Wiadomości › Policyjne

Trzech mężczyzn nie żyje. Spożywali alkohol i środki psychoaktywne [film]

19 lutego 2018, 12:50
W poniedziałek 19 lutego odbyła się sekcja zwłok trzech mężczyzn, których ciała znaleziono w sobotę w domu jednorodzinnym w miejscowości Kwiatkowice koło Gorzowa. Mężczyźni zmarli wskutek ostrej niewydolności krążeniowo-oddechowej. Powodem mogło być zmieszanie alkoholu i środków psychoaktywnych.

Szarpanina w autobusie MZK. Kierowca oblany piwem

18 lutego 2018, 21:00
19-letni mieszkaniec Gorzowa z piwem w ręce wszedł do autobusu linii T1 i zaczął się awanturować wobec kierowcy. Agresywny mężczyzna zaczął się szarpać z kierowcą i innymi pasażerami. Mężczyzna został zatrzymany przez policję.

Jak doszło do tragedii w Kwiatkowicach? [film]

18 lutego 2018, 13:34
Zaplanowana na poniedziałek sekcja zwłok ma dać odpowiedź na pytanie – co było powodem śmierci trzech mężczyzn z Kwiatkowic koło Gorzowa. Natomiast czwarty z mężczyzn przebywa w szpitalu, jego stan jest stabilny i nie zagraża już życiu. 29-latka pilnują policjanci.

Śmierć trzech mężczyzn pod Gorzowem [film i zdjęcia]

17 lutego 2018, 15:38
Do tragedii doszło w sobotnie popołudnie w miejscowości Kwiatkowice koło Gorzowa. Czterech mężczyzn została znalezionych nieprzytomnych w mieszkaniu. U trzech osób lekarz stwierdził zgon, czwarta w stanie ciężkim trafiła do gorzowskiego szpitala.

Zniszczyli przystanek i wyrwali znak drogowy

16 lutego 2018, 11:30
Dwóch 19-latków z Gorzowa zostało zatrzymanych w nocy w Gorzowie. Chuligani nieśli w rekach… znak drogowy. Kilkadziesiąt metrów dalej zdewastowali przystanek autobusowy.

Zabójstwo na Zawarciu

16 lutego 2018, 09:49
W jednej z kamienic przy ul. Śląskiej w Gorzowie doszło do zabójstwa mężczyzny. Do sprawy zostały zatrzymane dwie osoby, będące pod wpływem alkoholu. Śledczy czekają, aż podejrzani wytrzeźwieją. Wówczas będzie można przeprowadzić dalsze czynności.

Przyniósł niewybuch na złom

14 lutego 2018, 20:30
Mieszkaniec Gorzowa przyniósł na jeden ze skupów złomu na Zawarciu minę wojskową. Na miejsce została wezwana policja oraz patrol saperów.

Pijany dyżurny kierował ruchem pociągów

14 lutego 2018, 17:12
Straż ochrony kolei wraz z policją zatrzymała pijanego dyżurnego, który kierował ruchem pociągów w Nowinach Wielkich koło Gorzowa. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Przejście na Walczaka zostanie doświetlone

13 lutego 2018, 13:39
Jeszcze wiosną przejście dla pieszych przy ul. Walczaka na wysokości skrzyżowania z ul. Piłsudskiego zostanie doświetlone lampami ledowymi. To decyzja władz Gorzowa w porozumieniu z policją, po tym jak w grudniu ubiegłego roku doszło tam do dwóch poważnych potrąceń.

Policjanci sprawdzają stan techniczny autobusów [zdjęcia]

9 lutego 2018, 10:52
Gorzowska drogówka rozpoczęła kontrole busów i autokarów, którymi dzieci i młodzież będą przemieszczać się w miejsca zimowego wypoczynku. Policjanci będą sprawdzać stan techniczny pojazdów, trzeźwość kierowców i wymagane przez nich uprawnienia do przewożenia znacznej ilości osób.
Fotoreportaże


x
Praca!