Wiadomości › Straż pożarna

Pożar wysypiska śmieci w Gorzowie [film i zdjęcia]

14 sierpnia 2017, 20:20
W poniedziałkowy wieczór doszło do pożaru wysypiska śmieci przy ul. Spiżowej w Gorzowie. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej. Walka z ogniem nie jest łatwa.

Kierowca wyskoczył z płonącego pojazdu [film i zdjęcia]

8 sierpnia 2017, 14:40
Do groźnego pożaru ciągnika siodłowego doszło we wtorkowe popołudnie na drodze serwisowej pomiędzy Gorzowem, a Karninem. Ranny został kierowca samochodu ciężarowego.

Nocny pożar na Słonecznej [zdjęcia]

25 lipca 2017, 10:03
W nocy z poniedziałku na wtorek przy ul. Słonecznej doszło do pożaru mieszkania na 4 piętrze. Na miejscu pracowały trzy zastępu straży pożarnej. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Pożar mieszkania w Gorzowie [zdjęcia]

24 lipca 2017, 09:21
W poniedziałkowy poranek przy ul. Kosynierów Gdyńskich doszło do pożaru mieszkania. Ogień objął cały lokal, jedna osoba została ewakuowana, jest pod opieką pogotowia. Na miejsce zostało wysłanych kilka zastępów straży pożarnej.

Pożar altany śmietnikowej na Słonecznej

11 lipca 2017, 10:43
We wtorkowy poranek gorzowscy strażacy gasili płonącą altanę śmietnikową przy ul. Słonecznej w Gorzowie. Ogień objął całą konstrukcję.

Pożar fiata na parkingu [film i zdjęcia]

9 lipca 2017, 20:16
W niedzielne popołudnie doszło do pożaru samochodu marki fiat przy ul. Walczaka w Gorzowie. Kiedy ogień objął auto, do gaszenia ognia przystąpili świadkowie zebrani na parkingu stacji paliw.

Pożar renault na Górczynie [zdjęcia]

6 lipca 2017, 19:07
W czwartkowe popołudnie gorzowscy strażacy gasili pożar samochodu osobowego marki renault. Przód auta spłonął doszczętnie, jednak nikomu na szczęście nic się nie stało.

Strażacy zakończyli działania przy katedrze

3 lipca 2017, 18:18
Strażacy zakończyli już działania przy gorzowskiej katedrze. Pierwotne plany zakładały zdemontowanie zabytkowego dzwona, jednak po ekspertyzach okazało się, że to może jeszcze bardziej naruszyć całą konstrukcję.

Strażacy demontują kopułę katedry

3 lipca 2017, 10:21
Trwa demontaż kopuły gorzowskiej katedry. Działania straży pożarnej zostały wznowione we wczesnych godzinach porannych. Najtrudniejszym zadaniem ma być ściągnięcie dzwonu.

Pożar ugaszony, mieszkańcy modlą się na błoniach [zdjęcia]

2 lipca 2017, 12:27
Od sobotniego popołudnia trwa akcja gaśnicza gorzowskiej katedry. Prezydent Jacek Wójcicki postanowił odwołać Dni Gorzowa. Zamiast koncertów na nadwarciańskich błoniach jest odprawiana msza św.


Fotoreportaże