wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Wiadomości › Komunikacja

Parkingi przy S3 czekają na podróżnych [zdjęcia]

26 kwietnia 2017, 15:59

Od środy 26 kwietnia kierowcy mogą korzystać z dwóch miejsc obsługi podróżnych na wysokości Marwic, kilka kilometrów za Gorzowem w kierunku Szczecina.

W autobusach zmiana na PLUS!

24 kwietnia 2017, 14:33

Dokładnie chodzi o nowego lektorach w autobusach komunikacji miejskiej. Od następnego tygodnia w głośnikach usłyszymy głos znany z fal radiowych. W drodze do pracy, szkoły czy do domu mieszkańcom towarzyszyć będzie Kamil Lewera – dziennikarz gorzowskiego Radia PLUS.

Gorzów Wielkopolski Wschodni do poprawki

21 kwietnia 2017, 22:59

Gorzów Wielkopolski Wschodni przeszkadzał pasażerom w przejściu na peron. Chodzi o tablice z nazwą przystanku które ktoś niefortunnie ustawił... w poprzek peronu. Wszystko przez to, że nazwa jest zbyt długa.

Poranne zamieszanie na wschodnim [film i zdjęcia]

20 kwietnia 2017, 08:17

Od czwartku 20 kwietnia wszystkie pociągi relacji Gorzów – Krzyż odjeżdżają z nowego przystanku przy ul. Teatralnej. Aby jechać w kierunku Kostrzyna trzeba się przesiąść do komunikacji zastępczej, co w pierwszy dzień sprawiło małe zamieszanie podczas przesiadki.

MZK kupuje hybrydowe autobusy

19 kwietnia 2017, 10:52

Autobusy hybrydowe w końcu trafią do Gorzowa. Miejski Zakład Komunikacji ogłosił kolejny przetarg. Tym razem tabor MZK wzbogaci się o 10 pojazdów – w tym 6 z silnikami o napędzie spalinowo-elektrycznym. Pojazdy mogą trafić do Gorzowa już na początku 2018 roku.

Komunikacja zastępcza dla pasażerów PKP

19 kwietnia 2017, 09:42

W czwartek 20 kwietnia zostanie zamknięta estakada kolejowa, a co za tym idzie pociągi w kierunku Krzyża będą odjeżdżać z przystanku Gorzów Wielkopolski Wschodni. Pasażerowie muszą przygotować się na utrudnienia i komunikację zastępczą z przystanku na dworzec.

Z Teatralnej na dworzec PKP specjalnym autobusem

3 kwietnia 2017, 12:39

Ma być szybko i sprawnie – władze Gorzowa planują wprowadzić specjalne połączenie autobusowe pomiędzy przystankiem Gorzów Wschodni, a dworcem PKP. Wszystko na czas remontu estakady kolejowej.

Elektryfikacja coraz bliżej?

15 marca 2017, 22:36

Pierwszy krok w sprawie elektryfikacji linii kolejowej Krzyż – Gorzów – Kostrzyn zrobiony. Właściciel linii – PKP Polskie Linie Kolejowe lada dzień zleci wykonanie tzw. studium wykonalności.

Gorzów będzie Wschodni

14 marca 2017, 10:24

Gorzów Wielkopolski Wschodni – tak prawidłowo nazywać się ma nowy przystanek kolejowy, który przejmie obsługę pasażerską mieszkańców Gorzowa i okolicznych miejscowości po zamknięciu kolejowej estakady. Wiceprezydent Radziński zdementował jednocześnie pojawiające się w mediach i na stronach PKP PLK informacje o nazwaniu tego przystanku Gorzów Wielkopolski Teatralna.

Nowe pociągi z Gorzowa? Sami możemy podpowiedzieć!

13 marca 2017, 14:19

Uważacie że rozkład jazdy pociągów jest zły? Chcecie coś zmienić, wprowadzić nowe połączenia? PKP Intercity do 15 marca czeka na propozycje i zmiany do rozkładu jazdy, który wejdzie w życie w grudniu 2017 roku. To ostatnia szansa, aby zgłosić swój pomysł.