Wiadomości › Policyjne

Odnalazł się poszukiwany 8-latek

20 czerwca 2018, 20:56
Kilka godzin trwały poszukiwania poszukiwania 8-letniego Filipa w Gorzowie. Chłopiec wyszedł z domu i przez kilka godzin nie nawiązywał kontaktu z rodziną. W poszukiwania dziecka zaangażowanych zostało kilkudziesięciu policjantów. Na szczęście finał poszukiwań okazał się szczęśliwy. 8-latek został odnaleziony na jednym z placów zabaw.

Tragedia w Gorzowie. Z 10 piętra wypadła kobieta [zdjęcia]

20 czerwca 2018, 14:51
Do tragedii doszło w środowe popołudnie na osiedlu Staszica w Gorzowie. Z okna na 10 piętrze spadła kobieta, niestety zginęła na miejscu. Policjanci ustalają w jakich okolicznościach doszło do tego dramatycznego zdarzenia.

Ruszył proces pedofila, który brutalnie zgwałcił 8-latkę [zdjęcia]

18 czerwca 2018, 09:00
W poniedziałek w Sądzie Okręgowym w Gorzowie ruszył proces Grzegorza S., który porwał i ze szczególnym okrucieństwem zgwałcił 8-letnią dziewczynkę. Oprócz tego, mężczyzna próbował zgwałcić dwie inne dziewczynki. Pedofilowi grozi od 5 do 15 lat więzienia.

Mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu przy Pomorskiej

17 czerwca 2018, 22:05
W niedzielny wieczór policja i straż pożarna interweniowała przy ul. Pomorskiej w Gorzowie. W mieszkaniu na 8 piętrze zabarykadował się młody mężczyzna, który chciał popełnić samobójstwo. Na szczęście służbom udało się otworzyć mieszkanie i zatrzymać mężczyznę.

Nagroda za pomoc w zatrzymaniu bandytów

17 czerwca 2018, 20:28
Komendant wojewódzki policji w Gorzowie wyznaczył nagrodę dla osoby lub osób, które pomogą w zatrzymaniu mężczyzn, którzy dokonali brutalnego napadu na syna właściciela kantoru i kradzieży gotówki. Wysokość nagrody to 5 tysięcy złotych. Ponadto policja prosi cały czas o zgłaszanie się świadków, którzy widzieli całe zajście.

Bandyci porzucili auto. W środku zostawili noże [zdjęcia]

16 czerwca 2018, 07:30
Policjanci z Gorzowa cały czas szukają sprawców brutalnego rozboju do którego doszło w piątek przy ul. Górczyńskiej. Mężczyźni po tym, jak napadli na syna właściciela kantoru i ukradli gotówkę, uciekli z miejsca zdarzenia samochodem. Auto wraz z nożami, którymi zadali ciosy porzucili dwa kilometry dalej.

Brawurowa akcja na gorzowskiej stacji paliw

15 czerwca 2018, 20:02
Na stacji paliw przy ul. Kasprzaka w Gorzowie doszło do zatrzymania dwóch osób podejrzanych o wyłudzenie ponad 700 tys. zł oraz dwóch luksusowych samochodów. Mężczyzna i jego partnerka zostali zatrzymani przez biuro Rutkowski Patrol i gorzowskich kryminalnych.

Brutalny i krwawy atak na Górczynie [zdjęcia]

15 czerwca 2018, 19:22
Do dramatycznych scen doszło w piątkowe popołudnie przy ul. Górczyńskiej w Gorzowie. Mężczyzna został zaatakowany i pocięty nożem przez nieznanych napastników, ciężko ranny trafił do gorzowskiego szpitala.

Ukradli 56 telewizorów z gorzowskiej fabryki

15 czerwca 2018, 14:06
Czwórka gorzowian ukradła 56 telewizorów, które pochodziły z fabryki w naszym mieście. Gorzowianie pojechali za ciężarówką, która transportowała telewizory. Ta na noc zatrzymała się w Lesznie. Tam doszło do kradzieży.

Zderzenie z pojazdem i szaleńcza jazda ulicami Gorzowa [film i zdjęcia]

15 czerwca 2018, 10:58
W piątkowy poranek przy ulicy Kosynierów Gdyńskich policjaci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji zatrzymali mężczyznę, który spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Jak się okazało, samochód był kradziony.


Fotoreportaże


x
Praca!