Wiadomości › Policyjne

Policja rozbiła szajkę złodziei

12 marca 2019, 08:18
Gorzowscy policjanci rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, która przez kilka lat kradła samochody na terenie Niemiec. Efektem intensywnej pracy operacyjnej i dochodzeniowo-śledczej jest przedstawienie blisko 60 zarzutów 11 podejrzanym.

Spektakularne zatrzymanie handlarzy narkotyków [film]

9 marca 2019, 11:55
Policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji z Gorzowa rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, która handlowała narkotykami na terenie województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Do sprawy zatrzymano 5 osób przy których zabezpieczono 12 kg amfetaminy, tysiąc tabletek ecstasy, broń oraz kradzione części samochodowe.

82-latka nie dała się okraść oszustom

6 marca 2019, 14:53
Historię o zagrożonych oszczędnościach opowiadali starszej mieszkance Gorzowa oszuści, którzy chcieli wyłudzić od niej pieniądze. 82-latka pojechała do banku, ale na szczęście pracownik placówki ostrzegł ją przed oszustami. Tym samym seniorka nie straciła ponad 60 tys. zł.

Ukradli volkswagena z wózkiem niepełnosprawnego dziecka

3 marca 2019, 13:48
W nocy z soboty 2 marca na niedzielę 3 marca złodzieje dali o sobie znać. Przy ul. Wróblewskiego w Gorzowie ukradli dwa samochody – audi A6 i volkswagena passata. Niestety wraz z volkswagenem złodzieje ukradli również wózek niepełnosprawnej 10-latki, która bez niego nie może funkcjonować.

Sterroryzował krupierki w kasynie [film i zdjęcia]

1 marca 2019, 21:24
W piątkowy wieczór w kasynie przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie doszło do rozboju. Mężczyzna, który przegrał znaczną ilość gotówki, próbował sterroryzować krupierki plastikowym pistoletem i zabrać pieniądze.

Dentystka wyłudziła 160 tysięcy

28 lutego 2019, 08:38
Leczyła w prywatnym gabinecie, pobierała opłaty od pacjentów a później wyłudzała pieniądze z NFZ. Policjanci zatrzymali 63-letnią dentystkę, która wzbogaciła się w ten sposób ponad 160 tysięcy złotych. W niektórych dokumentach wpisywała dane osób zmarłych.

Pijany pieszy wbiegł pod jadące auto

27 lutego 2019, 18:42
W środowe popołudnie przy ul. Kosynierów Gdyńskich doszło do potrącenia 68-letniego mężczyzny przez kierowcę samochodu osobowego marki mazda. Okazało się, że mężczyzna wbiegł na jezdnię w niedozwolonym miejscu.

Odpalił petardę, rozerwało mu rękę [zdjęcia]

25 lutego 2019, 13:46
W jednym z mieszkań w bloku przy ul. Kuratowskiej na osiedlu Piaski w Gorzowie doszło do wybuchu. Mężczyzna odpalił w swoim mieszkaniu materiał pirotechniczny, doznał poważnych obrażeń ręki. Ponadto siła wybuchu była tak duża, że z okien wyleciały szyby.

Pijany kierowca wjeżdża w ludzi [film]

25 lutego 2019, 12:00
Do dramatycznie wyglądającego wypadku doszło w niedzielny wieczór w miejscowości Zwierzyn w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Pijany kierowca potrącił cztery osoby na chodniku – 43-letnią kobietę i trzech 15-letnich chłopców. Kamera monitoringu nagrała moment wypadku.

Niebezpiecznie niski lot nad S3 [film]

20 lutego 2019, 17:17
Policjanci z Gorzowa szukają pilota ultralekkiego samolotu, który w niedzielę 17 lutego dokonywał niebezpiecznych manewrów nad trasą S3 w okolicach Trzebiszewa. Kierowcy jadący ekspresówką byli zdezorientowani zachowaniem pilota i zaczęli zwalniać oraz zjeżdżać na pobocze.


Fotoreportaże


x