotni wieczór w Jeninie pod Gorzowem doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego peugeot. Kierowca wpadł w poślizg i dachował, samochód zatrzymał się na przydomowy ogrodzeniu.


Fotoreportaże


x