Wiadomości › Straż pożarna

Ulewa przeszła nad miastem

13 kwietnia 2018, 18:52
Ulewa, która przeszła nad Gorzowem pomiędzy 17 a 18 na szczęście nie wyrządziła większych szkód. W regionie gorzowskim jest 1100 odbiorców bez prądu.

Pożar traw na byłym poligonie [zdjęcia]

6 kwietnia 2018, 17:49
Przyszła wiosna i rozpoczęło się wypalanie traw. Strażacy z Gorzowa i okolic codziennie wyjeżdżają do kilku interwencji związanych z pożarem nieużytków. W piątek natomiast paliły się trawy na byłym poligonie.

Pożar wysypiska śmieci w Gorzowie [zdjęcia]

24 marca 2018, 12:09
Gorzowska straż pożarna dostała zgłoszenie o pożarze miejskiego wysypiska śmieci w sobotnie przedpołudnie. Na miejsce zostało zadysponowanych 10 zastępów straży pożarnej PSP i OSP.

Akcja straży pożarnej w Przemysłówce [zdjęcia]

10 marca 2018, 19:47
Straż pożarna działała w sobotni wieczór w budynku Przemysłówki w Gorzowie. Doszło tam do pęknięcia rury i zalania dwóch pięter budynku.

Pożar mieszkania na Staszica

26 lutego 2018, 08:26
W poniedziałkowy poranek przy ul. Sportowej w Gorzowie doszło do pożaru mieszkania w bloku. Na miejsce zostało wysłanych pięć zastępów straży pożarnej, karetka pogotowia i pogotowie gazowe.

Koparka uszkodziła gazociąg na Szczecińskiej [zdjęcia]

22 lutego 2018, 12:06
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło przed południem przy ul. Szczecińskiej w Gorzowie. Koparka prowadząca roboty budowlane uszkodziła gazociąg średniego ciśnienia. Droga została zablokowana.

Śmierć trzech mężczyzn pod Gorzowem [film i zdjęcia]

17 lutego 2018, 15:38
Do tragedii doszło w sobotnie popołudnie w miejscowości Kwiatkowice koło Gorzowa. Czterech mężczyzn została znalezionych nieprzytomnych w mieszkaniu. U trzech osób lekarz stwierdził zgon, czwarta w stanie ciężkim trafiła do gorzowskiego szpitala.

Strażackie ćwiczenia na zamarzniętym jeziorze [film i zdjęcia]

7 lutego 2018, 15:09
Przed zbliżającymi się feriami zimowymi, strażacy z Gorzowa postanowili przećwiczyć pomoc osobie pod którą załamał się lód. Wszystko po to, aby wiedzieć jak zachować się podczas ewentualnej akcji ratunkowej.

Kierowca BMW "wylądował" na torach kolejowych [zdjęcia]

31 grudnia 2017, 15:46
Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło pod Gorzowem. Kierujący BMW chcąc uniknąć zderzenia z sarną, odbił w prawo, przez co wpadł w poślizg. Auto zatrzymało się na torach kolejowych.

Ktoś zamalował kamerę na budynku straży [film]

30 grudnia 2017, 15:30
Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogdańcu doszło do nietypowego zdarzenia. Zamaskowana osoba zamazała sprayem kamerę monitoringu, która znajdowała się na budynku. Strażacy podejrzewają, że ktoś chciał włamać się do remizy lub okraść pobliski bankomat.


Fotoreportaże


x
Praca!