Makabryczny wypadek na obwodnicy Gorzowa [film i zdjęcia]

4 kwietnia 2017, 21:26, Anna Warchoł
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wtorkowy wieczór na trasie S3. Zderzyły się tam czołowo - osobówka marki audi oraz samochód ciężarowy. Dwie osoby z audi zginęły na miejscu.

Informację o wypadku oraz zdjęcie otrzymaliśmy od pomocy drogowej Anhol. Do zdarzenia doszło na obwodnicy Gorzowa na wysokości mostu na Wieprzycach. 

Zderzyły się tam czołowo samochód ciężarowy marki DAF oraz samochód osobowy audi A6. Siła uderzenia była tak duża, że z osobowego audi nic praktycznie nie zostało. Kierowca  pasażer audi zginęli na miejscu, ich ciała zostały zakleszczone w pojeździe. Auto zostało dosłownie zmiażdżone, że strażacy mieli problem z ustaleniem czy poza kierowcą i pasażerem ktoś jeszcze podróżował samochodem.

Na miejscu jest policja, która będzie ustalała przyczyny tego tragicznego wypadku. Droga jest obecnie zablokowana. Policjanci stoją na węźle Południe oraz Małyszyn i kierują kierowców objazdem przez miasto.

AKTUALIZACJA

godz. 23.45 - Okazało się, że w zdarzeniu brały udział łącznie trzy pojazdy, dwa samochody ciężarowe i osobowe audi A6. Według wstępnych ustaleń policji, kierowca audi jechał od strony Skwierzyny w kierunku Szczecina i w momencie wykonywania manewru wyprzedzania zderzył się czołowo z ciężarówką jadącą od strony Szczecina. W wyniku tego zdarzenia, na miejsc zginął mężczyzna oraz kobieta. Trwa ustalanie ich tożsamości - opowiada Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

godz. 23.50 - Strażacy, którzy za pomocą sprzętu hydraulicznego wyciągali zwłoki kierowcy i pasażerki, wyciągnęli również z audi dwa foteliki dziecięce. Dlatego też straż pożarna przystąpiła do dalszego rozcinania samochodu i sprawdzania czy w środku nie znajduje się ktoś jeszcze. - Po przeszukaniu pojazdu, okazało się, że w aucie nie podróżował nikt poza mężczyzną i kobietą - komentuje Kimet.

Utrudnienia na trasie S3 mogą potrwać nawet do godz. 2-3 w nocy.

FotoreportażPodziel się


Komentarze
Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Warta Residence Gorzów Wielkopolski