Wiadomości › Interwencje

Jesteście ludźmi wielkiego serca!

12 października 2017, 08:33
300 tysięcy w niespełna 8 godzin i ta kwota nadal rośnie. Społeczna akcja pomocy Hani to dowód na to, że niemożliwe staje się jak najbardziej realne. Jeden cud się wydarzył, teraz trzeba czekać na kolejny – w Wiedniu.

Tłumy pasażerów w autobusach na linii T2

11 października 2017, 16:50
Czytelnicy coraz częściej informują nas o przeładowanych autobusach MZK jeżdżących jako komunikacja zastępcza na trasie osiedle Piaski – Zakład Energetyczny. Przewoźnik robi co może, aby ułatwić życie pasażerom, jednak autobus nie pomieści tak dużo ludzi, co tramwaj.

Kolejny protest przeciwko budowie stacji paliw

4 października 2017, 09:16
Mieszkańcy kolejnego osiedla nie zgadzają się na budowę stacji paliw. Nie chodzi w tym przypadku stacje przy Intermarche, ale o działkę przy Panoramie na Górczyńskiej.

Co z parkingiem i toaletą na przystanku Gorzów Wschodni?

1 września 2017, 13:35
Przy przystanku kolejowym Gorzów Wschodni nie ma toalety publicznej oraz parkingów z prawdziwego zdarzenia. Władze miasta zapowiadają, że w przyszłym roku jest szansa na budowę miejskiego szaletu, ale o parkingach można póki co zapomnieć.

Dezinformacja pasażerska na dworcu Wschodnim

22 sierpnia 2017, 11:53
Na system informacji pasażerskiej na stacji Gorzów Wielkopolski Wschodni jeszcze poczekamy. Pasażerowie skarżą się, że pozostawieni są sami sobie, a numery telefonów na plakatowych rozkładach jazdy milczą. Chodzi przede wszystkim o pociągi Intercity.

Straż miejska i kosiarka pilnie potrzebne

11 sierpnia 2017, 17:20
Kto w Gorzowie odpowiada za nieskoszone trawniki, które zasłaniają widoczność kierowcom? Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, bo przepisy w tej kwestii nie są spójne.

Zapchane studzienki to prawdziwa plaga w naszym mieście!

25 czerwca 2017, 20:18
Ponadnormatywne opady deszczu? Zbyt wąskie rury odpływowe, czy może zbyt wysoki poziom Kłodawki? Wszyscy szukają przyczyn ostatnich podtopień przy Jagiełły, Borowskiego i innych ulic w Gorzowie jest banalnie proste.

Kierowcy wciąż nagminnie ignorują znak

7 czerwca 2017, 12:22
Znak jest już bardziej widoczny. Dzięki naszej interwencji oraz dyskusji, jaka rozgorzała w sieci, znak zakazu na skrzyżowaniu Szpitalna – Warszawska został przeniesiony. Nie jest już zakryty drzewami. Mimo tego kierowcy dalej jeżdżą na pamięć.

Czy policjant kopał pijanego mężczyznę?

1 czerwca 2017, 12:25
Czy policjant podczas interwencji kopał leżącego człowieka? Nagranie zarejestrowane w Kłodawie przesłał do nas jeden z czytelników. Film trafił już do sieci a sprawą zajmuje się wydział kontroli Komendy Wojewódzkiej Policji.

Głodzili psa, unikną kary

23 maja 2017, 15:28
Po raz kolejny Sąd Rejonowy w Gorzowie umorzył sprawę Reksa, który był głodzony przez swoich właścicieli. Obrońcy praw zwierząt są oburzeni postawą wymiaru sprawiedliwości.
Fotoreportaże


x
Warta Residence Gorzów Wielkopolski