Wiadomości › Policyjne

Włamywacze przyłapani na gorącym uczynku [film]

18 października 2018, 11:26
Trzech włamywaczy postanowiło obrabować kiosk w centrum Gorzowa. Wszystko mogłoby ujść im płazem, gdyby nie czuje oko operatora monitoringu miejskiego w gorzowskiej komendzie Policji. Powiadomiony o włamaniu dyżurny skierował na miejsce najbliższy patrol. Policjanci zaskoczyli rabusiów i zatrzymali ich na gorącym uczynku.

Zabili łopatą, bo znęcał się nad matką

17 października 2018, 11:13
W środę w Sądzie Okręgowym ruszył proces w sprawie zabójstwa Marka R. z Deszczna, który został zabity łopatą i zakopany. Według zeznań oskarżonych, mężczyzna miał był tylko nastraszony i pobity za znęcanie się nad swoją partnerką Iwoną S., a nie zabity.

Zabili łopatą i zakopali. Rusza proces zabójców Marka

16 października 2018, 13:07
W środę w Sądzie Okręgowym w Gorzowie ruszy proces zabójców 42-letniego Marka R., który został zabity łopatą, zakopany i zalany betonem w Deszcznie koło Gorzowa. Na ławie oskarżonych jest partnerka mężczyzny Iwona S., jej syn Dawid S. i jego dwaj koledzy.

Pijana matka wiozła roczne dziecko

15 października 2018, 10:09
Policjanci z Gorzowa otrzymali sygnał o osobowym volkswagenie za kierownicą, którego może znajdować się pijany kierowca. Samochód jechał drogą krajową nr 22 z Gorzowa do Strzelec Krajeńskich. Po zatrzymaniu auta okazało się, że za kierownicą siedzi 28-letnia kobieta, która przewoziła roczną córkę, pomimo tego, że była pod wpływem alkoholu.

Rozprawa Hani za zamkniętymi drzwiami

15 października 2018, 09:23
W poniedziałek w Sądzie Rejonowym w Gorzowie odbyła się pierwsza rozprawa w sprawie znęcania się nad 3-letnią Hanią. Sędzia zdecydował o wyłączeniu jawności całego procesu aż do momentu ogłoszenia wyroku. O znęcanie się nad dzieckiem oskarżony jest Kamil K., partner matki dziewczynki.

Co z karą za śmierć 15-latka?

13 października 2018, 20:54
Nie będzie wniosku o wyższe kary dla kolegów zmarłego 15-latka. Prokurator zdecydował, że sprawa trafi do Sądu Rejonowego w Gorzowie i zostanie przeprowadzona rozprawa z orzekaniem o winie. Kolegom Mateusza, którzy są współodpowiedzialni za jego śmierć grozi do 5 lat więzienia.

Wybił szybę i ukradł worek piwa [film]

12 października 2018, 22:01
W niedzielę 7 października w centrum Gorzowa przy jednym z lokali kręcił się mężczyzna. Po kilku minutach decyduje się wziąć kostkę brukową i wybić nią szybę w lodówce, która stała w ogródku piwnym. Mężczyzna kradnie z lodówki worek piwa.

15 lat więzienia za brutalny gwałt na dziecku [film]

11 października 2018, 13:21
W czwartek w Sądzie Okręgowym w Gorzowie zapadł wyrok w sprawie pedofila, który brutalnie zgwałcił 8-letnią dziewczynkę. Sprawa przez cały czas toczyła się za zamkniętymi drzwiami. Decyzją sędziego Grzegorz S. został skazany na 15 lat więzienia.

Kierowca pijany, pasażerka poszukiwana

3 października 2018, 15:10
Policjanci z Gorzowa zatrzymali do kontroli osobowe daewoo. Jak się okazało, mężczyzna siedzący za kierownicą miał 1,5 promila alkoholu w organizmie, a dodatkowo kobieta jadąca z nim była poszukiwana celu odbycia kary pozbawienia wolności.

78-latka prawie straciła 33 tys. zł

3 października 2018, 13:19
Oszuści ponownie w akcji. Tym razem chcieli wyłudzić pieniądze od 78-letniej mieszkanki Gorzowa metodą na funkcjonariusza CBŚP. Starsza kobieta co prawda wypłaciła pieniądze z banku, ale rozsądkiem wykazała się pracownica placówki, która zgłosiła sprawę na policję.


Fotoreportaże


x
Praca!