Tor z poślizgiem [zdjęcia]

12 marca 2017, 11:14, red
fot. Anna Warchoł
Ciągłe opady deszczu opóźniają prace związane z torem żużlowym przy Śląskiej. Według pierwotnych planów nowa nawierzchnia powinna już dawno leżeć. O kolejny tydzień przesunięto rozpoczęcie treningów.

Na szczęście prognozy na najbliższy tydzień są bardzo optymistyczne. Może temperatury nie będą zbyt wysokie, ale za to opadów deszczu do piątku nie powinniśmy się spodziewać. To dobra informacja dla kierownictwa klubu, które to planuje rozpocząć prace przygotowawcze na torze już w poniedziałek (13 marca). Pierwszy trening mógłby odbyć się 21-22 marca.

– Wszyscy pamiętamy jak w 2009 roku w Zielonej Górze w trakcie tygodnia uporali się z wymianą nawierzchni. Taki przykład daje nam motywację i optymizm do pracy. Wierzę, że 21-22 marca zawodnicy wyjadą na pierwszy trening na własnym torze – mówił w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego prezes klubu Ireneusz Maciej Zmora.

Jak informuje portal, Bartosz Zmarzlik trenuje w Krsku, Martin Vaculik i Krzysztof Kasprzak pojechali na kilka dni do Gorican. Przemysław Pawlicki pierwsze jazdy na torze zaliczył już tydzień temu. Priorytetem dla klubu jest więc zdążyć z przygotowaniem nawierzchni na Memoriał Edwarda Jancarza, który jest planowany na 9 kwietnia.  

FotoreportażPodziel się


Komentarze
Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Warta Residence Gorzów Wielkopolski