Początek sezonu w rozjazdach

13 grudnia 2016, 14:27, aw/speedwayekstaliga.pl
fot. Marcin Kluwak
W niedzielę Wielkanocną 16 kwietnia zainaugurowane zostaną rozgrywki PGE Ekstraligi. Natomiast zawodnicy Stali Gorzów zmierzą się na wyjeździe z drużyną Get Well Toruń w Wielkanocny Poniedziałek 17 kwietnia.

W niedzielę Wielkanocną 16 kwietnia zostaną zainaugurowane zostaną rozgrywki PGE Ekstraligi. Tego dnia beniaminek rozgrywek Włókniarz Częstochowa podejmie na swoim torze ROW Rybnik, a FOGO Unia Leszno zmierzy się z BETARD Spartą Wrocław. Pierwsza runda najlepszej żużlowej ligi świata zostanie dokończona w Wielkanocny Poniedziałek 17 kwietnia, gdy Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra pojedzie z MRGARDEN GKM Grudziądz, a Get Well Toruń – w szlagierowym meczu – podejmie mistrzów Polski Stal Gorzów.

Druga runda PGE Ekstraligi również została rozłożona na dwa dni. W sobotę 22 kwietnia ROW Rybnik zmierzy się z BETARD Spartą Wrocław, a Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra z Get Well Toruń. Kolejnego dnia (23 kwietnia) Włókniarz Częstochowa podejmie FOGO Unię Leszno, a MRGARDEN GKM Grudziądz Stal Gorzów.

Wszystkie spotkania pierwszej i drugiej rundy PGE Ekstraligi na żywo pokaże nSport+.

Wiadomo już również, że PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi rozegrane zostaną w Gdańsku w poniedziałek 14 sierpnia, a Drużynowego Mistrza Polski poznamy 24 września, gdy rozegrane zostaną finałowe rewanże.

W nadchodzącym sezonie tradycyjnie większość meczów odbędzie się w niedziele. Pięć spotkań zaplanowano w piątki, a po dwa w soboty i poniedziałki (święta). Wakacyjna przerwa w rozgrywkach będzie trwała od 25 czerwca do 28 lipca.

I runda PGE Ekstraligi

16 kwietnia: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - ROW Rybnik

16 kwietnia: Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław

17 kwietnia: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz

17 kwietnia: Get Well Toruń - Stal Gorzów

II runda PGE Ekstraligi

22 kwietnia - ROW Rybnik - Betard Sparta Wrocław

22 kwietnia - Ekantor.pl Falbaz Zielona Góra - Get Well Toruń

23 kwietnia - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno

23 kwietnia - MRGARDEN GKM Grudziądz - Stal Gorzów


Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!