Potrącenie 15-latki na pasach

21 kwietnia 2017, 10:42, red
fot. czytelnik
W piątkowy poranek przy ul. Górczyńskiej w Gorzowie doszło do potrącenia nastolatki przechodzącej przez przejście dla pieszych. Dziewczyna z obrażeniami nogi została zabrana do szpitala.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na naszym facebookowym profilu od pani Aleksandry. Do zdarzenia doszło po godz. 9.30 na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Górczyńskiej i Wróblewskiego.

- Dziewczyna została potrącona przez samochód, widziałam jak leży na drodze. Została zabrana karetką do szpitala – napisała czytelniczka.

Kierowca osobowej skody jechał ul. Górczyńską w kierunku ronda Górczyńskiego. Natomiast 15-latka przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych.

- Według wstępnych ustaleń, nastolatka prawidłowo przechodziła przez pasy. Kiedy znajdowała się na przejściu dla pieszych, została potrącona przez 52-letniego kierowcę skody. Policjanci ustalają dlaczego doszło do potrącenia 15-latki – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Dziewczyna doznała obrażeń nogi, została przetransportowana do gorzowskiego szpitala.

AKTUALIZACJA: 15-latka ma złamane dwa żebra, nogę i wstrząśnienie mózgu. Jak udało nam się ustalić, do potrącenia dziewczyny doszło w momencie, kiedy opuszczała już przejscie dla pieszych. 


Podziel się


Komentarze
Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże