Mężczyzna potrącony przez szynobus

13 kwietnia 2017, 21:09, aw
fot. archiwum
Do tragicznego wypadku doszło w czwartkowy wieczór w Nowinach Wielkich niedaleko Gorzowa. Nie wiadomo w jakich okolicznościach mężczyzna znalazł się pod szynobusem. Jest ranny.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika na nasz numer alarmowy 515 016 102. - Moja rodzina utknęła w szynobusie. Prawdopodobnie został ktoś potrącony - informuje nasz czytelnik.

Do wypadku doszło po godz. 20.25 w Nowinach Wielkich przy ul. Kolejowej. Pociąg relacji Berlin-Gorzów potrącił mężczyznę. - Ze zgłoszenia jakie otrzymaliśmy, był to prawdopodobnie pracownik tamtejszej stacji. Do potrącenia doszło około 200 metrów od budynku stacji. Mężczyzna przebywa obecnie pod szynobusem, jest z nim kontakt - komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Mężczyzna jest ranny, nie wiadomo jakich obrażeń dokładnie doznał. Ruch pociągów na trasie Gorzów-Kostrzyn został wstrzymany. - Trwa obecnie akacja ratunkowa i wyciąganie mężczyzny spod szynobusu. Policjanci ustalają również w jakich okolicznościach doszło do wypadku – mówi Sławek.


Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!