Wiadomości › Policyjne

Wybili szybę i ukradli kilka tysięcy złotych

17 sierpnia 2018, 12:20
Do zuchwałej kradzieży z włamaniem doszło w czwartek na osiedlu Piaski w Gorzowie. Złodzieje wybili szybę w busie jednej z firm kurierskich i ukradli gotówkę. Mężczyzn szuka policja.

Pływał nago w stawie w centrum Gorzowa

16 sierpnia 2018, 17:07
Do nietypowej interwencji zostali wezwani gorzowscy policjanci w czwartkowe popołudnie w parku Róż. Przechodnie zauważyli zupełnie nagiego mężczyznę, który pływa w stawie. Mężczyzna odpowie za nieobyczajne zachowanie.

Kilkanaście prób oszustw w Gorzowie

16 sierpnia 2018, 12:37
We wtorek na terenie Gorzowa odnotowano kilkanaście prób oszustw na funkcjonariusza CBŚP. Przestępcy dzwoniąc do mieszkańców przedstawiali nieprawdziwe fakty związane z pracą policji i prosili o dane kont bankowych oraz informacje o majątku. Na szczęście wszystkie osoby nie dały się oszukać.

Granat odnaleziony w chodniku

11 sierpnia 2018, 11:12
W sobotni poranek mieszkańcy dwóch bloków w Wawrowie koło Gorzowa zostali ewakuowani. Wszystko przez to, że podczas prac ziemnych przy przebudowie chodnika został odnaleziony granat. Teren został zabezpieczony przez policję, a na miejsce został wezwany patrol saperski.

Biały bus łapie dzieci. Fałszywa informacja krąży w sieci

10 sierpnia 2018, 13:01
Po Gorzowie jeździ biały bus i łapie dzieci, aby pozyskać organy - taka wiadomość krąży od kilku dni po sieci. Nie wierzcie w to, bo są to fake newsy. Policja podkreśla, że nigdy takiego zdarzenia nie było i apeluje, aby nie wierzyć w fałszywe informacje, które są rozpowszechniane w sieci.

76-letni boss grupy narkotykowej zatrzymany

9 sierpnia 2018, 14:23
Ścigany Europejskim Nakazem Aresztowania i listem gończym 76-letni Wojciech K. został zatrzymany w Czarnogórze i już pod specjalną policyjną eskortą trafił do Gorzowa. Mężczyzna jest podejrzany o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, której członkowie mogli przemycić ponad 20 ton haszyszu i prawie 2 tony kokainy, wartych ponad 320 mln zł.

Zmarł 12-latek przygnieciony przez drzewo

7 sierpnia 2018, 16:00
Pod koniec ubiegłego tygodnia nad jeziorem Osiek przeszła gwałtowna burza. Wskutek silnego wiatru na przyczepę campingową spadło drzewo, które przygniotło 12-letniego chłopca. Dziecko w stanie krytycznym trafiło śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie. Niestety chłopiec zmarł wskutek odniesionych obrażeń.

12-latek przygnieciony przez drzewo [zdjęcia]

2 sierpnia 2018, 20:16
Tragedia w miejscowości Osiek w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Na przyczepę campingową w której znajdował się 12-letni chłopiec spadło drzewo. Dziecko w stanie krytycznym zostało przetransportowane śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie.

Pijany mężczyzna wyciągnięty z Warty

2 sierpnia 2018, 16:31
Brakiem odpowiedzialności oraz zdrowego rozsądku wykazał się 37-letni mężczyzna, który wskoczył do rzeki Warty w Kostrzynie nad Odrą. Okazało się, że mężczyzna jest pijany i nie ma siły walczyć z nurtem.

Mężczyzna wybił szybę w autobusie MZK

30 lipca 2018, 10:03
Do niecodziennej sytuacji doszło na jednym z przystanków autobusowych na osiedlu Staszica w Gorzowie. Mężczyzna stojący na przystanku dał upust swojej agresji i wybił szybę w drzwiach autobusu, który akurat podjechał


Fotoreportaże


x
Praca!