Wiadomości › Straż pożarna

Zarwane balkony i co dalej? [film i zdjęcia]

7 czerwca 2017, 11:55
Do późnych godzin wieczornych trwało porządkowanie terenu przy ul. Dąbrowskiego w Gorzowie, gdzie zarwał się balkon w jednej z kamienic. Dzisiaj przy kamienicy zostało ustawione rusztowanie, aby dokończyć prace demontażowe.

Ulice Gorzowa znów pod wodą [film i zdjęcia]

6 czerwca 2017, 21:32
Taka sytuacja nas nie zaskoczyła – mówią o zalanej ulicy Borowskiego mieszkańcy pobliskich bloków. Po kilkudziesięciu minutach ulewy, większość dróg w mieście ponownie zamieniła się w rwące rzeki i jeziora.

Mężczyzna dostał ataku padaczki na rusztowaniu [zdjęcia]

6 czerwca 2017, 12:33
We wtorkowe przedpołudnie mężczyzna pracujący na rusztowaniu ustawionym przy jednym z bloków przy ul. Gwiaździstej w Gorzowie dostał ataku epilepsji. Na miejsce zostali wezwani gorzowscy strażacy.

Ulewa nad Gorzowem. Auta stanęły na Kostrzyńskiej [film i zdjęcia]

31 maja 2017, 01:00
W nocy z wtorku na środę przez Gorzów przeszła kolejna ulewa. Jej skutkiem było zablokowanie drogi wojewódzkiej nr 132 w kierunku na Łupowo przez piach, który osunął się ze skarpy.

Kobiety uciekły przed krowami... na drzewo

30 maja 2017, 20:47
We wtorkowy wieczór straż pożarna z Gorzowa dostała wezwanie do ściągnięcia z drzewa dwóch kobiet. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej.

Armagedon na gorzowskich ulicach [film i zdjęcia]

30 maja 2017, 15:13
Kilkanaście interwencji straży pożarnej, zalane piwnice i ulice – to obraz Gorzowa po ulewie. Najgorzej było na Jagiełły, Warszawskiej czy Borowskiego.

Pożar budynku byłego Ursusa [zdjęcia]

24 maja 2017, 21:51
W środowy wieczór doszło do pożaru opuszczonego budynku po byłym Ursusie przy ul. Szczecińskiej w Gorzowie. Na miejsce zostało wysłanych kilka zastępów straży pożarnej.

Nietypowa akcja straży na Warcie [zdjęcia]

16 maja 2017, 11:40
We wtorkowe przedpołudnie gorzowscy strażacy dostali wezwani do akcji ratunkowej na rzece Warcie w Gorzowie. Chodziło o pomoc dla płetwonurka.

Mężczyznę przygniótł konar drzewa [zdjęcia]

14 maja 2017, 22:00
Niebezpiecznie było w niedzielny wieczór przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie. Na strzeżonym osiedlu na mężczyznę zleciał konar drzewa. Poszkodowany został przewieziony do szpitala.

Alarm bombowy w KFC [zdjęcia]

14 maja 2017, 19:51
W niedzielny wieczór gorzowskie służby otrzymały informację o pozostawionym w lokalu plecaku. Personel KFC przy u. Myśliborskiej w Gorzowie od raz zarządził ewakuację budynku. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej i policja.


Fotoreportaże