Wracamy na ligowe parkiety

25 listopada 2016, 15:27, Marcin Kluwak
Szykujemy nowe zagrania, określamy mocne i słabe strony rywala – mówi przed meczem z Artego trener Dariusz Maciejewski. Po przerwie wracamy na parkiety – w niedzielę akademiczki podejmują silną drużynę z Bydgoszczy.

W najbliższym meczu koszykarki InwestInTheWest AZS AJP Gorzów zmierzą się z drużyną Artego Bydgoszcz. Rywalki Gorzowianek są w tabeli dwa miejsca niżej - na piątej pozycji. Mimo tego trzeba na nie bardzo uważać – mówił w wywiadzie dla Radia GO 101,7 trener Dariusz Maciejewski. - Nie ma w tej lidze łatwych meczy, a Artego Bydgoszcz po wzmocnieniu K. Zohnovą i amerykańska zawodniczką z polskim paszportem ma jeden cel – piąć się w górę. To będzie bardzo ważne spotkanie dla obu drużyny – mówił Maciejewski. - Chcielibyśmy odskoczyć takiemu zespołowi jak Artego i zrobimy wszystko, żeby na własnej hali to się udało – dodaje.

Na swojej hali Akademiczki nie mają sobie równych. Do tej pory rozegrano 8 kolejek. Drużyna nieco gorzej radzi sobie z wyjazdami. AZS ma na swoim koncie dwie porażki. Trener Maciejewski liczy na kolejne zwycięstwo. - Jesteśmy na swojej hali zawsze bardzo groźni, obojętnie kto tutaj przyjedzie musi się liczyć z tym, że napotka na bardzo duży opór. Przy wsparciu naszych super kibiców w Gorzowie w tym sezonie może polec każdy. Zrobimy wszystko, żeby w tym meczu dyktować warunki, ale przede wszystkim, żebyśmy to my cieszyli się z końcowego rezultatu.

Mecz w niedzielę, 27 listopada 2016 roku o godzinie 17.00 w hali Akademii im. Jakuba z Paradyża przy ulicy Chopina.


Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!