Wiadomości › Wypadki

Rozbił auto o płot i uciekł pieszo

23 września 2018, 21:01
Przy ul. Dobrej w Gorzowie doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca renault uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie porzucił auto i oddalił się z miejsca wypadku. Policjanci ustalają dlaczego kierowca uciekł. Nie wykluczone, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

Wypadek w centrum Gorzowa [zdjęcia]

23 września 2018, 20:03
W niedzielny wieczór na skrzyżowaniu ul. Chrobrego i Spichrzowej doszło do zderzenia samochodu osobowego oraz białego busa. Na miejscu jest straż pożarna, policja i pogotowie.

Kierowca renault roztrzaskał auto o drzewo

22 września 2018, 15:28
W sobotnie popołudnie przy ul. Słowiańskiej w Gorzowie doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Mężczyzna kierujący renault megane złapał gumę, wskutek czego stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewa.

Autobus uderzył w samochód ciężarowy [zdjęcia]

17 września 2018, 08:12
Do wypadku z udziałem autobusu komunikacji zastępczej oraz samochodu ciężarowego doszło w poniedziałkowy poranek w Wawrowie koło Gorzowa. 11 pasażerów podróżujących autobusem zostało przewiezionych do szpitala.

Potrącił pieszą i uciekł

12 września 2018, 13:42
Policjanci z Gorzowa szukają kierowcy dostawczego volkswagena, który w środę potrącił 68-letnią kobietę na przejściu dla pieszych przy ul. Walczaka. Kierowca po tym, jak potrącił pieszą, odjechał z miejsca zdarzenia.

Wykoleił się wagon ze złomem [zdjęcia]

6 września 2018, 12:45
Na wysokości Al. 11 Listopada w Gorzowie doszło do wypadnięcia z szyn wagonu towarowego w którym był przewożony złom. Na czas stawiania wagonu na tory, ruch na trasie Gorzów – Kostrzyn został wstrzymany.

Wymuszenie pierwszeństwa i dachowanie na rondzie [zdjęcia]

5 września 2018, 15:14
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w środę na rondzie Górczyńskim w Gorzowie. Kierująca peugeotem wymusiła pierwszeństwo i uderzyła w znajdującą się na rondzie hondę. Siła uderzenia była na tyle duża, że honda dachowała.

Wypadek z udziałem trzech aut na S3 [zdjęcia]

2 września 2018, 13:34
W niedzielne popołudnie na trasie S3 tuż przed węzłem Gorzów Północ doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Pas od strony Myśliborza w kierunku Gorzowa jest zablokowany. Na miejscu jest policja, pogotowie i straż pożarna.

Roztrzaskane auta na rondzie Górczyńskim [zdjęcia]

28 sierpnia 2018, 22:14
Do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych - volkswagena i mitsubishi doszło we wtorkowy wieczór na rondzie Górczyńskim w Gorzowie. Siła uderzenia była tak duża, że volkswagen ściął znak i zatrzymał się na pasie zieleni.

Roztrzaskany kamper na S3 [film i zdjęcia]

13 sierpnia 2018, 10:20
W poniedziałek na trasie S3 tuż przed węzłem Gorzów Południe doszło do wypadku z udziałem kampera oraz samochodu dostawczego. Droga w kierunku Szczecina jest zablokowana.


Fotoreportaże