wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Wiadomości › Straż pożarna

Wyciek białej substancji do Kłodawki [zdjęcia]

31 marca 2017, 14:34

W piątkowe popołudnie strażacy z Gorzowa dostali wezwanie do usunięcia zanieczyszczenia wody w rzece Kłodawce. Na miejsce została wysłana grupa chemiczna oraz trzy zastępy straży pożarnej.

Strażak po służbie ratował życie

29 marca 2017, 17:43

Strażak z Gorzowa po służbie ratował życie poszkodowanym w wypadku. Wszystko to działo się wieczorem, 21 marca przy ulicy Podmiejskiej. Tam osobowy Nissan uderzył w słup i stanął w płomieniach. Zanim przyjechały służby, strażak-ratownik wyciągnął z płonącego samochodu dwie osoby.

Podpalacz w Gorzowie

28 marca 2017, 16:00

Piroman biega po poligonie i podpala trawy. Wszystko to dzieje się pomiędzy osiedlem Słonecznym a Europejskim. Do tej pory udało mu się wzniecić kilkanaście ognisk. Na chwilę obecną nie ma zagrożenia dla okolicznych budynków.

Wiatr łamie drzewa i gałęzie [zdjęcia]

18 marca 2017, 16:59

W sobotnie popołudnie silny wiatr i zacinający deszcz dał się we znaki. Straż pożarna miała kilkadziesiąt interwencji w całym powiecie gorzowskim oraz w Gorzowie.

Duży pożar w Gorzowie [zdjęcia]

5 marca 2017, 10:38

W niedzielne przedpołudnie doszło do pożaru składowiska opon przy ul. Fabrycznej w Gorzowie. Gęsty, czarny dym widać z różnych części miasta. Na miejsce zostało wysłane dwa zastępy straży pożarnej.

Pożar pod Gorzowem. Ktoś zginął w płomieniach? [film i zdjęcia]

12 lutego 2017, 23:20

W niedzielny wieczór doszło do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Górki. Na miejsce zostało wysłanych pięć zastępów straży pożarnej.

Focus spłonął całkowicie [film i zdjęcia]

24 stycznia 2017, 11:38

Samochód stanął w płomieniach. Wszystko to działo się we wtorkowe przedpołudnie w okolicach fabryki Bama przy ulicy Kasprzaka. Focus spłonął doszczętnie na oczach wielu gapiów

Wyciek gazu pod Gorzowem [zdjęcia]

21 stycznia 2017, 16:40

W sobotnie popołudnie gorzowscy strażacy otrzymali zgłoszenie o wycieku gazu w podgorzowskim Janczewie. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej.

Urząd z wojewodą ewakuowany [zdjęcia]

16 stycznia 2017, 12:13

W poniedziałkowe przedpołudnie Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie został ewakuowany. Strażacy dostali sygnał z czujki dymu o zadymieniu w budynku. Z urzędu ewakuowano ponad 300 osób.

Alarm w szkole w Deszcznie

5 stycznia 2017, 14:04

Kilka wozów straży pożarnej, patrol policji i zespół ratownictwa medycznego. Kilkanaście minut po godzinie 13 dyspozytor centrum powiadamiania ratunkowego otrzymał informację o zbiorowym zatruciu w szkole w Deszcznie.