Wiadomości › Straż pożarna

Znów płoną lasy

17 sierpnia 2018, 16:51
Po raz kolejny nad Gorzowem krążą samoloty. Ty razem palił się las w okolicach Santocka i na ulicy Dąbroszyńskiej. Na szczęście strażakom udało się opanować żywioł.

Duży pożar w Lubnie [zdjęcia]

10 sierpnia 2018, 00:54
Kolejny groźny pożar w miejscowości Lubno pod Gorzowem. Tuż przed północą gorzowska straż pożarna otrzymała informację o pożarze budynku gospodarczego. Na miejsce wysłano kilka wozów gaśniczych.

Spłonęło 12 hektarów lasu [film]

9 sierpnia 2018, 17:49
Strażacy podsumowują działania związane z gaszeniem pożaru młodnika w gminie Deszczno. Pożar wybuchł w środowe popołudnie. W akcji gaśniczej uczestniczyło blisko 100 strażaków.

Potężny pożar lasu pod Gorzowem [zdjęcia]

8 sierpnia 2018, 14:58
W środowe popołudnie doszło do pożaru blisko 40 hektarów lasu pomiędzy miejscowościami Glinik i Kiełpin koło Gorzowa. Na miejsce zadysponowano 19 zastępów straży pożarnej oraz 6 samolotów gaśniczych.

Przerwany gazociąg na Kostrzyńskiej [zdjęcia]

7 sierpnia 2018, 11:40
Niebezpieczne zdarzenie przy ul. Kostrzyńskiej w Gorzowie. Podczas prac ziemnych prowadzonych na terenie Miejskiego Zakładu Komunikacji doszło do uszkodzenia gazociągu. Na miejscu jest straż pożarna, policja i pogotowie gazowe.

Pożar hali magazynowej [zdjęcia]

7 sierpnia 2018, 04:38
We wtorek doszło do pożaru hali magazynowej jednej z hurtowni motoryzacyjnych przy ul. Piłkarskiej w Gorzowie. W akcji gaśniczej bierze udział sześć zastępów straży pożarnej, w tym cysterna.

Zwłoki mężczyzny wyłowione z jeziora

5 sierpnia 2018, 12:24
Strażacy, którzy w niedzielę wznowili poszukiwania mężczyzny nad jeziorem w Gliniku koło Gorzowa, odnaleźli ciało poszukiwanego mężczyzny. Na miejscu jest prokurator oraz grupa dochodzeniowo-śledcza.

Wszedł do wody i utonął

4 sierpnia 2018, 22:23
W sobotni wieczór przez kilka godzin nad jeziorem w Gliniku koło Gorzowa trwały poszukiwania mężczyzny, którzy wszedł do wody razem ze swoimi znajomymi, ale już z nimi nie wyszedł na brzeg. W poszukiwania zaangażowana była straż pożarna, w tym grupa nurków.

Pożar altany i uszkodzone samochody [zdjęcia]

4 sierpnia 2018, 11:24
W nocy z piątku na sobotę doszło do pożaru altany śmietnikowej przy ul. Perłowej w Gorzowie. Całkowitemu spaleniu uległa altana i śmietniki, a pięć samochodów zaparkowanych w pobliżu uległo zniszczeniu.

Ogromne drzewo spadło na jezdnię [film i zdjęcia]

27 lipca 2018, 16:45
Kilkanaście minut intensywnego deszczu i silniejszy wiatr spowodowały, że przy Alei 11 Listopada w Gorzowie doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Na jezdnię spadło sporych rozmiarów drzewo, które zablokowało drogę w stronę ul. Kostrzyńskiej.


Fotoreportaże


x
Praca!