Fani żużla oddadzą hołd Gollobowi

26 kwietnia 2017, 20:18, red
fot. archiwum
Ma być duża sektorowa flaga, na motocyklach pojawią się hasła. Natomiast stowarzyszenie kibiców „Stalowcy” zapowiada przygotowanie specjalnej oprawy dedykowanej Tomkowi Gollobowi. Wszystko to ma być gotowe na mecz z rybnickim ROW-em, który już w najbliższą niedzielę.

Cała Polska włącza się w akcję wspierania Tomka Golloba w ciężkich chwilach po wypadku. Swój udział i specjalną oprawę dedykowaną Golloowi zapowiada stowarzyszenie kibiców „Stalowcy”.

Ma to być m. in. "fana", czyli duża flaga sektorowa i inne akcenty. Natomiast gorzowski klub stara się o zgodę na umieszczenie na motocyklach hasła ze słowami otuchy i wsparcia dla wychowanka bydgoskiej Polonii i byłego zawodnika Stali – informuje na swoich stronach internetowych Radio ZET.

- Chodzi o hasła typu "mistrz jest jeden" czy "jedziemy dla Tomka". Zależy nam na tym, żeby każdy żużlowiec naszej i przyjezdnej drużyny miał takie hasło przy sobie oraz aby było one widoczne podczas zwodów. Potrzebna jest jednak do tego zgoda obu klubów - podkreślił Jacek Gumowski ze Stali Gorzów.

Jak informuje Radio ZET, prezes Stali Ireneusz Zmora zapowiedział, że klub jest gotowy do wsparcia Golloba. Zaznaczył jednak, że na razie trudno określić, jaka forma pomocy będzie mu potrzebna. - Kiedy będzie pewność, jakiej pomocy potrzebuje Tomasz Gollob, wówczas włączymy się we wszelkie inicjatywy związane ze wsparciem go na drodze do powrotu do pełni zdrowia. Tomasz to ważna postać w historii naszego klubu, to tutaj sięgał po tytuł indywidualnego mistrza świata - dodał Zmora.

Gollob był zawodnikiem gorzowskiej Stali przez pięć lat - od 2008 do 2012 roku. W tym czasie wywalczył z drużyną dwa medale mistrzostw Polski – brązowy w 2011 r. i srebrny rok później. Podczas startów w barwach Stali sięgnął po tytuł indywidualnego mistrza świata, wygrywając cykl Grand Prix w 2010 r.


Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!