Wiadomości › Straż pożarna

Koparka uszkodziła gazociąg na Szczecińskiej [zdjęcia]

22 lutego 2018, 12:06
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło przed południem przy ul. Szczecińskiej w Gorzowie. Koparka prowadząca roboty budowlane uszkodziła gazociąg średniego ciśnienia. Droga została zablokowana.

Śmierć trzech mężczyzn pod Gorzowem [film i zdjęcia]

17 lutego 2018, 15:38
Do tragedii doszło w sobotnie popołudnie w miejscowości Kwiatkowice koło Gorzowa. Czterech mężczyzn została znalezionych nieprzytomnych w mieszkaniu. U trzech osób lekarz stwierdził zgon, czwarta w stanie ciężkim trafiła do gorzowskiego szpitala.

Strażackie ćwiczenia na zamarzniętym jeziorze [film i zdjęcia]

7 lutego 2018, 15:09
Przed zbliżającymi się feriami zimowymi, strażacy z Gorzowa postanowili przećwiczyć pomoc osobie pod którą załamał się lód. Wszystko po to, aby wiedzieć jak zachować się podczas ewentualnej akcji ratunkowej.

Kierowca BMW "wylądował" na torach kolejowych [zdjęcia]

31 grudnia 2017, 15:46
Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło pod Gorzowem. Kierujący BMW chcąc uniknąć zderzenia z sarną, odbił w prawo, przez co wpadł w poślizg. Auto zatrzymało się na torach kolejowych.

Ktoś zamalował kamerę na budynku straży [film]

30 grudnia 2017, 15:30
Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogdańcu doszło do nietypowego zdarzenia. Zamaskowana osoba zamazała sprayem kamerę monitoringu, która znajdowała się na budynku. Strażacy podejrzewają, że ktoś chciał włamać się do remizy lub okraść pobliski bankomat.

Pożar domu pod Gorzowem [zdjęcia]

29 grudnia 2017, 10:10
W Santoku doszło do pożaru poddasza w domu wielorodzinnym. Na miejsce zostało wysłanych 8 zastępów straży pożarnej. Z budynku zostało ewakuowanych łącznie 12 osób.

Kierowca skody uderzył w wóz strażacki na S3 [film i zdjęcia]

29 grudnia 2017, 01:01
W czwartkowy wieczór na trasie S3 koło Skwierzyny doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Strażacy dostali wezwanie do auta, które uderzyło w barierki, a kiedy udzielali pomocy, w ich wóz strażacki wjechał inny samochód, który poruszał się od strony Międzyrzecza w kierunku Gorzowa.

Spłonęła kia z instalacją gazową [film i zdjęcia]

23 grudnia 2017, 10:43
Na parkingu przy ul. Górczyńskiej doszło do samozapłonu zaparkowanego samochodu. Jak podają strażacy, przyczyną było zwarcie instalacji elektrycznej. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Koń wpadł do studzienki melioracyjnej [zdjęcia]

22 grudnia 2017, 14:53
Koń wpadł do studzienki melioracyjnej, ratowali go strażacy z Gorzowa i OSP Deszczno. Wszystko to działo się przy betonowej drodze w Kiełpinie w gminie Deszczno.

Karetka z pacjentem ugrzęzła w błocie [zdjęcia]

18 grudnia 2017, 16:22
Pogotowie znów z problemami w przejeździe. Tym razem na drodze karetki nie stanął szlaban czy kamień, ale błoto w którym pojazd zakopał się. Do akcji ratowniczej pod Gorzowem został zaangażowany śmigłowiec LPR, straż pożarna i ciągnik rolniczy.
Fotoreportaże


x
Praca!