Wiadomości › Wypadki

Kierowca volkswagena potrącił rowerzystę [zdjęcia]

17 października 2017, 19:12
Do potrącenia rowerzysty doszło we wtorkowy wieczór na skrzyżowaniu ul. Szarych Szeregów i Kombatantów. Ranny rowerzysta został zabrany do szpitala, natomiast policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Osobówka roztrzaskała się o autobus [film i zdjęcia]

17 października 2017, 15:26
Do wypadku doszło we wtorkowe popołudnie na drodze krajowej numer 22 w miejscowości Bolemin koło Gorzowa. Na jednym ze skrzyżowań zderzył się autobus PKS i samochód osobowy marki daewoo matiz. Trzy osoby zostały ranne.

Zderzenie volkswagena z renault [zdjęcia]

16 października 2017, 12:56
W poniedziałkowe południe doszło do wypadku z udziałem volkswagena i renault w podgorzowskim Deszcznie. Oba samochody znalazły się w rowie. Jedna osoba została ranna.

Zderzenie trzech samochodów na rondzie Kasprzaka [zdjęcia]

13 października 2017, 16:22
W piątkowe popołudnie na rondzie Kasprzaka w Gorzowie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Na miejscu jest policja, straż pożarna i pogotowie.

Potrącenie pieszego przy Estkowskiego [zdjęcia]

11 października 2017, 18:45
W środowy wieczór przy ul. Estkowskiego w Gorzowie doszło do potrącenia pieszego przez kierowcę opla. Kobieta trafiła pod opiekę pogotowia.

Wypadek z udziałem autobusu MZK [zdjęcia]

2 października 2017, 19:03
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w poniedziałkowy poranek na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i Jancarza w Gorzowie. Z autobusem komunikacji zastępczej zderzył się opel. Dwie osoby zostały ranne.

Pijany mężczyzna wepchnął fiata do Warty [zdjęcia]

1 października 2017, 06:47
W nocy z soboty na niedzielę na bulwarze w Gorzowie doszło do nietypowego zdarzenia. Samochód marki fiat punto „wylądował” w rzece. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej oraz policja.

Zmiażdżone audi w polu kukurydzy [zdjęcia]

30 września 2017, 21:55
W sobotni wieczór pod Gorzowem doszło do poważnego wypadku. Kierowca samochodu osobowego audi A3 próbował uniknąć zderzenia z sarną i dachował. Ranne zostały trzy osoby, w tym jedna ciężko.

Uderzył w mazdę, uciekł pieszo na cmentarz

23 września 2017, 14:08
W sobotnie popołudnie przy ul. Żwirowej w Gorzowie doszło do zderzenia audi i mazdy. Kierujący audi, który spowodował kolizję uciekł pieszo. Policjanci szukają mężczyzny.

Kierowca saaba roztrzaskał betonowy mur [film i zdjęcia]

21 września 2017, 23:50
W czwartkowy wieczór przy ul. Sikorskiego w Gorzowie doszło do bardzo poważnego wypadku. Samochód marki saab rozbił się o mur i zatrzymał na przydrożnym znaku. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Fotoreportaże


x
Warta Residence Gorzów Wielkopolski