Wiadomości › Straż pożarna

Pożar w szkole przy Dobrej [zdjęcia]

21 października 2017, 11:01
W sobotnie przedpołudnie strażacy z Gorzowa dostali wezwanie do pożaru szkoły przy ul. Dobrej. Na miejsce zostało wysłanych 6 zastępów straży pożarnej.

Pali się budynek w centrum Gorzowa [film i zdjęcia]

18 października 2017, 12:19
W środowe przedpołudnie doszło do pożaru w budynku Starego Domu Towarowego przy ul. Sikorskiego w centrum Gorzowa. Zapalił się strop budynku.

Orkan wyrządził spore szkody [film i zdjęcia]

6 października 2017, 09:27
Od samego rana strażacy z Gorzowa i okolic pracują przy usuwaniu skutków wichury. Silny wiatr łamał drzewa czy też zrywał dachówki. W całym województwie lubuskim straż pożarna interweniowała ponad 1,2 tys. razy.

Przez Gorzów przechodzi armagedon [zdjęcia]

5 października 2017, 19:27
Przez województwo lubuskie przechodzi orkan Ksawery. Drzewa łamią się jak zapałki, w wielu miejscach nie ma prądu, a straż pożarna nie nadąża z odbieraniem telefonów.

Punto wyciągnięte z Warty, właściciel w szpitalu [zdjęcia]

1 października 2017, 12:34
Blisko pięć godzin trwała akcja wyciągania Fiata Punto, który minione nocy został wepchnięty przez pijanego mężczyznę do Warty. Wszystko działo się w okolicach gorzowskiej barki.

Zadymienie na bloku operacyjnym [zdjęcia]

17 września 2017, 19:13
Alarm przeciwpożarowy w gorzowskim szpitalu. Czujki wykryły dym na bloku operacyjnym. Obecnie trwa sprawdzanie pomieszczeń.

Pożar składowiska opon, zagrożone ciężarówki [film i zdjęcia]

27 sierpnia 2017, 21:45
W niedzielny wieczór doszło do pożaru składowiska opon przy ul. Ryskiej w Gorzowie. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej.

Czarny dym nad Gorzowem [zdjęcia]

25 sierpnia 2017, 19:52
W piątkowy wieczór na osiedlu Europejskim doszło do pożaru składowiska opon. Dym był widoczny z każdego punktu w mieście. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej.

Pożar wysypiska śmieci w Gorzowie [film i zdjęcia]

14 sierpnia 2017, 20:20
W poniedziałkowy wieczór doszło do pożaru wysypiska śmieci przy ul. Spiżowej w Gorzowie. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej. Walka z ogniem nie jest łatwa.

Kierowca wyskoczył z płonącego pojazdu [film i zdjęcia]

8 sierpnia 2017, 14:40
Do groźnego pożaru ciągnika siodłowego doszło we wtorkowe popołudnie na drodze serwisowej pomiędzy Gorzowem, a Karninem. Ranny został kierowca samochodu ciężarowego.
Fotoreportaże


x
Warta Residence Gorzów Wielkopolski