Wiadomości › Policyjne

Okazja czyni złodzieja

14 grudnia 2017, 13:04
Wyciągnęła z bankomatu pieniądze, włożyła portfel do torebki i po chwili już go nie miała. Przebiegający mężczyzna wpadł na gorzowiankę i niepostrzeżenie ją okradł. Zanim się zorientowała o co chodzi, złodzieja już dawno nie było.

Ukradł towar za pół miliona [zdjęcia]

13 grudnia 2017, 13:28
Policjanci z Gorzowa zatrzymali 51-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie markowej odzieży i rowerów pochodzących z kradzieży. Policjanci zabezpieczyli mienie warte ponad pół miliona złotych. Mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi nawet pięć lat więzienia.

Trzy dziewczynki ofiarami pedofila

11 grudnia 2017, 14:02
Ta sprawa wstrząsnęła całą Polską – spod szkoły zostaje uprowadzona 8-letnia dziewczynka, mężczyzna wywozi dziecko do lasu, gdzie brutalnie je gwałci. W trakcie prowadzonego śledztwa udało się ustalić, że pedofil usiłował również zgwałcić dwie inne dziewczynki.

Policjanci wsparli Szlachetną Paczkę [zdjęcia]

9 grudnia 2017, 20:23
Świąteczne prezenty w ramach akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka” przygotowali również w tym roku policjanci z Gorzowa. Świąteczna paczka trafiła do gorzowskiej rodziny.

Mężczyzna zmarł na chodniku

6 grudnia 2017, 10:35
Do dramatu doszło w środowy poranek przy ul. Budowlanych w Gorzowie. Przed jednym z bloków został znaleziony martwy mężczyzna. Na miejscu jest policja i karetka pogotowia.

Kierowcy łamią przepisy na Dekerta

3 grudnia 2017, 16:09
Do niebezpiecznych sytuacji na przejściu dla pieszych przed gorzowskim szpitalem dochodzi codziennie. Kierowcy zatrzymują auta tuż przed pasami, a inni je wyprzedzają. Często w sytuacji, kiedy na przejściu są już piesi.

Oplem wjechał w sygnalizator

1 grudnia 2017, 19:22
Nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego-Czereśniowa. Wszystko przez zdarzenie drogowe, do jakiego doszło tuż przed godziną 19 na pasie ruchu od ulicy Gorczyńskiej w kierunku Piłsudskiego.

Koce i ciepła odzież trafi do potrzebujących [film i zdjęcia]

1 grudnia 2017, 12:36
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie zorganizowali akcję „Przyjazna Zima”, która polegała na zbiórce najpotrzebniejszych rzeczy dla osób samotnych i potrzebujących. Dary zostały przekazane do oddziału Caritas.

Bezpieczny dom na zimę

30 listopada 2017, 12:57
W związku z okresem jesienno-zimowym, a także zbliżającym się czasem przygotowań do świąt Bożego Narodzenia gorzowska policja oraz straż pożarna odwiedziła mieszkańców Zawarcia. Wszystko po to, aby przypomnieć o zasadach bezpieczeństwa.

Dron w służbie lubuskiej policji

29 listopada 2017, 12:05
Jeszcze w grudniu do Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie trafi specjalistyczny dron, który będzie wykorzystywany do operacji rozpoznawczych i poszukiwawczo-ratowniczych. Maszynę wartą 83 tys. zł ufundował sejmik województwa lubuskiego.
Fotoreportaże