Wiadomości › Straż pożarna

Mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu przy Pomorskiej

17 czerwca 2018, 22:05
W niedzielny wieczór policja i straż pożarna interweniowała przy ul. Pomorskiej w Gorzowie. W mieszkaniu na 8 piętrze zabarykadował się młody mężczyzna, który chciał popełnić samobójstwo. Na szczęście służbom udało się otworzyć mieszkanie i zatrzymać mężczyznę.

Uczeń rozpylił gaz pieprzowy w szkole w Gorzowie [zdjęcia]

8 czerwca 2018, 10:47
W piątkowy poranek został ewakuowany Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących przy ul. Czereśniowej w Gorzowie. Wszystko przez to, że jeden z uczniów rozpylił w szkole gaz pieprzowy. Na miejsce zostało wysłanych kilka jednostek straży pożarnej.

Kompletnie pijany roztrzaskał peugeota o dom [zdjęcia]

6 czerwca 2018, 13:11
Do dramatycznie wyglądającego wypadku doszło w miejscowości Lubno koło Gorzowa. Pijany kierowca peugeota rozbił samochód o dom. Wskutek czego auto zaczęło się palić. Mężczyznę z pojazdu wyciągnęli świadkowie, a strażacy z OSP Lubno szybko ugasili ogień.

Wybuch w kamienicy w Gorzowie. Nie żyje kobieta [zdjęcia]

22 maja 2018, 10:12
We wtorkowe przedpołudnie przy ul. Łokietka w Gorzowie doszło do wybuchu butli z gazem w jednej z kamienic. Na miejscu jest pięć zastępów straży pożarnej, pogotowie i policja. W wyniku poparzeń zmarła 71-letnia kobieta.

Ulewa przeszła nad miastem

13 kwietnia 2018, 18:52
Ulewa, która przeszła nad Gorzowem pomiędzy 17 a 18 na szczęście nie wyrządziła większych szkód. W regionie gorzowskim jest 1100 odbiorców bez prądu.

Pożar traw na byłym poligonie [zdjęcia]

6 kwietnia 2018, 17:49
Przyszła wiosna i rozpoczęło się wypalanie traw. Strażacy z Gorzowa i okolic codziennie wyjeżdżają do kilku interwencji związanych z pożarem nieużytków. W piątek natomiast paliły się trawy na byłym poligonie.

Pożar wysypiska śmieci w Gorzowie [zdjęcia]

24 marca 2018, 12:09
Gorzowska straż pożarna dostała zgłoszenie o pożarze miejskiego wysypiska śmieci w sobotnie przedpołudnie. Na miejsce zostało zadysponowanych 10 zastępów straży pożarnej PSP i OSP.

Akcja straży pożarnej w Przemysłówce [zdjęcia]

10 marca 2018, 19:47
Straż pożarna działała w sobotni wieczór w budynku Przemysłówki w Gorzowie. Doszło tam do pęknięcia rury i zalania dwóch pięter budynku.

Pożar mieszkania na Staszica

26 lutego 2018, 08:26
W poniedziałkowy poranek przy ul. Sportowej w Gorzowie doszło do pożaru mieszkania w bloku. Na miejsce zostało wysłanych pięć zastępów straży pożarnej, karetka pogotowia i pogotowie gazowe.

Koparka uszkodziła gazociąg na Szczecińskiej [zdjęcia]

22 lutego 2018, 12:06
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło przed południem przy ul. Szczecińskiej w Gorzowie. Koparka prowadząca roboty budowlane uszkodziła gazociąg średniego ciśnienia. Droga została zablokowana.


Fotoreportaże


x
Praca!