Dom „w sam raz” na kieszeń każdego gorzowianina

12 grudnia 2016, 20:12, Marcin Kluwak
Dom w cenie mieszkania? Każdy z nas marzy o tym, aby porzucić mieszkanie w bloku i zamieszkać we własnym domu – bez uciążliwych i wścibskich sąsiadów. Bez krzyków za ścianą – za to z własnym gankiem i ogrodem. Czy to możliwe?

Kawa o poranku na świeżym powietrzu, wspólne śniadanie i własny ogród, w którym będziemy mogli zrobić co tylko zechcemy. Do tego bliskość miasta, czyli wszystko to, co potrzebne do życia. I to w cenie mieszkania w bloku, gdzie sąsiedzi zaglądają nam do okna, a przez ściany słychać nawet zwykłe rozmowy. Możemy od tego się uwolnić, bo główną myślą przewodnią firmy jest zaproponowanie produktu na miarę każdego gorzowianina.

Najważniejsza jest cena. Oferowany produkt jest to dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 90m². Cena domu zależna jest od wyposażenia. - Za 239.000 zł możemy mieć swój dom wraz z działką w stanie deweloperskim tzn. dom będzie w identycznym standardzie w jakim przekazywane są mieszkania w blokach na gorzowskim rynku – mówi Łukasz Łupiński, właściciel firmy. W tym wariancie cena metra kwadratowego oscyluje w granicach 2700 zł. Drugim wariantem jest dom pod klucz za cenę 265.000zł. Co to znaczy pod klucz? - Dom na parterze będzie wyposażony w drzwi wewnętrzne, kafle na podłogach i ścianach, wyposażona łazienka w armaturę, panele, pomalowane ściany, itd. Przysłowiowo „wnieść meble i mieszkać” - wyjaśnia Łukasz Łupiński. Cena za metr w tym wariancie to około 2950zł. Co ważne - domy w momencie zdania klientowi otrzymają zaświadczenie z urzędu, potwierdzające odbiór budynku z możliwością zamieszkania.

Kolejnym kluczowym elementem w działalności deweloperskiej jest wybór lokalizacji. Firma w wyborze lokalizacji stawia na infrastrukturę, komunikację, dostęp do instytucji publicznych typu szkoła, przedszkole, sklep. - Firma chce zapewnić potencjalnym klientom komfort i wygodę w postaci wszelkich możliwych mediów. Najważniejszym elementem w budowie są materiały z jakich powstają budynki. Ściany budowane są z bloczków silikatowych o grubości 24cm, dach pokryty jest dachówką, ściany ocieplone styropianem 12cm i ozdobione elewacją mineralną, rynny ocynkowane, taras wykonany z kostki brukowej – opowiada Łukasz Łupiński.

Te trzy elementy - cena, infrastruktura i materiał sprawiają, że oferta jest godna uwagi i faktycznie „W sam raz” na kieszeń każdego Gorzowianina. Czy jest to możliwe? Zapewne tak! Pierwsze budynki powstają już w Baczynie.

Więcej informacji i zdjęć znajdziecie TUTAJ


Podziel się


Komentarze
Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Warta Residence Gorzów Wielkopolski