wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Wiadomości › Miejskie

Gorzowska majówka w parku

29 kwietnia 2017, 13:11

Władze Gorzowa zachęcają do spędzenia majówki w Parku Róż. Mają to być trzy dni wypełnione przeróżnymi atrakcjami zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Od 1 do 3 maja, codziennie od godziny 12.00 do późnych godzin wieczornych na gorzowian będą czekały niespodzianki.

Worki bokserskie w szkole na rozładowanie stresu [wideo]

28 kwietnia 2017, 15:19

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 13 w Gorzowie wraz z rodzicami wprowadziła nietypowe rozwiązania na szkolnych korytarzach. Chodzi o dwa worki do boksowania, które są do dyspozycji uczniów podstawówki i gimnazjum.

Masa rowerów opanuje miasto

28 kwietnia 2017, 10:05

W piątkowe popołudnie ulice Gorzowa opanują rowerzyści. Wszystko w ramach pierwszej w tym roku masy rowerowej. Uczestnicy będą mieli do pokonania trasę około 15 kilometrów.

Gorzów Wielkopolski Wschodni do poprawki

21 kwietnia 2017, 22:59

Gorzów Wielkopolski Wschodni przeszkadzał pasażerom w przejściu na peron. Chodzi o tablice z nazwą przystanku które ktoś niefortunnie ustawił... w poprzek peronu. Wszystko przez to, że nazwa jest zbyt długa.

Nowoczesny sprzęt w gorzowskim szpitalu

20 kwietnia 2017, 21:35

290 tysięcy złotych kosztował nowoczesny aparat RTG, który trafił na oddział Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Nowoczesnego aparat RTG z ramieniem C zastąpi stary wysłużony aparat, który wiele lat temu oddział chirurgii dziecięcej gorzowskiego szpitala dostał w darze od Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

MZK kupuje hybrydowe autobusy

19 kwietnia 2017, 10:52

Autobusy hybrydowe w końcu trafią do Gorzowa. Miejski Zakład Komunikacji ogłosił kolejny przetarg. Tym razem tabor MZK wzbogaci się o 10 pojazdów – w tym 6 z silnikami o napędzie spalinowo-elektrycznym. Pojazdy mogą trafić do Gorzowa już na początku 2018 roku.

Podziel się posiłkiem z bezdomnymi

15 kwietnia 2017, 15:10

Gorzów włącza się w ogólnopolską akcję dzielenia się żywnością z osobami bezdomnymi pod nazwą "Podzielmy się". Akcja ma na celu ograniczenie marnowania żywności w czasie świąt.

Od czwartku czeka nas kolejowa rewolucja

15 kwietnia 2017, 14:29

Po 5 minut na przesiadkę i 10 minut na dojazd. Podróż na trasie Kostrzyn – Krzyż od czwartku wydłuży się o 20 minut. Pociągi od strony Kostrzyna dojeżdżać będą na peron IV, od Krzyża do stacji Gorzów Wielkopolski Wschodni.

Co słychać na placu budowy?

10 kwietnia 2017, 14:47

Na Warszawskiej niebawem pojawi się asfalt, robotnicy zakończyli już betonowanie torowisk. Całkowicie wyprofilowane jest też rondo przy Walczaka. Tam ułożono krawężniki. Firma Taumer jak co tydzień przesyła szczegółowy raport z prac przy tej największej gorzowskiej inwestycji drogowej.

Wielkanocny Gorzów

9 kwietnia 2017, 16:58

Mnóstwo kwiatów, a do tego wielka pisanka – ozdobiły skwer w centrum Gorzowa. Miasto powoli szykuje się do Świąt Wielkanocnych. Jednak na tym nie koniec. Jeszcze w tym tygodniu na Chrobrego mają pojawić się kolejne ozdoby.