Wiadomości › Pogoda

Uwaga na intensywny deszcz

18 lipca 2018, 09:01
Synoptycy ostrzegają. Przez nasz region mogą przetoczyć się intensywne opad deszczu. Ostrzeżenie metrologiczne ważne jest do czwartkowego poranka. Najbardziej intensywne opady deszczu w naszym mieście planowane są na środowy wieczór.

Do Gorzowa wróciła zima [film]

28 marca 2018, 15:47
Śnieg w Gorzowie padał od wczesnych godzin popołudniowych. Temperatura bliska zeru sprawiła, że tym razem nie topniał. Czy po raz kolejny będziemy mieli zimę na wiosnę? Gorzowianie nie mają nic przeciwko, choć opady śniegu trochę ich zaskoczyły.

Trudne warunki na drogach

18 stycznia 2018, 14:32
Kolizja za kolizja. Opady śniegu sprawiły, że na gorzowskich drogach jest wyjątkowo niebezpiecznie. Policja apeluje o rozsądek i zdjęcie nogi z gazu.

W regionie bez większych szkód

29 października 2017, 10:51
Z dużej chmury mały deszcz. Szumnie zapowiadany orkan tym razem na szczęście okazał się tylko mocniejszym wiatrem. W całym regionie strażacy wyjeżdżali 183 razy. W okolicach Gorzowa są to jednostkowe przypadki.

Gorzów ponownie pod wodą [film i zdjęcia]

29 czerwca 2017, 16:57
Powtórka z rozrywki - tak można w skrócie powiedzieć o ulewie, jaka przeszła w czwartek przez Gorzów. Większość ulic znów zamieniła się w rwące potoki lub sporej wielkości jeziora.

Ulice w mieście znów zalane [film i zdjęcia]

29 czerwca 2017, 01:13
To nie były ponadnormatywne opady, a woda znów zalała wiele gorzowskich ulic. Tradycyjnie największy potok pojawił się na Borowskiego i Drzymały. Niewesoło było również w innych częściach Gorzowa.

Burza nas trochę postraszyła [zdjęcia]

23 czerwca 2017, 07:54
Miało być groźnie. Synoptycy przewidywali, że nad naszym regionem przejdzie nawałnica. Jednak jak donoszą nasi czytelnicy, tym razem nic wielkiego się nie stało. - Postraszyło trochę, po błyskało i popadało – pisała pani Katarzyna.

Ostrzegamy przed kolejnymi nawałnicami

22 czerwca 2017, 15:33
Do naszych zachodnich granic zbliża się potężny front burzowy. IMGW wydał ostrzeżenie przed intensywnymi opadami deszczu. W naszym regionie może spaść nawet 40 litrów wody na metr kwadratowy.

Ulice Gorzowa znów pod wodą [film i zdjęcia]

6 czerwca 2017, 21:32
Taka sytuacja nas nie zaskoczyła – mówią o zalanej ulicy Borowskiego mieszkańcy pobliskich bloków. Po kilkudziesięciu minutach ulewy, większość dróg w mieście ponownie zamieniła się w rwące rzeki i jeziora.

Balkon zarwał się i spadł na auto [film i zdjęcia]

6 czerwca 2017, 19:48
Kilkadziesiąt minut ulewy i ulice Gorzowa zamieniły się w rwące potoki. Jednak do najbardziej niebezpiecznego zdarzenia doszło przy ul. Dąbrowskiego, gdzie zarwał się balkon w jednej z kamienic.


Fotoreportaże


x
Praca!