wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Wiadomości › Policyjne

Pobił nastolatka i zabrał telefon

17 stycznia 2017, 10:47

Gorzowscy policjanci niemal od razu po zdarzeniu zatrzymali 30-latka podejrzanego o rozbój na nieletnim. Napastnik używając siły odebrał warty prawie 1 tysiąc złotych telefon komórkowy i uciekł. Jego radość nie trwała zbyt długo. Kilka ulic dalej wpadł w ręce gorzowskich policjantów. Za popełnione przestępstwo może spędzić za kratkami nawet 10 lat.

Pieniądze i bandyci rozpłynęli się we mgle?

10 stycznia 2017, 13:48

Kamery z pobliskiego akademika zarejestrowały niewiele. Samochód wjechał na teren marketu i po kilkunastu minutach odjechał. Policjanci nie mają zbyt wiele tropów, które mogłyby naprowadzić na ślad przestępców, którzy w pod koniec grudnia wysadzili w powietrze bankomat.

Zabawa na lodzie może skończyć się tragicznie

10 stycznia 2017, 13:30

Policjanci kontrolują rejony akwenów zwracając uwagę napotkanym osobom na zasady bezpieczeństwa podczas wchodzenia na lód. Jeżeli nie ma takiej konieczności, apelują aby unikać przebywania na zamarzniętych zbiornikach wodnych. Wejście na zbyt słaby lód niesie ze sobą wiele niebezpieczeństw.

Zwróćmy uwagę na bezdomnych

6 stycznia 2017, 08:17

Nadejście zimy niesie za sobą zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi, którzy szczególnie narażeni są na działanie niskich temperatur.

Ciało mężczyzny wyłowione z Warty [zdjęcia]

5 stycznia 2017, 08:40

W czwartkowy poranek gorzowskie służby dostały zgłoszenie o mężczyźnie pływającym w Warcie. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej oraz łódź.

Warunki na drogach coraz gorsze

4 stycznia 2017, 17:25

Duży ruch i fatalne warunki na drogach. Pierwsze opady śniegu sprawiły, że kierowcy momentalnie zmniejszyli prędkość – to spowodowało jeszcze większe zatory na drogach.

Trafiali do obozów pracy. Wśród ofiar Lubuszanie

4 stycznia 2017, 13:50

Osiem osób zostało oskarżonych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej oraz o handel ludźmi. Sprawę prowadzi gorzowska prokuratura, która skierowała do sądu akt oskarżenia.

Bezpieczny Sylwester

1 stycznia 2017, 19:56

Sylwester 2016 w mieście i powiecie gorzowskim przebiegł spokojnie. Nad bezpieczeństwem bawiących się mieszkańców czuwało blisko stu policjantów. Zatrzymano tylko dwóch pijanych kierowców.

Bankomat wysadzony w powietrze. Zginęły pieniądze [film i zdjęcia]

30 grudnia 2016, 08:35

Do kradzieży pieniędzy z bankomatu doszło w piątkowy poranek przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie. Z urządzenia zniknęły dwie kasetki z pieniędzmi. Policja szuka sprawców.

Jakie auta lubią złodzieje?

29 grudnia 2016, 14:28

Końcówka roku to czas na podsumowania. Wśród jednego z pierwszych, jakie przygotowaliśmy dla czytelników jest zestawienie najczęściej kradzionych samochodów na terenie Gorzowa i powiatu gorzowskiego w 2016 roku.