wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Wiadomości › Interwencje

Fiat utknął na studzience [zdjęcia]

23 marca 2017, 22:05

Problemy z przejazdem, błoto, a do tego niezabezpieczone studzienki – tak wygląda rozkopana ul. Warszawska w Gorzowie. Wielu mieszkańców zgłasza problemy i narzeka na remontowaną drogę, bo o wypadek nie trudno.

Nierówna walka o kawałek niebieskiego parkingu

20 marca 2017, 16:26

Widzicie jak ktoś bezprawnie parkuje na niebieskiej kopercie? Wiecie gdzie i kiedy dochodzi do takich sytuacji najczęściej? Czekamy na informacje - każdą przekażemy gorzowskiej drogówce. W ten sposób będziemy mogli pomóc osobom niepełnosprawnym w nierównej walce o ich miejsca.

Szwedzkie ciasteczka na byłym poligonie

17 marca 2017, 10:24

Ukradli naczepę a jej zawartość wyrzucili na byłym poligonie wojskowym w Gorzowie. Tuż przy osiedlu europejskim jedna z naszych czytelniczek odnalazła górę produktów z jednej z sieci handlowych.

Człowiek demolka z Borowskiego

7 marca 2017, 20:25

Roztrzaskane meble, zdemolowany dom, zniszczenia na klatce schodowej. Taką gehennę od dłuższego czasu przechodzi jedna z mieszkanek ulicy Borowskiego. Ma syna, który chory jest na schizofrenię paranoidalną, gdy on wraca ze szpitala, ona ucieka do rodziny czy znajomych.

Małyszyńska - droga przez mękę

2 marca 2017, 08:00

Co dalej z ulicą Małyszyńską? Pracownicy pobliskich fabryk skarżą się na fatalny stan drogi, która została rozkopana w związku z budową drugiej nitki obwodnicy Gorzowa. Przez wiele tygodni nikt nie interesował się tematem, a ludzie grzęźli w błocie.

Piesek bez łapki szuka domu

23 lutego 2017, 11:06

W miniony weekend w Witnicy został potrącony kundelek. Pies był w bardzo ciężkim stanie. Został znaleziony przez kobietę, które przetransportowała go do lecznicy weterynaryjnej w Gorzowie. Niestety zwierzęciu trzeba było amputować łapkę.

Ponad 1 mln zabitych ptaków i 13 tys. ton obornika

23 lutego 2017, 10:06

Służby wojewody okrzyknęły sukces, jeżeli chodzi o walkę z ptasią grypą w okolicach Gorzowa. Oczywiście nie wszystko w rzeczywistości było takie piękne, jak przedstawiono to podczas specjalnej konferencji.

Fekalia z pociągów lecą prosto do gleby?

15 lutego 2017, 16:05

Nawet 5000 złotych kary możemy dostać za wylewanie nieczystości do gleby. Jeden z naszych czytelników napisał do nas, że taki proceder ma codziennie miejsce na dworcu kolejowym w Gorzowie. Na dowód tego dostarczył zdjęcia.

Nie nasze gówno - nie nasz problem [wideo, zdjęcia]

14 lutego 2017, 18:12

To już pewne - od wtorku na teren żwirowni koło Wysokiej jest zwożony obornik z ferm, gdzie wykryto ptasią grypę. Władze gminy nic o tym nie wiedziały, bo to teren prywatny, a całą akcję nadzoruje wojewoda i powiatowy lekarz weterynarii w Gorzowie.

Do Wysokiej też trafi obornik skażony ptasią grypą?

13 lutego 2017, 19:01

Najpierw obornikiem „uszczęśliwiono” mieszkańców Łupowa. Teraz wszystko wskazuje na to, że odpady po zagazowanym drobiu zakażonym ptasią grypą trafią do gminy Lubiszyn. Mieszkańcy Wysokiej twierdzą, że przygotowywany jest teren pod wywóz śmierdzących odpadów.