Tania podróż nad morze czy w góry

5 maja 2017, 10:03, aw
PolskiBus we współpracy z PKS Jelenia Góra i PKS Koszalin uruchamia nową linii. Dzięki temu, już od 11 maja dojedziemy z Gorzowa do Koszalina oraz Bolesławca.

Pod koniec lutego portal gorzowianin.com informował o tym, że PolskiBus planuje uruchomić nową trasę Jelenia Góra – Gorzów – Koszalin. Teraz wiadomo, że regularne kursy będą realizowane już od czwartku 11 maja.

Oczywiście bezpośredni autobus do Kołobrzegu czy do Jeleniej Góry to dla gorzowian żadna nowość – takie połączenie realizowane jest przez chociażby PKS Zielona Góra. Jednak jest to zbyt droga podróż, bo za bilet w jedną stronę trzeba zapłacić nawet 60 zł. Z kolei PolskiBus we współpracy z PKS Jelenia Góra i PKS Koszalin oferuje bilety od 1 zł do 30 zł.

I tak, wybierając trasę do Koszalina, będziemy mogli po drodze wysiąść w Połczynie Zdroju czy Kołobrzegu. Natomiast jadąc w góry będziemy mogli dotrzeć do Bolesławca lub Jeleniej Góry.

Podróż z Gorzowa do Bolesławca będzie trwała 4 godz. 45 min i zapłacimy za nią 30 zł. Natomiast do Jeleniej Góry jest to już 6 godz. 5 min – tutaj cena również wynosi 30 zł. Z kolei jadąc nad morze podróż będzie wyglądała następująco – Połczyn Zdrój 3 godz. 15 min za 20 zł, Kołobrzeg 4 godz. 38 min za 30 zł i Koszalin 4 godz. 55 min za 11 lub 58 zł. Znaleźliśmy również bilety promocyjne za 1 zł, jednak z ich rezerwacją trzeba się spieszyć, bo mogą bardzo szybko zniknąć.

Trasa będzie obsługiwana przez autokary marki Bova posiadające bezprzewodowe połączenie z internetem oraz klimatyzację. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com.  


Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!