wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Wiadomości › Komunikacja

Elektryfikacja coraz bliżej?

15 marca 2017, 22:36

Pierwszy krok w sprawie elektryfikacji linii kolejowej Krzyż – Gorzów – Kostrzyn zrobiony. Właściciel linii – PKP Polskie Linie Kolejowe lada dzień zleci wykonanie tzw. studium wykonalności.

Gorzów będzie Wschodni

14 marca 2017, 10:24

Gorzów Wielkopolski Wschodni – tak prawidłowo nazywać się ma nowy przystanek kolejowy, który przejmie obsługę pasażerską mieszkańców Gorzowa i okolicznych miejscowości po zamknięciu kolejowej estakady. Wiceprezydent Radziński zdementował jednocześnie pojawiające się w mediach i na stronach PKP PLK informacje o nazwaniu tego przystanku Gorzów Wielkopolski Teatralna.

Nowe pociągi z Gorzowa? Sami możemy podpowiedzieć!

13 marca 2017, 14:19

Uważacie że rozkład jazdy pociągów jest zły? Chcecie coś zmienić, wprowadzić nowe połączenia? PKP Intercity do 15 marca czeka na propozycje i zmiany do rozkładu jazdy, który wejdzie w życie w grudniu 2017 roku. To ostatnia szansa, aby zgłosić swój pomysł.

Pociąg do Berlina coraz bardziej popularny

8 marca 2017, 07:05

Pociągowe połączenie z Berlinem coraz bardziej popularne. Na samym początku pociąg do Berlina po polskiej stronie woził głównie powietrze. Teraz, gdy zmieniono rozkład i zmieniono tabor jest o wiele lepiej.

SkyCash rusza na podbój Gorzowa. Czy się uda?

1 marca 2017, 14:38

Aplikacji coraz więcej, pasażerów tyle samo, albo nawet mniej. Gorzowianie otrzymali dziś możliwość testowania usług firmy SkyCash. Chodzi o zakup biletów przez komórkę. I choć to jest jeszcze sprzedaż marginalna, zapewne niebawem wyprze papierowe bilety.

Nowe autobusy wjechały do Gorzowa [zdjęcia]

24 lutego 2017, 13:59

Pierwszych pięć nowoczesnych MAN-ów jest już w mieście. Autobusy wyjadą na ulice jeszcze w tym tygodni. Docelowo do Gorzowa w ciągu najbliższych dni ma trafić łącznie 15 pojazdów.

MZK pokaże nowe autobusy

24 lutego 2017, 07:11

Chcecie zobaczyć nowe autobusy? Już dzisiaj w okolicach południa do Gorzowa przyjedzie 5 nowych pojazdów zakupionych przez Miejski Zakład Komunikacji. Od 13 do 14 będą do dyspozycji mieszkańców.

Nad morze czy w góry - autobusem z Gorzowa

23 lutego 2017, 12:14

W Góry czy nad morze nawet za złotówkę! To co prawda chwyt reklamowy, ale jest szansa, że do Kołobrzegu i Jeleniej Góry pojedziemy praktycznie za bezcen. Polski Bus we współpracy z Arriva Bus i PKS Jelenia Góra uruchamia bezpośrednią linię autobusową.

Do Gdyni w końcu o czasie!

22 lutego 2017, 12:30

Gdzie jest TLK Kociewie? Przyjeżdża na czas! Od wczoraj pociąg z Gorzowa do Trójmiasta kursuje już według nowego rozkładu jazdy i zamiast 60 czy 130 minut opóźnienia przyjeżdża do Gdyni o czasie.

Eksperyment na skrzyżowaniu Owocowa-Wyszyńskiego

21 lutego 2017, 11:12

Jak bumerang powraca temat organizacji ruchu na skrzyżowaniu Owocowej z Wyszyńskiego, czyli na popularnym „mostku”. Wyjazd z tej ulicy, szczególnie w lewo, w godzinach komunikacyjnego szczytu graniczy z cudem.