wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Wiadomości › Policyjne

Molestował i gwałcił. Dostał 7 lat więzienia

27 kwietnia 2017, 10:45

W czwartek w gorzowskim Sądzie Okręgowym zapadł wyrok w sprawie Dawida W., który molestował nieletnie dziewczynki oraz brutalnie zgwałcił dorosłą kobietę. Mężczyzna usłyszał wyrok 7 lat więzienia oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych.

Znaleźli przy nich 20 gramów marihuany

26 kwietnia 2017, 14:22

Gorzowscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową przedstawili kilkanaście zarzutów za posiadanie i udzielanie narkotyków. Część zabronionych substancji trafiła do Polski z zagranicy. Trzech mieszkańców Gorzowa wkrótce zasiądzie na ławie oskarżonych. Sprawa prowadzona jest pod nadzorem prokuratury rejonowej.

Policyjne zatrzymanie w centrum Gorzowa [zdjęcia]

25 kwietnia 2017, 15:59

We wtorkowe popołudnie przy ul. Teatralnej doszło do policyjnej interwencji podczas której został zatrzymany mężczyzna. Miał przy sobie prawdopodobnie niebezpieczne narzędzia.

Nie ma skargi rodziców 4-latka, nie ma postępowania?

24 kwietnia 2017, 14:47

Zakończyły się policyjne czynności w sprawie 4-letniego chłopca, który sam opuścił przedszkole przy ul. Obotryckiej i błąkał się po centrum Gorzowa. Sprawa zostanie prawdopodobnie umorzona ze względu na brak zawiadomienia ze strony rodziców dziecka.

Dyrekcja przedszkola o poszukiwaniach 4-latka

21 kwietnia 2017, 23:40

Trwają policyjne czynności w sprawie 4-letniego chłopca, który w czwartek sam opuścił przedszkole przy ul. Obotryckiej i błąkał się po centrum Gorzowa. Głos w tej sprawie zabrała dyrekcja przedszkola.

4-letni chłopiec błąkał się po mieście

20 kwietnia 2017, 20:49

Samotnie chodzącego chłopczyka po centrum Gorzowa zauważył jeden z przechodniów. Okazało się, że dziecko samo wyszło z przedszkola przy ul. Obotryckiej. Sprawą zajmuje się policja, która została zaalarmowana przez pracowników placówki.

Policyjny pościg za pijanym kierowcą [zdjęcia]

20 kwietnia 2017, 19:56

Policjanci z Gorzowa próbowali zatrzymać do kontroli drogowej dostawczego fiata. Jednak kierowca nie zatrzymał się, uszkodził policyjny radiowóz i zaczął uciekać. Po krótki pościgu, został zatrzymany. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

5-latka wybudzona i odłączona od respiratora

18 kwietnia 2017, 17:31

Kolejne dobre wieści z gorzowskiego szpitala. 5-letnia Ola, która na początku kwietnia wypadła z balkonu na 6 piętrze z jednego z wieżowców przy Piłsudskiego oddycha już samodzielnie. Lekarze odłączyli ją od respiratora i wybudzają ze śpiączki.

Doktor Linda H. zatrzymana przez policję

18 kwietnia 2017, 10:10

Wszyscy znają doktor Lindę H., która przyjmowała przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie. Po tym, jak lekarką zaczęły interesować się media i wpływały skargi – kobieta rzuciła pracę i wyjechała do innego miasta, gdzie zatrudniła się. W ubiegłym tygodniu została zatrzymana przez policję.

Trzeźwy poranek w Gorzowie [zdjęcia]

17 kwietnia 2017, 11:01

W świąteczny poniedziałek policjanci z gorzowskiej drogówki sprawdzali stan trzeźwości kierowców przy ul. Piłsudskiego. Przebadanych zostało ponad 60 osób – nikt nie kierował pod wpływem alkoholu.