Wiadomości › Straż pożarna

Wyskoczył z okna na drzewo [zdjęcia]

11 października 2018, 11:20
Nietypowa akcja straży pożarnej i policji w Śródmieściu Gorzowa. Mężczyzna wyskoczył z okna kamienicy na drugim piętrze na drzewo. Mężczyzna zawisł kilkanaście metrów nad ziemią na drzewie. Jego kolega z którym urządzał imprezę w mieszkaniu, został ściągnięty przez strażaków z balkonu.

Płonie wysypisko śmieci przy Żwirowej [film i zdjęcia]

10 października 2018, 12:30
Po raz kolejny palą się śmieci za cmentarzem komunalnym w Gorzowie. Płonie wysypisko na powierzchni około 400 metrów kwadratowych.

Pożar domu pod Gorzowem [film i zdjęcia]

10 października 2018, 08:36
W środowy poranek w Kłodawie koło Gorzowa doszło do pożaru budynku wielorodzinnego. Na miejsce zostało wysłanych siedem zastępów straży pożarnej. Jedna osoba zmarła, pomimo reanimacji.

Wybuch gazu na Zawarciu [zdjęcia]

4 października 2018, 20:23
W czwartkowy wieczór doszło do niebezpiecznego zdarzenia przy ul. Spółdzielców w Gorzowie. W jednym z mieszkań wybuchła terma gazowa. Ranna została jedna osoba, straż pożarna ewakuowała mieszkańców bloku.

Pożar samochodów na Piaskach [zdjęcia]

3 października 2018, 08:19
Strażacy z Gorzowa mieli pełne ręce roboty w nocy z wtorku na środę. Przy ul. Bohaterów Westerplatte doszło do pożaru samochodów. Trzy pojazdy spaliły się całkowicie, dwa zostały uszkodzone wskutek wysokiej temperatury.

Wybuch butli z gazem

27 września 2018, 09:17
Do wybuchu gazu doszło w miejscowości Baczyna koło Gorzowa. Okazało się, że w budynku garażowym wybuchła butla z gazem. Na miejsce zostało wysłanych pięć zastępów straży pożarnej.

Tragedia na Słonecznej. Nie żyje 90-letnia kobieta

24 września 2018, 15:02
Do tragicznego w skutkach pożaru doszło w poniedziałek w jednym z bloków przy ul. Słonecznej w Gorzowie. W płomieniach zginęła 90-letnia kobieta. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej.

Pożar lasu pod Gorzowem

21 września 2018, 17:44
W piątkowe popołudnie w miejscowości Orzelec koło Gorzowa doszło do pożaru lasu. Na miejsce wysłano 14 zastępów straży pożarnej oraz dwa samoloty gaśnicze z uwagi na to, że ogień pojawił się blisko budynków mieszkalnych.

Kierowca wyskoczył z płonącej ciężarówki [film i zdjęcia]

20 września 2018, 13:37
Kilka zastępów straży pożarnej gasiło pożar samochodu ciężarowego, który zatrzymał się na skarpie pod lasem. Wszystko działo się w okolicach Ulimia koło Gorzowa. Kierowca ciężarówki, kiedy zauważył ogień, wyskoczył z płonącego pojazdu

Ogromny pożar ciężarówki na stacji paliw w Gorzowie [zdjęcia]

12 września 2018, 21:44
W środowy wieczór na stacji paliw przy ul. Złotego Smoka doszło do pożaru samochodu ciężarowego. Zagrożona była stacja paliw oraz zaparkowana obok ciężarówka. Z ogniem walczyło 10 zastępów straży pożarnej.


Fotoreportaże


x
Praca!