Wiadomości › Miejskie

Oni będą walczyć o fotel prezydenta Gorzowa

16 sierpnia 2018, 17:22
Kocham Gorzów wystawiło Martę Bejnar-Bejnarowicz, Gorzów Plus- Jacka Wójcickiego, Prawo i Sprawiedliwość – Sebastiana Pieńkowskiego, a Platforma Obywatelska – Roberta Surowca. Nie znamy jeszcze kandydata Nowoczesnej i nie wiadomo, czy ktokolwiek w Gorzowie wystartuje z ramienia tej partii.

W Gorzowie wojsko świętować będzie w sobotę

15 sierpnia 2018, 13:16
Jeżeli szukacie informacji o obchodach Święta Wojska Polskiego w Gorzowie, to ich nie znajdziecie. Uroczystości w naszym mieście odbędą się dopiero w sobotę. Wszystko przez… sezon urlopowy.

Kolejny etap prac na Sikorskiego

14 sierpnia 2018, 13:48
W nocy z piątku na sobotę wykonawca przebudowy ul. Sikorskiego w Gorzowie przystąpi do kolejnego etapu prac. Tym razem zmiany będą dotyczyć odcinka od ul. Chrobrego do Pionierów i od Chrobrego do Młyńskiej.

Uszkodzony wodociąg na Sikorskiego

14 sierpnia 2018, 12:51
Podczas prac przy przebudowie ul. Sikorskiego w Gorzowie doszło do uszkodzenia wodociągu. Mieszkańcy kilku ulic do wieczora nie będą mieli wody. Na czas usuwania awarii beczkowóz z wodą zostanie podstawiony.

Pociągi pojadą dopiero w grudniu

8 sierpnia 2018, 17:08
Remont gorzowskiej estakady miał zakończyć się we wrześniu. Okazuje się, że nie ma na to szans. Zastępczą komunikacją autobusową będziemy musieli jeździć aż do grudnia.

Niewielkie zainteresowanie kartą mieszkańca

7 sierpnia 2018, 13:53
Trzydzieści pięć setnych procent gorzowian odebrało już kartę mieszkańca. Tak podaje lokalna prasa. Zainteresowanie nikłe, bo i zniżki, które oferuje wspomniana karta są jeszcze bardziej mizerne.

Grand Prix w Gorzowie na kolejne 3 lata?

30 lipca 2018, 16:16
W ciągu najbliższych kilku dni BSI powinno podjąć decyzję w sprawie organizacji turnieju Grand Prix na żużlu w 2019 roku. Walkę o organizację żużlowej imprezy oprócz Gorzowa toczy jeszcze Wrocław i Łódź.

Karta mieszkańca ze zniżkami w komunikacji

30 lipca 2018, 12:42
Miasto zaprezentowało pierwsze zniżki, które obowiązywać będą w ramach tzw. karty mieszkańca. Nie będzie darmowej komunikacji dla dzieci. Opłata miesięczna za przejazdy komunikacją dla dzieci i młodzieży w wieku 7-25 lat to 29 złotych miesięcznie.

Mężczyzna wybił szybę w autobusie MZK

30 lipca 2018, 10:03
Do niecodziennej sytuacji doszło na jednym z przystanków autobusowych na osiedlu Staszica w Gorzowie. Mężczyzna stojący na przystanku dał upust swojej agresji i wybił szybę w drzwiach autobusu, który akurat podjechał

Awaria fontanny w parku Kopernika

29 lipca 2018, 21:00
Jeden z mieszkańców Gorzowa zwraca uwagę na to, że fontanna w parku Kopernika nie działa od kilku tygodni. Urzędnicy tłumaczą, że wszystkiemu winna jest usterka silnika, która ma zostać naprawiona do 1 sierpnia.


Fotoreportaże


x
Praca!