Wiadomości › Interwencje

Dezinformacja pasażerska na dworcu Wschodnim

22 sierpnia 2017, 11:53
Na system informacji pasażerskiej na stacji Gorzów Wielkopolski Wschodni jeszcze poczekamy. Pasażerowie skarżą się, że pozostawieni są sami sobie, a numery telefonów na plakatowych rozkładach jazdy milczą. Chodzi przede wszystkim o pociągi Intercity.

Straż miejska i kosiarka pilnie potrzebne

11 sierpnia 2017, 17:20
Kto w Gorzowie odpowiada za nieskoszone trawniki, które zasłaniają widoczność kierowcom? Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, bo przepisy w tej kwestii nie są spójne.

Zapchane studzienki to prawdziwa plaga w naszym mieście!

25 czerwca 2017, 20:18
Ponadnormatywne opady deszczu? Zbyt wąskie rury odpływowe, czy może zbyt wysoki poziom Kłodawki? Wszyscy szukają przyczyn ostatnich podtopień przy Jagiełły, Borowskiego i innych ulic w Gorzowie jest banalnie proste.

Kierowcy wciąż nagminnie ignorują znak

7 czerwca 2017, 12:22
Znak jest już bardziej widoczny. Dzięki naszej interwencji oraz dyskusji, jaka rozgorzała w sieci, znak zakazu na skrzyżowaniu Szpitalna – Warszawska został przeniesiony. Nie jest już zakryty drzewami. Mimo tego kierowcy dalej jeżdżą na pamięć.

Czy policjant kopał pijanego mężczyznę?

1 czerwca 2017, 12:25
Czy policjant podczas interwencji kopał leżącego człowieka? Nagranie zarejestrowane w Kłodawie przesłał do nas jeden z czytelników. Film trafił już do sieci a sprawą zajmuje się wydział kontroli Komendy Wojewódzkiej Policji.

Głodzili psa, unikną kary

23 maja 2017, 15:28
Po raz kolejny Sąd Rejonowy w Gorzowie umorzył sprawę Reksa, który był głodzony przez swoich właścicieli. Obrońcy praw zwierząt są oburzeni postawą wymiaru sprawiedliwości.

Ktoś obdarł kota ze skóry?

21 maja 2017, 20:30
Do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Gorzowie trafił roczny kotek, który miał obdarty ogon ze skóry i mięśni. Sprawa została zgłoszona na policję, która będzie ustalać czy ktoś znęcał się nad zwierzęciem.

Zaniedbania w mini zoo koło Gorzowa [zdjęcia]

18 maja 2017, 11:04
Obrońcy zwierzą sprawdzili popularne mini zoo. Okazało się, że zwierzęta przebywające w nim nie mają należytej opieki. Właścicieli czeka kontrola inspekcji weterynaryjnej.

Kto wydłubał oczy Piratowi?

29 marca 2017, 09:48
Niewielka miejscowość Smoliny w gminie Lubiszyn. Niecałe 2 tygodnie temu mieszkańcy wsi znaleźli bezbronną rudą kulkę w lesie. Pies był skulony, zdezorientowany i oślepiony. Leżał i czekał na śmierć – piszą przedstawiciele fundacji, która zaopiekowała się pieskiem.

Fiat utknął na studzience [zdjęcia]

23 marca 2017, 22:05
Problemy z przejazdem, błoto, a do tego niezabezpieczone studzienki – tak wygląda rozkopana ul. Warszawska w Gorzowie. Wielu mieszkańców zgłasza problemy i narzeka na remontowaną drogę, bo o wypadek nie trudno.


Fotoreportaże