wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Wiadomości › Tylko u nas

Worki bokserskie w szkole na rozładowanie stresu [wideo]

28 kwietnia 2017, 15:19

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 13 w Gorzowie wraz z rodzicami wprowadziła nietypowe rozwiązania na szkolnych korytarzach. Chodzi o dwa worki do boksowania, które są do dyspozycji uczniów podstawówki i gimnazjum.

Ciuchcią RETRO pojedziemy dopiero 18 czerwca

26 kwietnia 2017, 11:15

Lubicie przejażdżki starymi pociągami? Składy Przystań i Bogdan co roku zjawiały się w Gorzowie podczas majówki. Zainteresowanie tego typu przejazdami było tak ogromne, że organizatorzy ruszyli w Polskę i tym razem zbyt szybko nie zawitają do Gorzowa.

Fun Jump zostanie uruchomiony na czas [zdjęcia]

25 kwietnia 2017, 21:37

Prace w hali przy ul. Targowej w Gorzowie idą pełną parą. Wszystko wskazuje na to, że zgodnie z zapowiedziami nowy park trampolin zostanie uruchomiony na początku czerwca. W tej samej lokalizacji znajdziemy jeszcze papugarnię oraz lokal gastronomiczny.

Nie ma skargi rodziców 4-latka, nie ma postępowania?

24 kwietnia 2017, 14:47

Zakończyły się policyjne czynności w sprawie 4-letniego chłopca, który sam opuścił przedszkole przy ul. Obotryckiej i błąkał się po centrum Gorzowa. Sprawa zostanie prawdopodobnie umorzona ze względu na brak zawiadomienia ze strony rodziców dziecka.

Dyrekcja przedszkola o poszukiwaniach 4-latka

21 kwietnia 2017, 23:40

Trwają policyjne czynności w sprawie 4-letniego chłopca, który w czwartek sam opuścił przedszkole przy ul. Obotryckiej i błąkał się po centrum Gorzowa. Głos w tej sprawie zabrała dyrekcja przedszkola.

Doktor Linda H. zatrzymana przez policję

18 kwietnia 2017, 10:10

Wszyscy znają doktor Lindę H., która przyjmowała przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie. Po tym, jak lekarką zaczęły interesować się media i wpływały skargi – kobieta rzuciła pracę i wyjechała do innego miasta, gdzie zatrudniła się. W ubiegłym tygodniu została zatrzymana przez policję.

Wyjątkowe papugi zamieszkają w Gorzowie

16 kwietnia 2017, 22:04

W czerwcu wystartuje pierwsza w mieście papugarnia. Będzie to miejsce, w którym zobaczymy ponad 100 różnorodnych, kolorowych papug.

Policyjny pościg przez trzy powiaty [film i zdjęcia]

14 kwietnia 2017, 19:46

Policjanci z Międzyrzecza, Gorzowa i Strzelec próbowali zatrzymać kierowcę audi, który nie zatrzymał się do rutynowej kontroli. Mężczyzna uciekał przez kilkadziesiąt kilometrów, ponieważ był pijany.

Koszyczkowy rozkład jazdy 2017

14 kwietnia 2017, 17:26

Rodzinna atmosfera, jaka towarzyszy tej tradycji przyciąga tłumy wiernych, którzy na co dzień nie praktykują chodzenia do kościoła. Przygotowaliśmy dla Was listę gorzowskich i podgorzowskich parafii z aktualnymi godzinami, w których będzie można poświęcić pokarmy.

2-letnia Hania wybudzona ze śpiączki

13 kwietnia 2017, 12:18

W zeszłym tygodniu pobita Hania została przewieziona ze szpitala w Gorzowie do szczecińskiej placówki. Tam udało się wybudzić 2-latkę ze śpiączki. Jednak dziecko wymaga specjalistycznej rehabilitacji.