wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Wiadomości › Komunikacja

Nad morze czy w góry - autobusem z Gorzowa

23 lutego 2017, 12:14

W Góry czy nad morze nawet za złotówkę! To co prawda chwyt reklamowy, ale jest szansa, że do Kołobrzegu i Jeleniej Góry pojedziemy praktycznie za bezcen. Polski Bus we współpracy z Arriva Bus i PKS Jelenia Góra uruchamia bezpośrednią linię autobusową.

Do Gdyni w końcu o czasie!

22 lutego 2017, 12:30

Gdzie jest TLK Kociewie? Przyjeżdża na czas! Od wczoraj pociąg z Gorzowa do Trójmiasta kursuje już według nowego rozkładu jazdy i zamiast 60 czy 130 minut opóźnienia przyjeżdża do Gdyni o czasie.

Eksperyment na skrzyżowaniu Owocowa-Wyszyńskiego

21 lutego 2017, 11:12

Jak bumerang powraca temat organizacji ruchu na skrzyżowaniu Owocowej z Wyszyńskiego, czyli na popularnym „mostku”. Wyjazd z tej ulicy, szczególnie w lewo, w godzinach komunikacyjnego szczytu graniczy z cudem.

Nowe MAN-y wjadą do Gorzowa

17 lutego 2017, 14:04

MAN-y dla Gorzowa już są gotowe do odbioru. Według nieoficjalnych informacji mają one przyjechać do naszego miasta pomiędzy 23 a 25 lutego. 15 nowiutkich autobusów jeszcze w marcu pojawi się na ulicach Gorzowa.

Uwaga, uwaga! Pociąg z Gorzowa odjedzie o czasie!

2 lutego 2017, 18:20

PKP Intercity reaguje na falę krytyki dotyczącą porannego połączenia z Gorzowa do Gdyni. Pociąg od 21 lutego wyjeżdżać będzie z naszego miasta nieco później. Będzie więcej czasu na przejście składów z TLK Uznam.

Pociągi Intercity też dojadą na przystanek Gorzów Wschód

1 lutego 2017, 12:31

Pociągi PKP Intercity po zamknięciu gorzowskiej estakady także będą dojeżdżać do nowego przystanku przy Teatralnej – takie są ustalenia portalu gorzowianin.com. Wcześniej mówiono o Czechowie, a nawet Górkach Noteckich.

Przystanek Gorzów Wschód ruszy już za 3 miesiące

31 stycznia 2017, 18:48

Przystanek Gorzów Wschód ma być gotowy już za trzy miesiące. Wtedy tam kończyć będą bieg pociągi jadące od Krzyża. Pod koniec kwietnia zostanie zamknięta dla ruchu kolejowego estakada kolejowa.

PESA wyprodukuje tramwaje dla Gorzowa

31 stycznia 2017, 12:38

Tylko jedna firma chce zrobić tramwaje dla Gorzowa. We wtorkowy poranek zakończył się termin składania ofert. Ostatecznie do przetargu stanęła PESA i być może za 18 miesięcy na gorzowskie tory wyjadą nowe pojazdy tej firmy. Będą to Jazzy lub całkiem nowe tramwaje zaprojektowane specjalnie dla naszego miasta.

LOT poleci z Babimostu za 12 milionów

20 stycznia 2017, 15:32

Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości skąd lata najmniej samolotów w Polsce i gdzie odprawianych jest najmniej pasażerów – podpowiadamy, że chodzi o podzielonogórski Babimost. Mimo, że lotnisko nie ma ekonomicznego sensu bytu, wciąż ładowane są w niego grube miliony. Teraz te grube miliony trafią do PLL LOT.

Awarie taboru, urządzeń i zderzenie ze zwierzęciem - to TLK Kociewie

11 stycznia 2017, 13:28

O kłopotach PKP Intercity z pociągiem TLK Kociewie pisaliśmy już wielokrotnie. Jednak dzisiejsze wydarzenia na trasie sprawiły, że nie możemy pozostać wobec tego obojętni.