wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Wiadomości › Wypadki

Fiat utknął na studzience [zdjęcia]

23 marca 2017, 22:05

Problemy z przejazdem, błoto, a do tego niezabezpieczone studzienki – tak wygląda rozkopana ul. Warszawska w Gorzowie. Wielu mieszkańców zgłasza problemy i narzeka na remontowaną drogę, bo o wypadek nie trudno.

Tragiczny rok na gorzowskich drogach [zdjęcia]

23 marca 2017, 12:25

Policjanci z Gorzowa podsumowali 2016 rok, jeżeli chodzi o wypadki drogowe pod względem ilości zdarzeń, liczby ofiar śmiertelnych i rannych. Wiemy też, które dni tygodnia i miesiące są najbardziej niebezpieczne.

Zmiażdżony i spalony nissan w Gorzowie [film i zdjęcia]

21 marca 2017, 22:50

We wtorkowy wieczór przy ul. Podmiejskiej w Gorzowie doszło do tragicznie wyglądającego wypadku. Kierowca sportowego samochodu uderzył w mur, a następnie auto zapaliło się. Ranne są dwie osoby.

Kierowca audi potrącił rowerzystę [zdjęcia]

21 marca 2017, 17:40

We wtorkowe popołudnie na rondzie Górczyńskim doszło do wypadku. Mężczyzna kierujący audi potrącił przejeżdżającego przez przejazd rowerowy rowerzystę. Ranny mężczyzna trafił pod opiekę pogotowia.

Rover uderzył w drzewo i dachował [film i zdjęcia]

20 marca 2017, 09:53

Do wypadku doszło w niedzielny wieczór przy ul. Szczecińskiej w Gorzowie. Samochodem marki rover miał oprócz kierowcy podróżować jeszcze jeden pasażer. Kierowca był prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu, dlatego uciekł z miejsca zdarzenia.

Pieszy potrącony na pasach [zdjęcia]

19 marca 2017, 21:27

W niedzielny wieczór przy ul. Sikorskiego w Gorzowie kierowca volkswagena passata potrącił mężczyznę na oznakowanym przejściu dla pieszych. Ranny mężczyzna został zabrany do szpitala.

Honda roztrzaskała się o drzewo [film i zdjęcia]

13 marca 2017, 23:18

W poniedziałkowy wieczór przy ul. Dąbrowskiego w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem hondy civic. Kierowca uderzył w drzewo. Ranny został przetransportowany do szpitala.

Ciężarówka przewróciła się na jezdnię

13 marca 2017, 12:22

Wypadek na drodze wojewódzkiej numer 158. Tuż przy wjeździe do Lipek Wielkich od strony Gorzowa przewróciła się ciężarówka przewożąca drewniane odpadki.Na szczęście nic nikomu się nie stało.

Kierowca peugota uderzył w barierki [zdjęcia]

12 marca 2017, 14:17

W niedzielne popołudnie przy ul. Wybickiego w Gorzowie doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący peugotem uderzył na zakręcie w barierki oraz w mur.

Ford skosił znak na Piłsudskiego [zdjęcia]

9 marca 2017, 10:39

Do zderzenia doszło w czwartkowe przedpołudnie przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie. Kierowca forda mondeo doprowadził do kolizji z busem, a następnie wpadł w poślizg i wylądował na poboczu.