Wiadomości › Wypadki

Wypadek na Manhattanie. 17-latek za kierownicą audi [zdjęcia]

16 maja 2019, 12:49
W czwartkowe południe na skrzyżowaniu ul. Szarych Szeregów i ul. Kombatantów w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – audi i peugeota. Po tym, jak audi zderzyło się z peugeotem, uderzyło jeszcze w mur. Na miejscu jest pogotowie, policja i straż pożarna.

Volkswagenem ściął drzewa i dachował [zdjęcia]

15 maja 2019, 07:50
W środowy poranek na „starej trójce” z Gorzowa do Myśliborza doszło do wypadku. Kierowca volkswagena zjechał na pobocze i ściął autem drzewa, przez co doszło do dachowania pojazdu. Następnie mężczyzna wysiadł z auta i zaczął uciekać.

Dachowanie na Walczaka

14 maja 2019, 09:42
W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do groźnie wyglądającego wypadku przy ul. Walczaka w Gorzowie. Samochód marki citroen dachował zjeżdżając z ul. Walczaka w dół. Chociaż zdarzenia wyglądało poważnie, to żadnej z trzech osób podróżującej pojazdem nic się nie stało.

Ciężarówka uderzyła w pojazd obsługi S3

13 maja 2019, 17:02
Do bardzo poważnego wypadku doszło na trasie S3 tuż przed Gorzowem. Kierowca samochodu ciężarowego uderzył w pojazd obsługi drogi ekspresowej. Wskutek zderzenia doszło do rozszczelnienia się zbiornika z paliwem i pożaru. Dwie osoby zostały ranne.

Taksówką uderzył w mur [zdjęcia]

11 maja 2019, 19:24
Do wypadku doszło w sobotni wieczór przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie. Kierowca taksówki jadąc od strony centrum miasta w kierunku ronda Wyszyńskiego w pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas, gdzie doszło do kolizji z renault, a następnie uderzył w mur. Mężczyzna został zabrany do szpitala.

Dachowanie fiata na S3

11 maja 2019, 15:54
Do niebezpiecznego wypadku doszło w sobotnie popołudnie na trasie S3 tuż przed Gorzowem. Kierowca fiata uderzył w barierki, następnie auto dachowało. Na miejscu jest policja, straż pożarna i pogotowie.Dachowanie fiata na S3

19-latek roztrzaskał volkswagena o drzewo [zdjęcia]

8 maja 2019, 09:32
W środową noc 8 maja na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Gorzowem, a Różankami doszło do śmiertelnego wypadku. 19-latek kierujący volkswagenem passatem uderzył w drzewo, mężczyzna zginął na miejscu. Do drugi śmiertelny wypadek w tym tygodniu na drodze do Różanek.

Zmiażdżona toyota na DK22 pod Gorzowem [film i zdjęcia]

5 maja 2019, 23:52
W niedzielny wieczór na drodze krajowej nr 22 z Gorzowa w kierunku Strzelec Krajeńskich doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierowca samochodu osobowego marki toyota zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z ciężarówką. Mężczyzna kierujący osobówką zginął na miejscu.

Seatem wjechał pod szynobus [zdjęcia]

4 maja 2019, 12:29
W sobotnie południe na strzeżonym przejeździe kolejowym przy ul. Sulęcińskiej w Gorzowie doszło do wypadku. Kierujący samochodem osobowym seat ibiza wjechał pod szynobus. Wszystko przez to, że rogatki były uszkodzone, a mężczyzna zignorował znak stop i informację o uszkodzonym szlabanie.

Dachowanie pod Gorzowem

3 maja 2019, 12:30
Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w nocy na drodze z Janczewa do Gorzowa. Kierująca samochodem osobowym próbowała prawdopodobnie uniknąć zderzenia z dzikami, które wybiegły na jezdnię i wpadła w poślizg. Auto dachowało i zatrzymało się w rowie.


Fotoreportaże


x